Alkohol a bisocard

Zespół Barlowa - ktoś ma tą chorobę?

.. ...małe pytanko - co z alkoholem należy zupełnie odstawić?Nie żebym był uzależniony ale dziwnie tak wyskoczyć z kumplami na browca i pić cole, prawda? Pozdrowienia. to znowu ja : ) mała poprawka.sprawdziłem że concor należy do tej samej grupy leków co bisocard więc wszystko spoks.pytanie..

Bisocard a lampka wina, mały drink

.. ...bosocardzi napić się alkoholu Możesz pić byle nie za często i za dużo. a mi lekarka odpowiedziała, że przy lekach nasercowych nie zaleca spożywania alkoholu, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje Zaczynam brać bisocard od następnego tygodnia. Jeżeli będę miał imprezę wysokową to podzielę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...nie pije ani kawy ani alkoholu ze wzgledu na te nadkwasote , ale wczesniej , na przelomie marca - kwietnia biorac concor cor, czy tez bisocard ( na jedno wychodzi ) czasem wypilam alkohol i nic sie nie dzialo, tyle ,ze to byly male ilosci. Przepraszam ,ze tyle pisze, ale w koncu musze..

Nieszczelność zastawek

.. ...wczesniej pilem troche alkoholu, i cwiczylem podnoszenie ciezarow, juz nie cwicze ), przepisal mi bisocard, po tygodniu zazywania, praktycznie juz nic nie odczuwam, czasem mnie zakuje ale to rzadko, wczoraj bylem u kontroli, jak powiedzialem ze jest juz ok z moim serduszkiem, to..

Bisocard - ryzyko podwójnej dawki

.. ...ktoś wie, jak jest z alkoholem przy bisocardzie? Na ulotce nie ma słowa na ten temat, w sieci też nic konkretnego nie znlalazłem. no z alkocholem bywa roznie ja np nie moge sobie pozwolic bo nasila mi sie arytmia ale z umiarem mysle ze mozna nieraz sobie pozwolic. Moja pani doktor..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...leki a wieczorem piłem alkohol i to mniej więcej było raz w tygodniu. Od roku czasu lekarz z powodu wysokich wartości ciśnienia tętniczego zmienił mi leki na Amlopin 5 mg Bisocard 5 mg Tritace 10 mg Bisocard 5 mg brałem rano a pozostałe wieczorem, i tu dochodziło do podobnej sytuacji, że..

Dziwny stan serca

.. ...lat byłem nałogowym alkoholikiem, palaczem i baaardzo źle się odżywiałem. Przez te 4 lata brałem dużo leków: BETALOC ZOC, TANATRIL, LIPANTHYL, HYGROTON, VALSACOR, SORTIS, BISOCARD a ostatnie dni CO - PRESTARIUM razem z METOCARD’em. I tutaj pojawia się moje pytanie: im lepsze..