Alkohol cholesterol

Niedobór witaminy D naraża mężczyzn na choroby serca

.. ...masy ciała, spożycie alkoholu, aktywność fizyczna, cukrzyca, nadciśnienie, przynależność etniczna, miejsce zamieszkania, spożycie kwasów tłuszczowych omega - 3, poziom dobrego i złego cholesterolu oraz trójglicerydów. Niedobory witaminy D wiąże się z coraz większa liczbą chorób oraz z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 75

.. ...jestem po imprezce, po alkoholu. Raz się zdarzyło, że byłem na imprezie, ale nie pijłem, także nie wiem czy alkohol jest winny. Miałem robione wszystkie badania i wszystko wychodziło ok, jedynie ostatnio mam lekko podwyższony cholesterol, mam teraz lekka nadwagę. Gdy nosiłem Holtera,..

Trójglicerydy i lipemia - Str. 2

.. ...mineralną.Nie palić i nie pić alkoholu,a jak ktoś ma nadwagę - to schudnąć. czytam te wpisy i wielu z was ma rację podając różne sposoby.Ale z praktyki wiem - testowane sposoby na rodzinie wynika,że PODSTAWĄ JEST DIETA wprowadzona na stałe.Mam tu na myśli osoby,które mają np. cholesterol..

Co się do mnie przypałętało?

.. ...sporo stresów. Nie pijam alkoholi, za to palę. Cholesterol 243 ( z własciwymi proporcjami dobrego i złego cholesterolu ), ciśnienie nieregularne, nie zajadam się tłuszczami, ale też nie unikam. Wykonuję pracę umysłową z dużą porcją ruchu ( dziennie nawet do kilkunastu kilometrów..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić?

.. ...kotlecki, byla imprezka z alkoholem ,frytki żółty ser i to spowodowalo taki wzrost. Przez miesiac bralem lipantyl i tulip obecnie 124 triglicerydy i cholesterl calkowity 104 . Powiem wam ze sam trace glowe bo leki zbijaja ladnie ale boli wątroba od nich,dzis w nocy siedze bo martwie sie..

Poziom trójglicerydów 717

.. ...głodówkach, w cukrzycy, w alkoholizmie, w niewydolności nerek ), zwolnione spalanie trójglicerydów ( w niedoczynności tarczycy ). ja mam triglycerides 3949.mg/dl cholesterol 670.mg/dl Cześć! Mam 15 lat, moja mama ma wynik 350 Trójglicerydow a ja słyszałam że norma to 150, czy to jest..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...tydzień. Papierosy - zero alkohol lampka wina 1 raz w tygodniu. Lekarstwa biorę: betabloker Lokren, TertensifSR 1 tab. co 2 dzień, effox long 1/2 75mg, tritace 2,5mg po południu, wieczorem molsidomina 4 mg bo mononitrat przestaje działać, Tulip 10mg na cholesterol. Do tego medytacja..

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...,niepalenie,nie picie alkoholu - chyba że sporadycznie - przy nadwadze zrzucić parę kilo,tłuszcze roślinne wprowadzić w miejsce zwierzęcych.I gitara. ŁUKASZ - ty to sie sam wpędziłeś w pułapkę lekową.Weżty sie za siebie i przejdż na detę obniżającą cholesterol,i pływaj,jedż rowerem,a nie..

Co się dzieje? nerwica czy coś innego?

.. ...jestem po imprezce, po alkoholu. Raz się zdarzyło, że byłem na imprezie, ale nie pijłem, także nie wiem czy alkohol jest winny. Miałem robione wszystkie badania i wszystko wychodziło ok, jedynie ostatnio mam lekko podwyższony cholesterol, mam teraz lekka nadwagę. Gdy nosiłem Holtera,..

Implantacja stentu i wysokie ciśnienie

.. ...jeszcze zapytam czy nadcisnienie i stent maja wpływ jakis negatywny na pozycie seksualne?? Witaj Paulina Mój tata ma stenty 5 szt,jeśli nie masz problemów z cholesterolem to wszystko będzie ok Pozdrawiam..

Cholesterol a alkohol

.. Czy wypity alkohol podwyższa poziom cholesterolu we krwi? z tego co mi wiadomo to znacznie podwyższa trójglicerydy ale doraźnie - im więcej pijesz % tym wieksze TG a jak nie pijesz to automatycznie spadek TG. nie wiem dokladnie, może niech się inni wypowiedzą... No i co, nikt nic nie wie? Mój Sz.M. ma..

Wysokie ciśnienie tętnicze i nerwy

.. ...paliłem i nie palę... Alkoholu trochę nadużywam ... ale bez przesady. Dieta raczej nisko tłuszczowa ... ale cholesterol całkowity 240 ... troszke dużo. Gdy przestaje pakować moje ciśnienie normalizuje sie nieznacznie ... obecnie jako średnią moge podać 145/75 , sredni puls ok 65. Dodam..

Głupia nerwica - Str. 3

.. ...palic, przestalem pic alkohol a uwielbialem piwo potrafilem wypic 5 - 10 piw w srodku tygodnia a w weekend ok. 15 piw. Lekarz przepisal ATORIS na cholesterol i bralem dodatkowo kwasy OMEGA gold ORAZ magnez dwa razy dziennie. Wynik po 3 tygodniach cholesterol spad to norm !!! po 3..

Drętwienie palców u nóg po przebudzeniu

.. ...opływać. Palę papierosy , alkohol pije tylko okazjonalnie . nie badałam nigdy cholesterolu RTG kręgosłupa lędżw.,zbadać cholesterol, jesli cholesterol zły - rzucić palenie + odżywianie obniżające chol.+ codzienna intensywna aktywność ruchowa.W ten sposób można obniżyć [wiem po sobie]w..

Tętniak IAS

.. ...odżywiasz się prawidłowo,tj.Mało tłuszczów zwierzęcych,a mnóstwo roslinnych,nie palisz i nie pijesz alkoholu?Masz nadwagę.To wszystko pogarsza sprawę.Przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * ...

Internista na badaniach odrzucił mnie ze względu na cholesterol

.. ...codziennie pływałem,zero alkoholu,nie palę.Jestem szczupły.Do radollo - - - przeczytaj sobie artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Stosuje się do zaleceń tam zawartych.Przede wszystkim nie można jeść potraw zawierających jednocześnie cukier,mleko i jajka ,np.naleśniki,lody..

Internista na badaniach odrzucił mnie ze względu na cholesterol - Str. 2

.. ...cholesterol,na stałe.Zero alkoholu i palenia.Szczegółowe badania cukru.To jest dla niego pomoc.Zbijanie wyników tylko dla lekarza jest głupotą i zamachem na własne zdrowie. I oto właśnie mi chodziło o rozsądek a i pomoc dla Radollo.Z mojej strony kończę dyskusję.Ja swój cel..

Leczenie hiperlipidemii w Poznaniu

.. ...ruch,nie palić ,nie pic alkoholu,prawidłowa waga.Same leki sprawy nie załatwią.Trzeba zacząć od diety.Przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Kierując się nim osiągnąłem dobre rezultaty i na syałe odżywiam się wg. tej diety.Pozdro. sprawdziłem na sobie,że Hdl wybitnir..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...rzuciłem palenie unikam alkoholu. a nie jarałeś czegoś,co mogło ci zaszkodzić? A nie masz nadwagi.Moja tesciowa miała ciśnienie 200 - 220!!!Jak schudła 20 kilo ,to jej przeszło jak ręką odjął.Minęły bóle głowy i duszności i jest jak nowa.Kochany,przejdż na dietę obniżającą cholesterol.Z..

Złe samopoczucie

.. ...dietą,odpowiednim odżywianiem,zero alkoholu,papierosów i kawy.Codziennie nasiona wiesiołka,pestki słonecznika i dyni,ryby.itp. Wszystkie wskazówki wzięłam z artykułu,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Przeczytałam wiele o nadciśnieniu i cholesterolu i ten artykuł wydał mi się..

Interpretacja wyników badania krwi

.. ...papierosów i nie pić alkoholu,nawet piwa.Aby skoczył cholesterol wystarczy złe odżywianie,jakaś imprezka grilowa z tłustymi kiełbaskami i alkoholem.Acha - cebule trzeba dusić ok.15 minut na małym ogniu pod przykryciem,pokrojone,na oleju,podlać wodą.Drugąś ważna rzeczą oprócz diety i..

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...palenie ,ne pic kawy i alkoholu,to od razu walą szkodliwe leki.Mąż jak zmienił sposób odżywiania,schudł,ćwiczy codziennie jeżdżąc rowerem,chodzi na basen,ma dobry cholesterol,nie ma żadnych dolegliwości.A jak brał leki stał się dziadkiem.Po tych lekach sama ,,zaordynowałam * * mu..

Wyniki krwi przy baypasach

.. ...cholesterol,codziennie ruch,gimnastyka czy marsz w terenie,nie palic i zero alkoholu.Nie pić kawy. dziekuje za odpowiedz a jak stosunek dobrego cholesterolu do złego?? bo to chyba tez ma znaczenie czy inne pomary są dobre?..

Lipemia

.. ...cholesterol nie wolno pić alkoholu.Poza tym alkohol bardzo podwyzsza trójglicerydy i całkowity chol.A czy odżywiasz się wg. diety obnizającej cholesterol.Jesli nie - koniecznie to zmień.Polecam ci artykuł ,,Cholesterol i trójglicerydy * * [autor..Gromadzki] ,z którego wiele..

Trojglicerydy 1178,5

.. ...znajdziesz dokładne zalecenia jak obniżyć trójglicerydy dietą ,ziołami i aktywnością fizyczną.Bardzo ważne jest co jemy i zero alkoholu. wydrukuj sobie dietę obniżającą cholesterol i gotuj w domu wg.tej diety...

Nerwica czy choroba serca?

.. ...papierosów, nie piję alkoholu, mam niskie ciśnienie, jeżdżę rowerem , na łyżworolkch, biegam, mam bardzo dużo stresu i problemy w rodzinie, czy grozi mi zawał, czy mam silną nerwicę !!!! A mam zaledwie 30 lat !!! zaden zawal raczej wam nie grozi: ) jak sie tak bojicie zawalu to idzcie do..

Błagam o pomoc..

.. ...nadzieje,że nie pijesz alkoholu i kawy i nie palisz.Musisz zmienić lekarza 1 kontaktu,bo żle cię pokierował nie wgłębiając sie w twój problem.Pewnie myślał,że za młody jesteś na cholesterol. radzę ci tez zapisać się na basen umiarkowany wysiłek fizyczny pomoże ci schudnąć,poprawi..

Prosze o interpretacje wynikow!!!

.. ...autor S.Gromadzki.Zero alkoholu,dieta obniżająca cholesterol.Uszkodzenie wątroby może być od leków,substancji chemicznych,alkoholu,nadmiernego wysiłku fizycznego...Udaj się do zielarza po mieszankę na odtruwanie wątroby.Obniża trójglicerydy dieta i wyciąg z karczocha - Cynarex,i..