Ablacja w Lublinie

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 4

.. ...komór. Jestem po dwóch ablacjach w Lublinie. Niestety one nie dały pozytywnego rezultatu. Nadal mam zaburzenia rytmu. Bardzo szybko się męczę. Biorę na stałe concor10,i suplementację potasu i magnezu, kaldyum 6 kapsułek, spironol200, magneb6. Pomimo tego bardzo często spada mi potas do..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...krótko.Lekarze wspomnieli o ablacji..miałam w Lublinie.Po drugim zabiegu lekarze byli zadowoleni, odbyła się w kwietniu 2007a w lipcu miałam zatrzymanie krążenia.Zespół długiego Qt,zatrzymanie krążenia,kardiomopatia przerostowa to są kryteria do defika dlatego,że w mechanizmie migotania..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 3

.. ...zaproponowal kolejny zabieg - ablacje alkoholowa.Czy ktos z Was mial ten zabieg wykonany? Jestem z Lublina a najblizsza klinika,ktora sie tym zajmuje jest na Pomorzu.Bede wdzieczna,za kazda odpowiedz.Moj adres anna - materna@wp.pl .Serdecznie dziekuje i pozdrawiam wszystkich. Witam..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...lata poźniej był po ablacji - bo miał zespół WPW. i tylko przypadkiem trafił do madrego kardiologa. mieszkam w Katowicach - trudno mi wskazać kogos w Lublinie, natomiast zajrzyj za dwa tygodnie na kołątania serca okiem dochtora - tam wróci Oskar - elektrofizjolog - moze pomoże poszukać u..

Ablacja w Lublinie - czy ktoś przeszedł tam zabieg?

.. ...innymi swiństwami ma mieć ablację; dostała skierowanie do dr. Głowniaka w Lublinie, czy ktoś z Was przechodził tam ten zabieg? ciekawa jestem waszych opinii, wiem, że dużo tu pozytywnych komentarzy na temat CK Anin. Trudno mi jednak coś znaleźć na temat ablacji w Lublinie będę zatem z..

Ablacja w Lublinie - czy ktoś przeszedł tam zabieg? - Str. 2

.. ...poszukuję * sercowców * po ablacji w Lublinie... każda opinia mile widziana... dzięki. Kati Hej witam ,własnie wróciłam od kardiologa i chyba jestem smutna ,,usłyszałam ze musze zrobic badanie Holter ,,i ze wskazanie jest w kierunku ablacij. Od lat mam nadcisnienie ,i małe kłopoty z..