Ablacje fuglewicz

Ablacja gdzie lepiej?

.. ...polecaja mi zrobienie ablacji fakt strasznie sie boje ale musze to wkoncu zrobic mam dwie opcje: jeden lekarz kardiolog poleca mi klinike w zabrzu i nie wiem jaki lekarz bedzie mnie operowal wyslal juz papiery 4 miesiace temu a tu zadnego odzewu od nich ... drugi lekarz poleca mi Wroclaw..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 14

.. ...gdzie miałaś robioną ablację2.04 w jakim szpitalu i przez kogo? Czy ktoś po ablacji stosował suplementy typu alveo ,oral chelate ,eladziguard i ewentualnie z jakim skutkiem.Co sądzicie o suplementach j.w. Donia, ja miałam robioną ablację w Wojskowym szpitalu we Wrocłąwiu przez dr..

Ablacja - Str. 2

.. ...serca?Po co sie robi ablacje? Witam Was. Chcialbym powiedziec pare zdan o tym czy warto miec ablacje i czy ona pomaga. Jestem 4 miesiace po zabiegu ablacji we Wroclawiu ( dr. Fuglewicz ) - swietny specjalista, czuje sie bardzo dobrze i nie ma zadnych powiklan, robie coraz wieksze wysilki..

Dr Fuglewicz Wrocław

.. ...* . czy przyjmuje prywatnie i jak wyglada taka wizyta.zgory dziekuje Ja miałam: ). Doktor przyjmuje prywatnie w Wrocławiu. Miałam robioną przez niego ablację. Jeśli masz jakieś pytania pisz gg: 5718650..