5 letnia dziewczynka w ciąży

VSD, metoda Rossa a ciąża

.. ...czy urodzę mojej 12 letniej córce tak przez nią wyczekane rodzeństwo.na szczęście urodziłam zdrowa i piękną dziewczynkę ,chociaż o tym co przeszłam do końca ciąży wiele by pisać leki brałam cały czas najpierw isoptin a od 8 misiąca biosotal są to leki wyrównujące rytm serca powiem Ci..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 932

.. ...bucikach. Osiemnastoletnia dziewczyna przyszła do matki i powiedziała, że okres spóźnia się jej o dwa miesiące. Przerażona matka pobiegła do apteki po test ciążowy, wróciła. Test wykazał, że dziewczyna jest w ciąży. Zdenerwowana matka krzyczy: - Co za świnia ci to zrobiła? Musisz mi..

Nerwica w ciąży - Str. 4

.. ...za wizyte. no tak 14 letniej dziewczynce lepiej nie mówić... a ja napisze Ci to jeszcze raz, podziwiam Cię. ja jestem okropną panikarą i nie potrafię sama wyjść z domu bo od razu mam wrażenie, że umrę. wiem, że nie powinnam tak myśleć, bo to tylko napady paniki i poza tym nic się nie..

Nerwica w ciąży - Str. 41

.. ...to mówię - mama 5 - letniego Matiego i 7 - miesięcznego Domisia: ). Buziaki. dziewczynki...nasz synek bedzie mial na imie KUBUŚ...wozeczek kupilismy troche wczesniej podobno fajna firma emmaljunga taki * morowy * ...zielonkawy... kupilismy tez pare rzeczy ale to wczesniej....ma juz..

Nerwica w ciąży - Str. 69

.. ...narzeczonego ...domu...kompletnie nie umiem sobie z tym poradzic ...zatruwam innych nie umiem sie podniesc..staram sie walczyc biore leki..ale to jest tka potwornie przerazajace ze sa momenty ze unikam wszystkich bo sie boje odezwac...zajmuje sie malym kocham go i wciaz ubolewam ze nie..

Nerwica w ciąży - Str. 94

.. ...silne i jak na kilkunastoletnią i nic nie rozumiejąca dziewczynę było to przeogromnym stresem i ten uraz mi pozostał ). Ale po ostanim stanie depresyjnym, tj po porodzie nie przeszłam normalnego leczenia bo po 3 m - cach brania leków zaszłam kolejną ciążę, więc byc może dlatego nie czuję..