Ablacja przy częstoskurczach

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 2

.. ...Przeczytałam tu o zabiegu ablacji. Co to jest? I czy pomaga przy częstoskurczach? też to miałam, była to choroba tarczycy, przez 15 lat miałam takie kłopoty, nikt tego nie zdiagnozował, kardiolodzy dawali mi leki różne, i nic nie pomagało, teraz jestem po operacji i leczeniu jodem i mam..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...leki ). Teraz jestem po ablacji ( która sie udała )jestem bez leków i wszystko jest super...Bardzo sie cieszę że zdecydowałam sie na zabieg!Jeżeli masz jakieś pytania to z przyjemnością odpowiem...Pozdrawiam serdecznie! Mam całą masę pytań.. : ) Z ważniejszych, to przy jakim rodzaju (..

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...dlaczego mialas robiona ablacje? Jaka diagnoze Ci postawiono? Czy mialas badanie usg serca i Holter i jakie sa jego wyniki? Pozdrawiam : ) Miałam zespół WPW z napadowymi częstoskurczami od 6 roku życia. To ja nie rozumiem...jeśli napisali mi,że stale się utzrymuje tachykardia zatokowa to..

Bóle, wysoki puls, ablacja

.. ...około 2 lat temu miałam ablację. najlepiej zrobisz jak pojdziesz do lekarza a z jakiego powodu mialas te ablacje? miałam zespół WPW z napadowymi nadkomorowymi częstoskurczami.. Po co mi lekarz, jeśli nawet mnie nie słucha? I nie piszcie mi,że powinnam iść do lekarza, bo to nie ma..

Ablacja

.. ...dopiero dowiedziałem sie o Ablacji i troszke tu poczytałem i trochę sie boje mam 55 lat jak z tym życ ? idź jak najszybciej na ablację nie ma się czego bać bo z częstoskurczami nie da się normalnie żyć ja się męczyłam 15 lat przypłaciłam to silną nerwicą teraz jestem 2.5 miesiąca po..