Podwyższony cukier

Alveo faktycznie pomaga? - Str. 2

.. ...bóle mięśni, stawu, podwyższony cukier i nadciśnienie to dlaczego mam tego preparatu nie polecać a przy okazji nie zarabiać ? Czy widzicie w tym coś nieetycznego ? Przez przeszło rok lekarze przepisali mi wiele lekarstw i maści na ból mięśni . Wydałem na nie dużo więcej niż na Alveo. Czy..

Stan wegetatywny po zatrzymaniu serca - czy jest szansa?

.. ...dodatkowy skurcz serca, podwyższony cukier, kłopoty z ciśnieniem, słabe serce... Dwa tygodnie temu nagle zatrzymało sie serce ( lekarze nie maja pojęcia dlaczego - może to ten dodatkowy skurcz ). Zanim dowieziono go do szpitala minęło ok. 8 minut, reanimacja 20 minut. Od tego czasu chory..

JAKI JEST PRAWIDLOWY POZIOM GLUKOZY WE KRWI

.. ...Kobiety w ciąży mogą mieć podwyższony cukier, jest to tzw. cukrzyca ciążowa. Jednak najlepiej powiedzieć to ginekologowi, który prowadzi ciążę. Oczywiscie ze badanie krzywej cukrowej mozna wykonac w domu bo wiadomo ze poziom cukru nie skoczy az tak ze dojdzie do spiaczki lub jakiejs..

Cukier zwiększa ryzyko chorób serca u nastolatków

Cukier zwiększa ryzyko chorób serca u nastolatków

.. Nastolatkowie, którzy spożywają nadmierne ilości cukru ( w napojach i pożywieniu ) mają zły profil lipidowy ( m.in. cholesterol ), co zwiększa ryzyko wystąpienia u nich choroby serca w przyszłości. Normy spożycia cukru dla nastolatków. Zakładając, że nastolatka powinna przyjmować 1800 kalorii dziennie,..