33 stopnie temp ciała

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 934

.. ...śniadania. Rozkaz w dużym stopniu zbyteczny. Nie sądzę, żeby partyzant ryzykujący życiem w ogóle był w stanie cokolwiek zjeść przed akcją. Rutyniarz jakiś chyba z wyciętymi nadnerczami. W momencie zagrożenia przede wszystkim dochodzi do podniesienie tętna serca ( przez co więcej tlenu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...temperaturą ponad 40 stopni. Kolejny lek, tym razem inny. Dalej nie zadziałał. Objawy nie ulegały, cały czas moja temperatura utrzymywałą sie poziomie 37 C, wieczorem dochodziła do 37,5. Gdy zwracałem na to uwage lekarzowi, kazał sie tym nie przejmwoac, bo jest lato i tak moze byc (..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 224

.. ...może mieć około zera stopni, jednak to, co decyduje o życiu i śmierci, to tak zwana ciepłota głęboka ciała – temperatura wewnątrz klatki piersiowej i jamy brzusznej. Normalnie wynosi ona 36–38 stopni. Problemy zaczynają się, gdy spada poniżej 35 stopni. Wtedy pojawia..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...obniżyła to znaczy przy 37 stopniach czuję się jak bym miała co najmniej 40 stopni ,a zamiast 36,3 mam 35,5 czy to jest normalne? Jaki narząd jest odpowiedzialny za prawidłową temperaturę ciała??? Pytam oto bo może ta dziwna choroba atakuje kolejne narządy :( Pozdrawiam Ewa Witam. Mam..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...się z zimna do tego stopnia, że nieruchomieję, w nocy zlewają mnie poty i dlatego zajrzałam na to forum. Mam nadzieję, że to przejdzie, jakieś osłabienie organizmu pod wpływem zmiany diety. Ale jakby co wiem gdzie mam szukać pomocy; ) Powodzenia, pozdrawiam wszystkich! Witam! Leczę się..

Będę żył wiecznie? mam obniżoną temperaturę ciała

.. ...latem to nawet mam 33.5 stopnia temp.ciała .kołocze mi serce ciągle przy najmniejszym wysiłku.Ja od roku to juz tak zle się czuję,ze nie mogę nawet wyjsc na spacer.Jestem więzniem we własnym domu ,wszyscy się odemnie odsunęli bo mnie nie rozumieją jak się czuję,ze nie mam siły,mam..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...temperatury ponad 39 stopni ehh nie bylo z nia wcale kont temperatura utrzymuije sie w wysokosci 37,9 nieraz skacze ma paraliż lewych kończyn nie mówi karmiona jest sondą wiemy że nas slyszy i rozumie bo odpowiada kiwajac głową i mimiką ciała heh orjentuje się ktoś która stronę mieć..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...kolano i nie do tego stopnia że nie mogłem zginać ale chodzenie sprawiało dośc odczuwalny ból. podam Ci kilka objawow ,oceń czy to są * twoje * bardzo nasilone obrzeki dolnej cześci ciała,zimne ciało i kończyny,duszność,skąpomocz,częstoskurcz,astmatyczny kaszel,spontaniczne poty,niemoc..