Ablacja metodą carto

Nieinwazyjne usuwanie arytmii - nowa metoda

.. ...promieniowanie ) niż typowa ablacja. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to miło by było jakby się tu podzielił : ) Teraz tak sobie myśle, że może chodziło dziennikarzom o metoda carto po prostu. Tylko czemu mówią, że jest ona nieinwazyjna, jak nie jest? witam od dluzszego czasu zadaje..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 5

.. ...bezpieczniejsza od zwyklej ablacji? Kardiolodzy decyduja o metodzie. Bywaja sytuacje, ze lepsza jest Carto, np przy likwidacji dodatkowych skurczow, ale np w wpw preferuje sie metode tradycyjna. Arrrtur czy Ty może masz coś wspólnego z medycyną?bo jak na laika to masz bardzo opanowaną..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...tym razem będzie to ablacja metodą CARTO ( jakaś zawiła ta moja arytmia - tak mówiła Pani Profesor ). Tak sobie myślę co zrobić,żeby wywołać atak częstoskurczu,żeby go nagrać na tym rejestratorze zdarzeń. Może w piątek albo w czwartek odstawię leki i może coś mnie łapnie... Och,to życie..

Ablacja metodą Carto

.. ...miały robiony zabieg ablacji - carto w klinice poznańskiej.Jestem przed i ogromnie się boję!. w jakiej klinice masz na Długiej - kto Ci będzie robił? Na Długiej .Poprzedni i ten zabieg ma robić doktor Waśniewski miałaś juz jeden ? nie udał sie czy co ? tez Caro? czy masz jakąs wadę..

Ablacja metodą Carto - Str. 2

.. ...w niektórych miejscach. Ja mam mieć ablację z echem wewnątrzsercowym to to samo co metoda carto? nakłucia są w 2 pachwinach. w żyłę dla celów ablacji, w tętnicę w celu monitorowania ciśnienia w sercu...

WPW i będzie trzecia ablacja, pierwsza klasyczna, druga carto

.. pierwszĄ ablacje miałam metodĄ klasycznĄ, druga carto .po pierwszej zaraz w szpitalu miałam czestoskurcz .carto też nie wyszło.teraz własciwie mam mieć klasycznĄ ale brane jest też pod uwagę ponowne carto.najbardziej boje sie powikłan.poprzednie były bez,ale nie wiadomo co wydarzyć sie może.obie robił mi..

Czy można wyleczyć skurcze dodatkowe?

.. ...dodatkowe skutecznie usuwa ablacja metoda carto witaj, na początek może lekki pocieszenie - przeżycia większości ludzi z tzw ,,skurczami dodatkowymi sa własciwie takie same: lęk, skupienie na sercu, bezskuteczne poszukiwanie pomocy u coraz to nowych lekarzy, strach przed wyjazdem a nawet..

Metoda CARTO a ablacja klasyczna

.. ...pytania ? 1.Miałem robiana ablacje metoda klasyczna naprawdopodbniej bede miał powtarzana metodą CARTO i jakie jest prawdopodobiństwo że zabieg będzie skuteczniejszy niz metoda klasyczna , skoro nie udało sie sprowokowac w zabiegu klasycznym arytmi to czy jest wieksza sznas ze sie uda..

Ablacja systemem Carto

.. ...miała wykonywany zabieg ablacji metodą CARTO Proszę o wytłumaczenie co to oznacza Iwona Witam Cię Iwono1966 Dawno już na tą stronę nikt nie zaglądał. Miałam dwie ablacje systemem CARTO - to znaczy, że zostanie wykonane mapowanie ( wprowadzenie przez tętnice kamerek ), na którym świetnie..

Po 4 ablacjach Polska, Włochy i Francja

.. ...przedsionków . Dwie ablacje miałem w warszwie u prof. Walczaka niestety nieudane możliwe że byłem pierwszym pacjentem u którego wykonano to metoda CARTO w 1999r. Nastepnie wyjechałem do włoch do Pappone na ablacje jego metoda i pomogło arytmia ustapiła podczas ablacji , ale po 2..

Ablacja to nic strasznego

.. ...wszystkich, ktorzy czekaja na ablację - nic strasznego - naprawdę. Miałem juz trzy zabiegi optatni metodą carto u prof. Walczaka Instytu Kardiologii w Warszawie - jest najlepszy!!! W pracowni jest jeszcze Łukasz i Paweł, dwoch młodych wspaniałych. Tą trzecią ablację miałem robioną przez..

Zabrze - czy ktoś się tam leczył?

.. ...w Zabrzu??Czekam na ablacje w tej klinice. Jeden zabieg próbowano mi zrobić w Poznaniu,ale okazało się ze muszę go mnieć metoda Carto i skierowali mnie do zabrza.Z pierwszej wizyty w przychodni przyszpitalnej nie jestem zadowolona i ciekawa jestem jak jest w szpitalu. Ten zabieg pewnie w..

Ablacja metodami CARTO i LocaLisa

.. ...wykonywana metoda CARTO lub LocaLisa ( firmy Medtronic ). Jesli mozecie, odezwijscie sie prosze na forum, lub skontaktujcie ze mna na priva: nenneke@op.pl. Chcialabym porozmawiac na ten temat. Pozdrawiam!..

Carto-ablacja (ablacja metodą carto)

.. ...próbęablacji w Poznaniu,która się nie powiodła.skierowano mnie do Zabrza na ablację metodą carto czy ktoś przechodził ten zabieg w Zabrzu.jaka jest tam opieka??i jakie są terminy.Chciałabym mieć to już za sobą...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 68

.. ...skuteczność dotyczczasowych ablacji przy migotaniach :( ( w tym roku w Zabrzu tą nową metodą mają zrobić 20 - 30 zabiegów ) Do ~jos. 1. Skąd masz informacje, że nie ma dodatkowej drogi przewodzenia ? 2. W podanym przez ciebie artykule nie * pojęłam * nowej metody ablacji. Ja miałam..

Trzepotanie przedsionków i metoda Carto

.. Szukam informacji o ablacji trzepotania przedsionków metodą Carto.Szczególnie będę wdzięczny za informacje o zabiegach przeprowadzonych w Szczecinie. witam Cie ja mialam ablacje w Szczecinie na Arkonskiej, ale moja dolegliwosc to napadowe migotanie i trzepotanie przedsionkow. do - minia, z jakim..