Afobam alkohol

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 273

.. ...nie płaczę, zażyłam afobam 0,5,ale z trudem chodzę,gorączka już ponad 38.Za godzinę ma przyjść ksiądz,jestem sama z dziećmi,muszę dać radę go przyjąć.Najbliżsi wiedzą co się dzieje,ale nie do końca,nie chcę ich martwić.Mama nie pije już półtora roku,to może spowodować że martwiąc się o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...) mam klasyczna agorafobie, juz bardziej nie mozna mnie wsadzic w jej opis a jak znalazlam sie w Krakowie u dwóch psychiatrów w stanie totalnej paniki i roztrzesienia to skierowali mnie na DETOX sugerujac ze mam powazne problemy z alkoholem buahahaha a kto nie ma! Ot fachowcy!!! 3/4..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 708

.. ...Pomogły dopiero leki ( afobam i seroxat który biorę do dziś ). Ostatnio przed moim wyjazdem na terapię leczenia uzależnień ( F19.2 - alkoholizm i inne ) przestałem brać leki lecz niestety po ok miesiącu czasu w trakcie terapii stany paniki znów zaczęły się pojawiać i nadal jade na..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...temat i dalej nic...... afobam + alkohol nie radze jazda na całego naprawde, kiedys przez przypadek zapomniałem, że brałem afoban i wypiłem troszke wódeczki no i sie zaczeło, spałem jak suseł naprawde, budzenie trwało długo i namietnie, no i jakies omamy, wiec niepolecam za duze ryzyko...

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...biore na uspokojenie afobam, pije kawe bo nie wyobrazam sobie bez kawy , zdarza sie alkohol , niewiele zeby sie zle nie czuc i nie panikuje .pozdrawiam wszystkich towarzyszy w niedoli. skurcze dodatkowe po porodzie są często związane z niedoborem potasu i magnezu, nawet jeśli badania są..

Dodatkowe skurcze - Str. 230

.. ...Biosotal 40 3xdziennie i Afobam ( uspokajający ) 0,50 mg. 3xdziennie po 1/2 i Aspargin 2xdziennie. I czuję się ZAJEFAJNIE. Tętno max. ( po wysiłku ) 80, ciśnienie w granicach 120/60. Skórcze dodatkowe ? Czasami 1 - 2,3 dziennie. Bardzo czasami. Fajki - nie, rzuciłem kilka lat temu z..