Złe krążenie

Bierne palenie szkodzi tętnicom nastolatków

Bierne palenie szkodzi tętnicom nastolatków

.. ...która jest składnikiem złego cholesterolu, czyli kompleksu lipoprotein niskiej gęstości ( LDL ). Jest to kolejny wskaźnik podwyższonego ryzyka chorób układu krążenia. Również stosunek apoB do apoA1 ( apolipoproteiny A1 ), składnika dobrego cholesterolu ( tj. lipoprotein wysokiej gęstości..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 748

.. ...to nie jest problem złego krążenia? Badania mam ok więc co?Jednak nerwica?Proszę niech ktoś mi odpowie bo już mam dość. do Piotrka: no to super! Silny jesteś! Ja czasami myślę że nie dałabym rady teraz zdawać egzaminów, dobrze że nie muszę. A po nieprzespanej nocy to wogóle masakra...

Trójglicerydy i lipemia

.. ...poziomu trójglicerydów i złego cholesterolu? Czytam to co państwo napisaliście i zastanawiam się dlaczego lekarze nic nie mówią o diecie, o tym że jest ona podstawą funkcjonowania organizmu, a jeśli chodzi o serce i układ krążenia w szczególności. Wiele badań na setkach tysięcy pacjentów..

Duszenie się - Str. 47

.. ...przy niskim krążeniu i złej diecie powoduje poszerzanie żył, przeciążenie mięśnia sercowego i nadciśnienie. Oczywiście wrzody żołądka i inne schorzenia serca, czy też depresje są skutkiem takich właśnie długich nerwic. Należało by skupić się na usprawnieniu krążenia, właściwej diecie,..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...rownierz od 3 lat, np. złe oddychanie mogło wpłynąć na układ krążenia, mogłem sie nabawic nadcisnienia tętniczego co moze poprowadzic do choroby wieńcowej i takich własnie dziwnych bóli, ale teraz to nie mam co gdybac, moge polegac jedynie na naszej służbie zdrowia, na prywatne leczenie..

Zła tolerancja wysiłku - powód - małe serce?

.. ...te same problemy: 1. złe krążenie - zimne ręce, zimne stopy - nawet teraz w nocy spie w skarpetkach 2.źle znosze upał, męcze sie niesamowicie 3. żle znosze wysilek, mimo cwiczen i tak nie mam dobrej kondycji 4. niskie ciśnienie - 60/90 - kręci sie w glowie 5.totalnie blada twarz - reszte..

Ból głowy, trzęsienie ręki, słabe krążenie

.. ...sama piszesz, że masz złe krążenie, różne bóle, więc lepiej nie zwlekaj. i jak tam ? witam! moje objawy są podobne. Często boli mnie głowa. Niedawno zemdlałam( co zdarzyło mi się po raz pierwszy ) i od tamtego czasu kiedy podnoszę coś cięższego zaczyna mi się trząś prawa ręka. Nie mam..

Problemy z sercem a czerwone ręce

.. ...związane z sercem - to jest złe krążenie krwi.Nawet miałam ciśnienie niskie nogi sine ale to jest wszystko związane z sercem.Jak najszybciej radze ci iść do lekarza pozdrawiam . idz do lekarza , sam sie nie wyleczysz a bedziesz sobie co jakis czas przypisywal rózne choroby. Lekarz zrobi..

RTG klatki piersiowej w diagnozowaniu chorób układu krążenia

.. ...ponieważ ze względu na złe samopoczucie, kołatanie serca i skoki ciśnienia trafiłam do kardiologa. Miałam robione EKG, echo i holter ciśnieniowy. Zlecił też USG jamy brzusznej ( już je zrobiłam - wszystko dobrze ) i RTG klatki. No ale właśnie z tym RTG mam problem. W ciągu ostatniego..

Czuje bicie serca w głowie

.. ...lekarza,moze to jest od złego krążenia w naczyniach w głowie.I poziom cholesterolu sobie zbadaj,HDL,LDL,trójglicerydy....mieszanka ziołowa na krążenie to venoforton.Ale to musisz powiedzieć lekarzowi...

Mrowienie

.. ...to może też być objaw złego krążenia.Może spróbuj pić nalewkę ziołową poprawiającą krążenie - wenoforton.I przekonasz się czy to jest to,co myślę.Mierz też cisnienie ze dwa tygodnie 2 razy dziennie i zapisuj.I z zapiskami do lekarza.Nie wiem czy mam rację,ale ...I zjedz jeden listek..

Zaburzenia krążenia

.. Zaburzenia krążenia to inaczej zaburzenia hemodynamiczne. Dotyczą one nieprawidłowego krążenia krwi w żyłach, tętnicach i w sercu - może ono być zbyt słabe lub całkowicie zablokowane. W organizmie może także dojść do przekrwienia w wyniku zablokowania odpływu krwi z danego miejsca. Takie blokady przepływu..