Alat podwyższony

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...nie wyniki. Faktycznie AlAt podwyżśzony - to wskaźnik niewydolności wątroby - jakiegoś jej podraźnienia, tak może być nawet po lekach, natomiast podwyższony poziom TGL - w niedoczynności tarczycy jest typowy. Na śląsku mam świetnego specjalistę od takich spraw, jakoś nie jestem..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam zrób bad.krwi CRP.Podwyższony wynik świadczy o stanie zapalnym w organiżmie.Może to od stawu barkowego lub od kręgosłupa szyjnego.Może w kierunku reumatyzmu bad.krwi? BÓle mostka nie muszą być od..

Podwyższony aspat i alat

.. ...niewiele ) i podwyższony alat - 67 i aspat - 99 wyniki na choroby zakazne nic nie wykrły.co to może byc za choroba .proszę o odpowiedz. emila a moze ostatnio miał jakas infekcje,brał antybiotyki?czesto antybiotyki podwyzszaja oba enzymy watrobowe...powinno sie pobrac za jakies 2 miesiace..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam Proszę już więcej nie wklejać tej wypowiedzi. Skoro nikt nie odpowiada to najprawdopodobniej nie zna odpowiedzi. Podwyższone wartości aminotranferaz, niska wartość trójglicerydów, zbyt mało danych..