Agorofobia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 845

.. ...szlo,ale jak pojawila sie agorofobia to temat mnie przerosl.Nie potrafilam sie cieszyc ze spotkania z rodzina,chociaz nie widzialam ich bardzo dlugo,bylam skupiona tylko na sobie ,ze jestem tak daleko oddomu,ze za daleko doszpitala ze nie zdaze ,ze sie moze nie poznali znacie to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...widzenia, szum w uszach, agorofobia. Przebyłam wszystkie możliwe badania, włacznie z TK różnych ćżęści ciałam, kiedy w końcu trafiłam na osobę którA WŁAŚNIE WYLECZYLA SIę Z NERWICY. TAK TRAFIŁaM DO JEJ DR . Od tego czasu przyjmuję leki antydepresyjne i chodzę na psychoterapię . Od..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 30

.. ...praktykuje Ewus 30 km dla agorofobika to drugi koniec świata:: ) Maja lepszy worek niz talerze tłuc: ) Słuchajcie,ale ja o tym worku to na powaznie myślę,tylko muszę znależdż dla niego odpowiednie miejsce. Ewuś zażyłam przed chwilą Melisane klosterfrau i czekam co będzie ?z tego co..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 55

.. ...cieżko powiazać to z agorofobią...nie wiem może brak poczucia bezpieczeństwa? albo że człowiek przeżywa często duży stres? sam już nie wiem i gubie się w tym czasem...Ewuś też już głupieje od tego...: ) chyba nie ma co kombinować i skupić się na tym co jest teraz i starać się to jakoś..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 59

.. ...jak z cukrzyca tak i z agorofobią trzeba nauczyć się żyć i już a jak się naucysz to nie będziesz zwracała uwagi na to że jesteś chora..bedzie dobrze jutro nowy dzien i na pewno bedzie lepszy niż ten i też włącz pozytywne myślenie : ) A co do spotkania nie wiem i powiem szczerze że nie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 64

.. ...youtube i wpisalemmm agorofobia... bo ja to mam ... i tam pokazywali ruznych ludzi jak nato zachorowali np jedna kobieta przechodzila przez ulice i rozmawiala przez tel i zatrombilo gwaltownie auto .. i normalnie blada sie zrobila i juz weszedl w niom ten strach.... ja mialem tak samo..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...wyleczyć, czy ktoś wyszedł z agorofobi? szukałem, bo myślałem, że będę zkazany na cierpienie do końca zycia! Na początku chciałem napisac , że jestem tu nowy! Nie tak do konca bo czytam sobie postów waszych juz od lat, ale nowy - gdyż to mój pierwszy post! Chorowałem, a raczej..