Ablacje początki

Częstoskurcz - ablacja - Str. 17

.. ...intensywnością? Proponowali Ci ablację? Do Damiana Może na początku bierz po 1/2 tabletki? Witam moze to glupie pytanie ale juz nie wiem co myslec...stwierdzono u mnie po holterze ze mam czestoskurcz nadkomorowy,mialam wykonane badanie elektrofizjologiczne i nie wywolano rzadnej..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 42

.. ...udało. Też mam mieć ablację w Allenorcie w sierpniu, więc wszelkie pozytywne komentarze jak najbardziej podnoszą mnie na duchu. Mam takie pytanko: jaki rodziaj arytmii miałaś ( jakiego typu częstoskurcze )? i jak długo leżałaś bez ruchu po ablacji? ehh pytań jest wiele, ale może na..

Po ablacji - nie wiem czy udana!

.. ...Witajcie. Jestem tydzień po ablacji. Dokonano jej w Instytucie Kardiologii w Anine dokładnie w zeszły piątek pod okiem prof. Walczaka. Bałam się jak ch..., ale nie było tak źle, wręcz przeciwnie całkiem przyjemnie. Na początku myślałam, że nie dojdę do sali, w której miał odbyć się zabieg..

Po ablacji - Str. 6

.. ...nie wiem , ale wiem że ablację u kobiet w ciąży przeprowadzał już dr. Szumowski http://www.ckanin.pl/lekarze/szumowski.html Ja bym nie czekał Hej dziewczęta! Ja już jestem po ablacjach ( 2 ). Bałam się jak cholera. Ataki początkowo też miałam żadko - ok. 3 w ciągu 10 lat, ale od..

Dodatkowe skurcze - Str. 49

.. ...temat mojego terminu ablacji. Bo z ablacji nie zrezygnuję - biorę już 1i 1/2 tabletki concoru 5 dziennie - to trochę dużo. Odnośnie zawrotów, wiesz ja jak miałam jeszcze mało tych dodatkowych , tzn. na samym początku tych moich problemów to też miałam straszne zawroty - u mnie w ogóle..

Dodatkowe skurcze - Str. 230

.. ...skutkują u 6% pacjentów ablacja pomaga aż 75% w polsce wykonuje sie 4 tys.rocznie choć kwalifikuje sie dużo więcej chorychl.Zapewne są kryteria arytmi jest dużo ich początki gdzie ich ogniska nie wtajemniczam sie w to wydaje mi sie że ja za mało mam zaburzeń z samego wypadania płatka..

Czy można wyleczyć skurcze dodatkowe?

.. ...dodatkowe skutecznie usuwa ablacja metoda carto witaj, na początek może lekki pocieszenie - przeżycia większości ludzi z tzw ,,skurczami dodatkowymi sa własciwie takie same: lęk, skupienie na sercu, bezskuteczne poszukiwanie pomocy u coraz to nowych lekarzy, strach przed wyjazdem a nawet..

Psychika ludzi chorych na arytmię serca

.. ...poznać dzień świra. Ponoć ablacyjnie się ich nie leczy bo to tylko skurcze dodatkowe. dzieki za odpowiedz.widze ze jestes tak samo rozdrazniony jak ja.masz racje ze tylko ten kto ma to cholerstwo moze zrozumiec drugiego Mam arytmie już 4 - ty rok.To na początku denerwowało mnie.Im..

Ablacja - gdzie robić? - Str. 2

.. ...wszystko co się dało o ablacji i tak trafiłam tutaj. Co prawda nie lamentowałam od początku ale stres potężny był. Tutaj się go pozbyłam dzięki temu co pisali inni, ci którzy już to przeszli. Uwierzyłam, że im się udało więc dlaczego miało by sie nie udac i mnie ?! Nie żałuję swojej..

Ciąża, poród, zdrowie dziecka, a moja arytmia serca i jej leczenie

.. ...Obecnie jestem po 2 - ch ablacjach, które przeprowadzono w IK Anin w Warszawie na początku tego roku. Prof. Walczak od razu podjął decyzję. Wszystko poszło szybko. Stwierdził, że jestem młoda i muszę być zdrowa, żeby rodzić dzieci, dlatego trzeba zrobić ablację. Pierwsza się nie udałą,..

Czy to nerwica, czy coś innego?

.. ...nadkomorowy i byłam wysłana na ablacje ale cały czas czułam że to chyba raczej jakieś inne powody tych moich dolegliwości. I powoli czytając te wszystkie artykuły, książki o nerwicy, itd. doszłam do wniosku że mam nerwice od wielu lat. Najważniejsze to pokonać te dziwne myśli na początku..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 12

.. ...tylko nieliczni zaraz po ablacji czuli się dobrze. Większość ludzi odczuwała różne dolegliwości, bardzo często pogorszenie samopoczucia w porównaniu ze stanem sprzed zabiegu. Lekarze sami mówią, ze w początkowym okresie może wystąpić nasilenie arytmii, więc musimy odczekać jakiś tam..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 46

.. ...jakieś dziwolągi. Po ablacji w początkowym okresie 150/98/90 i zażywałam Sortis, a teraz nie zażywam nic i mam skaczące raz nisko a raz wysoko. Radzę sobie jak mogę i szczerze mówiąc nie bardzo się tym przejmuję. Życzę wszystkim zdrowia i pozdrawiam : - ) Witam Dorzuce pare slow na temat..

Poród przy niedomykalności zastawki mitralnej i zespole WPW

.. ...).Obecnie jestem po trzech ablacjach.Zyczę dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. ja też jestem po trzech ablacjach WPW .4 miesiące temu urodziłam zdrową córeczke w ciąży byłam na isoptinie a potem na biosotalu biosotal można brać od początku ciąży wszystko na pewno będzie dobrze..

Zaczyna mnie coraz częściej boleć między piersiami

.. ...1,5 roku temu miałam ablację, po zabiegu serce zaczęło mi bić wspaniale, nie sądziłam, że moge życ z takim idealnym biciem, nie pojawiła sie arytmia i czuję się dobrze...Jednak niepokoi mnie ostatnio dość silny ból między piersiami, zapoczątkował sie podczas ćwiczen. Musialam przestać i..

Rozpoczęcie częstoskurczu.

.. ...szpitale gdzie robią ablacje co ważne nie początkujące ośrodki,a jak się udasz do kardio to masz wrażenie rozmowy z doktorem z Wilkowyj ( lata 70 te ) i tylko żonglowanie tymi samymi prochami. 13099517 - odezwij się do mnie na gg. Jestem zawsze do godzin porannych. Odezwę się na twoją..

Odwodnienie - Str. 3

.. ...przedsionków, częstoskurcz, trzy ablacje i jeszcze trochę innych przypadłości. Początek jak u wszystkich dyskomfort potem strach. Dlatego zawsze w takich przypadkach podają w kroplówce środek uspakajający, a przy zawale przede wszystkim. Na pewno ty też dostałeś. Anula, moźe ci się to..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...przedsionków, częstoskurcz, trzy ablacje i jeszcze trochę innych przypadłości. Początek jak u wszystkich dyskomfort potem strach. Dlatego zawsze w takich przypadkach podają w kroplówce środek uspakajający, a przy zawale przede wszystkim. Na pewno ty też dostałeś. * * * Na pewno nie..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 4

.. ...myślę. Na obserwację poablacyjną ja mam rok - gdy nic się nie wydarzy, to dopiero będzie oznaczało, że serce nie ma już więcej tych dróg, które odpowiadają za kołatania. Ale, ale jak to było. Jakieś tam strachy na lachy musiały być; ) Ale od początku. Przesympatyczny, ciepły i niezwykle..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 32

.. ...miałam... Jestem nawet po ablacji, bo o całe to złe samopoczucie * posądzona * była moja arytmia komorowa. Niestety nawet ona nie pomogła. W końcu trafiłam do dobrego psychiatry i na początku nie mogłam uwierzyć jakim cudem przyczyną takich objawów tylko somatycznnych ( bo innych nie..

PRZETOKA TETNICZO ZYLNA - Str. 3

.. ...że wciąż żałujesz tej ablacji, ale poczekaj jeszcze trochę. Posłuchaj serduszka. Ono na początku takie rozchwiane i dziwne jest. Ja raz na jakiś czas też odczuwam dodatkowe uderzenie, albo coś jakby zapominało, że ma bić, czasem kłuje. Ale jakoś musi się goić: ) Ja też brałam acard ( 6..