Lek uspokajający

Alprazolam (Afobam, Alprozomerck, Neurol, Xanax, Zomiren)

.. Alprazolam to lek będący pochodną benzodiazepiny. Wszystkie leki z grupy benzodiazepin działają poprzez receptor GABAa ( jest to również receptor dla alkoholu etylowego ). Leki z tej grupy mają działanie nasenne, przeciwlękowe, przeciwdrgawkowe i uspokajająco. Są stosowane w leczeniu bezsenności, w leczeniu..

Tianeptyna (Coaxil)

.. ...przeciwdepresyjnym. Tianeptyna to lek z grupy wybiórczych inhibitorów wchłaniania zwrotnego serotoniny, neuroprzekaźnika, w zaburzeniach stężenie którego upatruje się przyczyny występowania obniżenia nastroju i depresji. Tianeptyna dodatkowo ma działanie anksolityczne, to znaczy tłumi..

Fenobarbital (milocardin)

.. Fenobrabital jest lekiem z grupy barbituranów. Jest to silny lek działający uspokajająco, przeciwdrgawkowo i nasennie. Działa również przeciwskurczowo. Bardzo istotnym efektem ubocznym fenobarbitalu jest działanie hamujące ośrodek oddechowy w centralnym układzie nerwowym. Efekt ten nasila jednoczesne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 16

.. ...roku faszerowałam się lekami uspokajającym , bardzo chętnie przepisywanymi przez neurologa. Ale jak tylko próbowałam je odstawić, to ataki paniki i lęków się nasiliły. Ciągle myślałam, co to będzie po odstawieniu, co, jeśli się uzależnię itd. Udało mi się odstawić i wcale nie jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 81

.. ...też kiedyś poszłam do lekarza przez bóle w klatce,zrobił mi ekg i zbadał i kompletnie nic nie wyszło. Dał mi wtedy jakieś tabletki uspokajające. Te nasze bóle są na 100% na tle nerwowym. Podobnie jest z bólami kręgosłupa. Całkiem możliwe że te twoje też są od kręgosłupa. U mnie te bóle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 144

.. ...podała mi jakiś mocny lek uspokajający. W szpitalu, robiono mi wiele badań na tarczycę i nic szczególnego nie wykryto i podawano mi leki uspokajające. Lekarz powiedział, żebym spróbowałem rozmowy z psychologiem. Po rozmowie z nim, psycholog nic nie stwierdził i powiedział, że to poprostu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 499

.. ...Andrzeju i bardzo dobrze Ci lekarz powiedział,ponieważ ten lek jest również środkiem uspokajającym o dość długim działaniu.Nie uzależnia i nie ma skutków ubocznych jak inne leki o podobnym działaniu.Jestem tego pewna w innym razie nie podawałabym go własnemu dziecku. Ja juz..

Ablacja

.. ...boleć,możesz też poprosić o lek uspokajający( pomoże wytrzymać leżenie bez ruchu ).Ja miałem 3 wkłucia,1 - sze w szyję i 2 w pachwiny,samo wprowadzanie koszulek i elektrod prawie nie boli a samą ablacje odczuwałem jako ciepło w klatce piersiowej.Najgorzej jest po,najpierw 12 godzin bez..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...pociesz i napisz co lekarz powiedział na temat bólu pleców i klatki piersiowej bo od piątku już nie daję rady tak mnie boli . Niestety nie znam działania Twoich leków , ale podejrzewam , że działają uspokajająco i przeciw - depresyjnie , ale to możesz wyczytać z ulotki . A może lekarz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 39

.. ...masz możliwości porady lekarza to może kup coś uspokajającego na bazie ziół chociaż coś co można bez recepty ale z własnego doświadczenie wiem ze to nie pomaga na dłuższą mete Aga ja dzisiaj wróciłam od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na prześwietlenie całego kręgosłupa i zatok...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 49

.. ...biezesz jeszcze jakies leki,nawet nie zwiazane z nerwica? witam dziewczyny, napiszcie coś o tym Bioteximie..Jak to działa?? Potrzebowałbym jakiś lek wyciszający, uspokajający,ale nie uzależniający za mocno..Mam hydroksyzynę,ale to mnie otumania.Poradzcie coś.. Pozdrawiam Aga biorę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 149

.. ...ze mną dzieje ..:( ( lekarze jakoś ze mna sobie radzą , uspokajają przez telefon itd ..ale ile tak można... :( ( ( Wogle to podaje mój nr gg jakby ktoś chciał poklilać :0 12651283 Karolina,Ja Cię doskonalę rozumię bo sama cierpię na tą głupią nerwicę albo nie wiem co to jeszcze innego..

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...nerwicą należy odwiedzać lekarza psychiatrę , przewaznie jest to długoterminowe leczenie nieuzależniającymi lekami zawierającymi sertalinum + w przypadku napadów doraźne uspokajające leki. innej opcji nie ma : ) Teraz o ważniejszym u mnie zabawa zaczeła się wcześnie , jak miałem jakieś..

Dodatkowe skurcze - Str. 198

.. ...pozostaną no może po lekach uspokajających trochę się zmniejszą, ale zostaną i co wtedy ? Odezwij się po badaniach. Holter ciśnieniowy, EKG wysiłkowe narazie Po rozpatrzeniu wyniku tych badań będzie dalej myślal co ze mną zrobić... Nie wiem co będzie jak pójdę do psychiatry:( Dostanę..

Dodatkowe skurcze - Str. 201

.. ...dodatkowe komorowe, spróbuj leków uspokajających, jak Ci bardzo dokuczają idź do lekarza rodzinnego niech ci zapisze jakiś dobry uspokajacz na razie do chwili kiedy będziesz miała wizytę u kardiologa w szpitalu wojewódzkim, nie bój się skurczy dodatkowych( chociaż czasami sam nie wierzę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 12

.. ...ból. Poza tym działanie leku jest też uspokajające. Faktyczny problem polega na tym, że lek załatwia ( częściowo ) objawy a nie przyczyny i jakby tu jest pole do frustracji :( Co do samej psychiki to trzeba trafić - jednym pomaga terapia, innym serotax a innym jeszcze coś. Sęk w tym, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 120

.. ...że lakarz dał ci i Maglek B6 i Aspargin ( oba to magnez na uspokojenie ). Ja brałam kiedyś Aspargin, obecnie biorę Magnez 300mg z B6 zdrovitu czyli największą dawkę magnezu. Ale nie bierz na własną rękę leków dodatkowo uspokajających, bo może coś ci się porobić w organizmie. Ja na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 134

.. ...bicie serca. Ale żaden lekarz nie powiedział, żeby brać jak będzie szybko biło, tylko regularnie codziennie. Wtedy działanie jest prawidłowe. Przez te dwa lata tetno rzadko skakało do 100. Przeważnie miałam 70 - 80. Obecnie nie biorę tego leku bo jestem w ciąży, ale biorę tabletki z..

Kłucie serca przy wdechu - Str. 2

.. ...mi przypisane żadne leki, jedynie zostałam poinstruowana, by odpoczywać, unikać stresu i używek. Tylko jak w dzisiejszych czasach unikać stresu? używaj zioła uspokajające,syrop jakiś - nerwosol czy cóś Ja mam 25 lat. Od ok 10lat mam takie same objawy jak te opisywane wyżej, z tym że od..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...się obudzę. Byłam u lekarza rodzinnego z badaniami krwi ( morfologia i ob ) + USG tarczycy, które zrobiłam odpłatnie, bo widząc, że mam trochę wpisów od psychologa w książeczce lekarz rodzinny od razu zapisuje leki uspokajające na nerwicę. Mam niby jakieś zwłóknienia tarczycy i..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...czasu... Witam Proponuję Ci leki uspokajające w zaleconych przez producenr=ta dawkach, spokój, nie wysilaj się. Leki uspokajające to słownie * calm remedy * . Powiedz w aptece leki uspokajające ( to słownie * calm remedy * . Po przyjeździe do Polski skontaktuj się z kardiologiem..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...problemów. Najlepszym lekarstwem jest ciężka, monotonna praca fizyczna - wtedy bardzo szybko ustępują u mnie wszelkie dolegliwość, a pod niektórymi względami jest wręcz rewelacyjnie : ) Najgorszym wrogiem są stresy i stresujące sytuacje. Leki uspokajające mogą byc stosowane ale tylko..

Częstoskurcz nadkomorowy - rozpoznanie

.. ...* Neospasmine * taki lek uspokajający. Ostatnio jeden z lekarzy namawia mnie na ablację, ale nie wiem czy jest w ogóle sens ruszać cokolwiek aby nie było gorzej. Dodatkowo uprawiam wyczynowo sport, a z tego co wiem po ablacji musiałbym z tego zrezygnować, ale perspektywa życia całkowicie..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 55

.. ...doktor mówiła o innym leku,na który zresztą dała mi zlecenie.Dobrze,że w porę się powstrzymałam do jutra,żeby się upewnić.Już tak kiedyś tak było,że po tym leku przyjętym doustnie znalazłam się na izbie przyjęć. Teraz kiedy dodatkowo biorę antydepresyjne i uspokajające starch pomyśleć co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 83

.. Agumiu! Validol to lek ziołowy przy nerwicy serca...pomaga na szybkie , mocne bicie serca,ale nie jest lekiem typowo uspokajającym, raczej normuje pracę serca...oczywiście przy silnym lęku przynajmniej na mnie on nie działa.A jeśli chodzi o dentyste to ja ostatnio chodzę systematycznie więc mnie juz nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 303

.. ...na zmniejszonej dawce leku uspokajającego,bo wczoraj byłam u psychiatry.Mam teraz brac tylko rano pół tabletki.Na noc nie brałam,więc zastanawiałam się jak będę się czuła,ale narazie ook.Noc przespalam normalnie i rano w miarę się czuję,ale myśle że glowa chyba będzie mnie dzisiaj bolała..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 327

.. ...najlepiej.Biorę teraz silniejsze leki uspokajające i nie daję rady siedzieć przed kompem .Pokładam się często i zwyczajnie przysypiam.Jak tak dalej będzie to odstawie te leki bo kompletnie nic nie zrobię a mam sporo nowych zleceń. Dobrej spokojnej nocy oraz samych przyjemnych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 838

.. ...fatalnie ,budziłam się mimo leków uspokajających ,Przed chwilą spojrzałam w lustro i zobaczyłam potwora z podpuchniętymi oczami od płaczu. Musze się wziąć w garść i zapomnieć o tym wszystkim ale bedzie cięzko bo mój charakter pewno na to nie pozwoli. Dziewczyny !Bardzo Wam dziękuję za to..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk - Str. 2

.. ...wróciły. znowu czas na lekarza. najgorsze że w listopadzie jadę na urlop do kenii. 12 godzin lot samolotem...jak ja to zniosę...chyba na silnych środkach uspokajających...buźka..piszcie czasem Właśnie robiłam wyniki tsh i wyszły mi 2.70 a anty - tpo 6.78 czy to żle? dodam tylko ze mam 20..

Podwyższone ciśnienie w młodym wieku

.. ...Wczoraj właśnie byłam u lekarza, doktorka przepisała mi łagodne leki uspokajające, ale przy okazji poprosiłam ją o skierowanie do kardiologa. Wprawdzie na wizytę powinnam pójść koło października, ale postaram się na jak najwcześniejszy termin. Pozdrawiam Witaj Sądzę, że podjęłaś właściwą..

Nerwica w ciąży - Str. 140

.. ...czasie ciąży ziolowe leki uspokajające np. melise? Witaj Goniu,meliska z pewnością nie zaszkodzi,pij sobie napar z melisy.A jeśli chcesz brać jakieś tabletki to spytaj lekarza tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam. agunia, witaj, to przeziębienie aktualne jest w bólem kosci, miedzy innymi..

Nerwica w ciąży - Str. 159

.. ...zaparłam : ) ale z pomocą leku uspokajającego..teraz komunia mojej starszej córy też mnie dołuje a przecież to dopiero w maju i pewnie też dam radę bo jak trzeba to jednak jakaś jest większa w nas siła. A jak trzeba rodzić? wtedy to mamy siły no nie??? ; ) ) ) pozdr mi też cieżko..

EKG a lek uspokajający

.. ...sama, bez zażywania leków uspokajających, spowolnić swoje tętno? Pozdrawiam serdecznie! O jakie EKG chodzi - zwykłe czy próbę wysiłkową? Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, masz nadwagę lub palisz - modyfikacje stylu życia mogą po pewnym czasie obniżyć twoje tętno, które normalnie też..

Mój sposób na nerwicę i może Wasze rady?

.. ...u mnie działa, ale mam pytanie, jak Wy reagujecie na ataki? Co robicie, co myślicie? Jakoś przecież trzeba to przeżyć... A powiem, że na początku faszerowałam się lekami uspokajającymi... Pozdrawiam!!..

Dodatkowe skurcze, czy nerwica?

.. ...stresie,i przemęczeniu,Jeśli lekarz zrobił EKG i w badaniu fizykalnym niczego nie stwierdził nie ma co się przejmować,jedynie prowadzić spokojniejszy tryb życia,w takich sytuacjach można zastosować środki uspokajające /ziołowe,są bez recepty/ Witam Grysik : ) Tak czytam te Wasze wpisy i..

Czy to nerwica? zaczęło się od problemów z częstym oddawaniem moczu

.. ...moczu. Byłem wtedy u lekarza rodzinnego wykonał serię podstawowych badań które nic nie wykazały i stwierdził że jest to na tle nerwowym. Przepisał mi leki uspokajające które mi pomogły i na jakieś 2 lata miałem spokój. Potem znów pojawiły się znów te same problemy i znów zostałem..

Życie w ciągłym strachu

.. ...było dobre, podaniu leku uspokajającego i Captoprilu na zbicie ciśnienia. Po kilku takich wizytach wzięto mnie na oddział gdzie wykonano mi parę badań. Holter ciśnieniowy wykazał dobowe średnie ciśnienie 145/92, holter serca dodatkowe skurcze ( tachykardię ) i puls w cyku dobowym od 56 -..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...hydroxizinum czyli mocnego leku uspokajająco nasennego. wziąłem tabletke 10mg. profilaktycznie najadłem się, aby w razie długiego snu nie budził mnie głód. Wbrew oczekiwaniom miałem dosyć spore problemy z zaśnięciem, leżałem tak dosyć długo, ale w końcu zasnąlem. I obudziłem się po 12!..

Czuję serce odkąd zdiagnozowano wypadanie płatka

.. ...zawsze miałem tętno spoczynkowe 40 - 55 co zresztą lekarze uznali za normę w moim przypadku. Po rozpoznaniu wypadania miałem problemy z pulsem, ale się z czasem unormowało dzięki środkom uspokajającym...

Tachykardia. Szybki puls i mocne, wyczuwalne bicie serca. Nerwica.

.. ...Czy istnieją jakieś leki na serce, które spowalniają jego pracę i czy mogę je bezpiecznie przyjmować? Jakie to leki? Czy leki uspokajające od psychiatry pomogą? Proszę o natychmiastową radę, bo to już trwa dwa miesiące i nie ustępuje. Boję się, że moje serce ulegnie nadwyrężeniu i..

Nastoletnia nerwica - Str. 5

.. ...mojego otoczenie nie mają lekko bo mam wahania nastrojów jak baba w ciąży ale i tak już jest lepiej niż np. rok temu czy dwa i to moge nawet uznać za mój sukces. MIŁYCH I SPOKOJNYCH SNÓW; ) ) ) Hej! a co tu taka cisza?? jak Wasze samopoczucie?? moje ostatnio całkiem spoko, nie narzekam...

Czy ktoś wie co to może być?

.. ...musisz zbadać krew - elektrolity,OB,morfologię,TSH,a tymczasem pij ziółka uspokajające.Albo kup sobie ziołowe,,Tabletki uspokajające i bierz po2 ,Trzy razy dz.Aspargin sobie też kup bez recepty.A dla poprawy nastroju ,pomyśl co lubisz robić,co ci przyjemność sprawia i świadomie się tym..

Jakie leki postawią na nogi przy nerwicy lękowej?

.. ...Może zna ktoś jakieś leki co postawią na nogi a przy czym nie będą wywoływały kolosalnych skutków ubocznych! Proszę pomóżcie!! Pozdrawiam skutków ubocznych nie dają polskie syropy ziołowe oraz ziołowe ,,Tabletki uspokajające * ,które kupisz w każdej aptece bez recepty.Do tego codziennie..

Zaciskanie w gardle

.. ...tle.Wskazane na początek leki ziołowe, które uspokoją. Problemy z gardłem są także związane z chorobami tarczycy. Dziękuje bardzo za porady. Zastanawiam się tylko czy leki bądź zioła uspokajające są wskazane gdyż mam bardzo niskie ciśnienie, a badania tarczycy nic nie wykazały. Może..

Gdy się denerwuje chce mi się sikac;/

.. ...Możesz tez poradziuc sie lekarza rodzinnego, zeby Ci przepisał cos łagodnego uspokajającego..Pozdrawiam. kup se neospasminę zajmij się sportem ,jakiś rower,skakanka,bieg,szybki marsz ,pływanie...Ruch to najlepsze lekarstwop na nerwicę,zwłaszcza pływanie i wyzej wymienione sporty.Pływanie..

Bóle serca

.. ...wieczorami;/ .Bylem u lekarza rodzinnego ten stwierdził ze to zwykle nerwobole i przepisal mi magnez. czasami mnie to bardzi denerwuje i boje sie zeby nic mi sie nie stalo... i nie wiem co robic;/ EKG wyszlo mi poprawnie ;/ kup sobie syropek uspokajający i zajmij aktywnością ruchową,co..

Problem

.. ...skierowania na badania i lek uspokajający. Myślałam ze zdenerwowałam się tym zębem wezmę tabletki i pomoże jednak nie!! Pojechałam znowu do rodzinnego wiec dostałam Afobam0,25 i na początku pomagało i było ok przez jakieś 2 tygodnie i znowu to samo . Wiec szukałam w internecie..

Nerwica- czy tak ma być?

.. ...razem wybrałam się do lekarza, stwierdził tachykardie, wysłał do szpitala, tam leki uspokajające, zwolniły akcje serca, nie pozbyły się wiadomo reszty, a reszta leżała w głowie, następnym razem po kilku dniach był atak, kiedy spokojnie leżałam w łóżku,w szpitalu stwierdzili nerwice ( na..

Proszę o pomoc

.. ...przejmuję. Czy ktoś z Was ma podobne dolegliwości? Chyba będę musiał iść do lekarza... zrób badanie krwi TSH,T4,T3.Trzeba sprawdzić czy z tarczyca w porządku.I kup sobie tabletki ziołowe uspokajające...

Nadczynnośc tarczycy, niedoczynnoś a teraz nerwica?

.. ...przerwa w leczeniu.Moze zlekceważyłś leczenie...Pij melisę z dziurawcem.Działa uspokajająco.Spróbuj,nie zaszkodzi,a nuż pomoże. Z leczeniem wszystko ok. Po prostu tak się zdarza, że nadczynnośc przemienia się w niedoczynnośc. Wyniki miałam dobre niby wszystko było na dobrej drodze i..

Co jest nie tak

.. ...OB,morfolodia z rozmazem,ASO,elektrolity.I do lekarza z wynikami.Czy nie byłęś niedawno chory na grypę lub anginę?Ziółka uspokajające pij. EKG robilem. Było w porzadku. NIe bylem chory. Cisnienie tez raczej w normie zawsze miedzy 130 - 140 a 80 - 90. Nie wiem juz głupieje powoli a może..

WITAM.Przedstawie moje objawy i prosze o stwierdzenie co to moze byc..

.. ...badania serca ( ekg ? ) lekarz powiedzial ze wszystko jest ok a serce moze c zasem tam mocno bic w tym wieku( mam 20lat ) no i zaraz po wizycie przeszlo jak reka odjol a teraz znowu hm.. pij ziołowe nalewki uspokajające chce powaznych odpowiedzi.. Zrób morfologię, bo Twoje objawy mogą..

Szukam porady

.. ...rozmazem,OB,TSH,T4,T3,elektrolity.Z wynikami - do lekarza.A na razie mieszanka ziołowa uspokajająca. Cześć! Moim zdaniem żadne mieszanki ziołowe Ci nie pomogą. Mój narzeczony miał to samo i bez psychiatry i psychologa sie nie obeszło. Nie marnuj czasu na jakieś ziółka tylko szybko..

Ucisk w glowie

.. ...może bierzesz jakieś leki i to od tego. Asertin tylko wiec watpie, na cisnienie tez mi to niewyglada myslalem o padaczce ale malo na internecie o takich szczególnych objawach najlepiej idż do neurologa.A tymczasem spróbuj jakieś ziołowe tabletki .Są takie o nazwie ,,Tabletki uspokajające..

Czesc !!!!!!!

.. ...roku choruje na nerwice lekowa bez przerwy sie dusze nie wiem co mam wtedy robic czuje sie jak bym umierala ma ktos z was takie objawy?? wiele osób ma takie objawy .bierzesz jakieś leki ?jeśli nie spróbuj uspokajających typu kalms ,waleriana ,melisa . Pije melise i zażywam lubofarm ale..

Czy to nerwica czy zwykłe zestresowanie?

.. ...powinienem brać jakieś leki uspokajające typu Persen itp? Czy to tylko mnie otumani? A tego też bym nie chciał... tylko nie silne leki.Lepiej zażywaj ziołowy nerwosol lub neospasminę.To łagodne środki uspokajaące nerwy i powodujące spokojny sen.Pomyśl logicznie: jeśli przez cały rok..

Ból prawego płuca

.. ...karat i wgl.. byłam u lekarza rok temu z bólami serca i dostałam tabletki uspokajające ( Validol ) takie ziołowe , delikatne, stosowane przy nerwicach serca. Bóle w miarę ustały.. niedawno, może z 3 miesiące temu, byłam z podobnymi bulami u lekarza i pani przepisała mi lekarstwo na..

Ćwiczenia i nerwica serca

.. ...zrelaksować, podali mi lek uspokajający i wszystko jak ręką odjął. Ćwiczyć mam jak najbardziej( czyli odp na pytanie już padła : ), większy wysiłek też nie jest zakazany ( pytałem się o piłkę nożną, bo w to gram najczęściej ). Nie pić kawy i nie pić alkoholu przez najbliższych kilka dni..

Nie wiem co się dzieje

.. ...się martwić. byłam u lekarza, powiedział że to może być na skutek nerwów i skierował mnie do laryngologa. jeszcze nie byłam. dodam że czasami mam wrażenie jakby mi serce przyspieszyło ale po chwili to ustaje a badanie EKG nie wykazało żadnych zmian. kup sobie..

silny, ciągły ból głowy

.. ...trafi w diagnozę jak lekarze nie dają rady.Może spróbuj ziołowe mieszanki uspokajające ,może sama sie nakręcasz...kto wie...może zaburzenia hormonalne,trudno zgadnąć bez żadnych wyników dotychczasowych badań. gdybym sama sie nakrecala to nie pisalabym tu . niestety ziolowe mieszanki tez..

Dziwne objawy :(

.. ...duszno i czasem miewam lekki ucisk na mostku. Mam 16 lat i martwię się, ponieważ nie mam pojęcia co to mogą być za objawy :( Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. droga Andziu - - - żeby sprawdzić czy to nie z powodu stresu,napięcia nerwowego spróbuj używać ziołowe..

Duży ucisk w gardle

.. .../ziołowe uspokajające/. Taka gula i kołatanie to często objaw nerwicy. Sprawdź też ulotki leków, które bierzesz, bywają takie skutki uboczne. Ja taki ucisk ( gule ) w gardle mam od chorej zastawki mitralnej...

Nie wiem co mi jest i lekarze tez nie wiedzą...

.. ...jutro ide z wynikami do lekarza ale mam juz przepisany lek AFOBAM staram sie go nie brac tylko w potrzebie. czy ktos moze mi powiedziec co to jest? i jak mam to leczyc. pozdrawiam wszystkich i szczescia życze... na początek tabletki ziołowe labofarm uspokajające.Czy badanie TSH,ft3i ft4..

Ból brzucha

.. ...lub innymi ziołowymi lekami uspokajającymi ,poczytaj o nich w internecie.W większości jest napisane ,że łagodza stany napięcia pprzedmiesiączkowego oraz zaburzenia okresu pokwitania i przekwitania.To ostatnie oczywiście nie o tobie...hehe.I nie stresuj sie ,bo w twoim wieku większość..

Szaleje mi serce, skurcze dodatkowe, chudne

.. ...,USG tarczycy.Poziom elektrolitów tzn.potas,magnez,sód,wapń.?Jak ci powiedzieli,że to nerwica,to czy w zw. z tym bierzesz jakieś leki?Jak nie to bierz magnez z wit.B6 i ziołowe tabl. uspokajające i idż do psychologa.Miałam kiedyś kłopoty z tarczycą,czułam sie podle,bez sił,włosy..