Alat aspat

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...) Wykonałem badania Alat Aspat bilirubina, antyHCV - żeby wykluczyć wirusowe zapalenie wątroby. Wszystkie wyniki w normie. Nerwica daje bardzo podobne objawy do HCV stąd wszystkim polecam wykluczenie zapalenia wątroby. Nadal jestem na etapie wykluczania chorób jelit i wątroby, ponieważ..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 202

.. ...zestaw badań z krwi ( ALAT,ASPAT, Bolirubina, Morfologia, Cholesterol itd. ) Mocz oraz USG. Byłem przekonany ze nic mi nie jest i jest wszystko ok. Ale po odebraniu wyników i odczytaniu ich przez mojego lekarza zrobiło mi się jeszcze gorzej. Stres i lęki toważyszące mi do dzis poprostu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 211

.. ...chlorki, magnez, Glukoza, Alat, Aspat, GammaGT, Bilirubina, Kreatynina, USG tarczycy i narządów szyjnych, USG jamy brzusznej, rentgen zatok * Teraz poszlam do neurologa i jak na razie mam zrobione EEG i zapisana jestem na tomografie, na jutro mam tez skierowanie na pobranie krwi po katem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 228

.. ...sprawdzam regularnie alat i aspat to są próby wątrobowe. Jeśli sa podwyszone to znaczy ze cos jej dolega i nie pozwól sobie zbagatelizowac ponieważ to oznacza że cos sie z nią dzieje, że jest jakiś stan zapalny. ja jestem po zółtaczce i trochę na ten temat wiem. Jesli chodzi o twoje..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...poziom wyższy poziom alatów i aspatów. Wszyscy przebadajcie sie w kierunku WZW B. 40 % zachorowań na żółtaczkę przechodzi w ogóle bezobjawowo, a 10 % zachorowan przechodzi w formę przewlekłą ( przy aktywnej formie przewlekłej dochodzi do całkowitej martwicy wątroby w ciągu 10 - 20 lat )...

Dodatkowe skurcze - Str. 118

.. ...porzadku niedawno robilam alat i aspat i wszystko w normie a jak chcesz sobie pomoc dziecino jezeli nie bedziesz brala lekow a na ablacje sie nie kwalifikujesz ja po ablacji i co dalej piguly e przesadzasz polfenon to to samo co ja biore rytmonorm tylko inny producent mnie Polfenon..

Dodatkowe skurcze - Str. 143

.. ...srodku. gabciu,polecam: alat aspat gamma gt cpk - mb kwas moczowy igg,iga,igm nt - proBNP mioglobina hsCRP - ilosciowo no ewent boleriozke: ) troponinka tylko przy podejrzeniu zawaliku, aso - czy cialko z paciorkowcem nie walczy posiew z gardziola zrob i styknie..; ) dla..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 300

.. ...ob crp magnez potas alat aspat... i wszystko ok. Czy tez ktos ma takie objawy dotyczace oslabienia, mega oslabienia. pozdrawiam ja jestem słaba i taka odrętwiała po każdym takim zaatakowaniu :( szum w uszach i jakby cała głowa była nie moja Witam!!! Dla organizmu jest to wielki wysiłek,..

Podwyższony aspat i alat

.. ...niewiele ) i podwyższony alat - 67 i aspat - 99 wyniki na choroby zakazne nic nie wykrły.co to może byc za choroba .proszę o odpowiedz. emila a moze ostatnio miał jakas infekcje,brał antybiotyki?czesto antybiotyki podwyzszaja oba enzymy watrobowe...powinno sie pobrac za jakies 2 miesiace..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...glukoza: 5.31 ASPAT: 44 ALAT: 74 CRP ( metoda lateksowa ) : ujemny ponizej 6mg/l HBsAgII 0.699 Z tego co sam juz wydedukowalem to chyba nie jest najgorzej najabrdziej czego sie obawiam to zawartosci KET w moczu oraz podwyzszonych wynikow ASPAT i ALAT.Od kilku dni bola mnie wszystkie..

Nerwica i dziwne objawy?

.. ...podniesiona bilirubine, ale ALAT ASPAT ok. Jak mnie dopada to zle samopoczucie to mam wrazenie ze jestem na cos powaznego chory i mam dodatkowa panike. Byc moze tak rzeczywiscie jest... Strasznie sie boje. Czy macie podobnie? Czy macie tak ze czujecie sie nagle źle przez kilka godzin, a..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...potas sód ) na watrobe( ALAT, ASPAT, bilirubina ) do tego morfologia i rozmaz, bedziesz wiedział czy cos nie tak. Skoro tak pięknie potrafisz opisać swoje dolegliwości to wydaje mi się, że poradzisz sobie również z metodami na lepsze samopoczucie. Zastanów się właśnie nad swoim trybem..

Czy to nerwica czy choroba?

.. ...miałem robione badania na alat i aspat alat 18 albo 20 aspat od 20 do 25 coś w tych granicach nie pamiętam dokładnie chciałbym jeszcze dodać że w pierwszej klasie intesywnie ćwiczyłem klatkę piersiową.Bardzo Proszę o pomoc. dodam ze od 1 klasy gimanzjum ćwiczę To są objawy paniki, które..

Wątroba i zbicie TBIL

.. ...watrobe, wiec jezeli nie masz objawow zoltaczki ,to oznacza ,ze nie jest to problem zwiazany z watroba tym bardziej ze Alat i Aspat masz w gornej normie ( oba do 40 lecz wg niektorych laboratoriow do 30 )..

Borelioza czy nerwica?

.. ...ci na wzrok i na wątrobe.Idż do okulisty,niech ci rozszerzy żrenice i zajrzy do środka. zrób sobie badanie krwi Alat i aspat ,CK kinaza kreatyny - - - - - to pokaże stan wątroby czy nie jest uszkodzona...

Wyniki Biochemia - poprosze o interpretacje

.. ...Mam 30 lat - mężczyzna ALAT 38 ASPAT 27 Cholesterol calkowity 194 Cholesterol HDL 55 Cholesterol LDL 120 Trojglicerydy 98 CPK 200 Morfologia : WBC 9,66 ; RBC 4,94 ; HGB 14, 7 ; HCT 43,8 ; MCV 88,7 ; MCH 29,8 ; MCHC 33,6 ; RDW - SD 43 ; RDW - CV 13,6 ; PLT 289 ; MPV 8.9 ; PDW 9,6 ; P -..

Prestarium i nedal na skoki ciśnienia

.. ...większe rozeznanie : ) ALAT 38 ASPAT 27 Cholesterol calkowity 194 Cholesterol HDL 55 Cholesterol LDL 120 Trojglicerydy 98 CPK 200 kreatynina 0,96 gfr * 60 ml/min kwas moczowy 5.3 sód 143 potas 4.4 chlorki 106 D - DIMER 304 NG/ML CRP * 0,4 MG/ L. troponina T * 0,01 ng/ ml Morfologia : WBC..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...0.4 mg; Potas 4.3 ; ALAT 27; ASPAT 21 ; Kwas moczowy 5.3 ; Biochemia: Glukoza w surowicy 80 ; Cholesterol całkowity 174 ; Cholesterol HDL 44 Cholesterol LDL 115 ; Stosunek HDL do CHOL 0,25 Stosunek LDL do HDL 2,61; Tróglicerydy 75 Echo serca: Pierścień Aorty 2,2 / 3,8 cm Lewy przedsionek..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...zbadaj wątrobę - krew Alat i Aspat,aminotransferazy zrób też test na wirusa wątroby typu B i C,oczywiście jeśli nie byłeś szczepiony.I zero alkoholu.Stan wątroby pozostaje w scisłym związku ze stanem narządu wzroku.Jak pójdziesz do okulisty,to poproś o zakropienie oczu,by rozszerzyć..