Alkohol i biegunka

Potas - czemu go tak mało?

.. ...bardzo niska tolerancje alkoholu, tzn teraz prawie wcale nic nie pije ale kiedys jak wypilam ze trzy piwka to na drugi dzien umieralam wszyscy ok a ja mialam biegunki wymioty, problemy z oddychaniem drzenie miesni i kolatania serca ale myslalm ze taka moja natura - teraz juz wiem ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 160

.. ...listopadzie , piłam trochę alkoholu, ale nie miałam mocnej fazy , już wytrzeźwiałam, i poszłyśmy do niej do domu , i tam mi się nagle zrobiło słabo i to trzymało się przez godzinę, strasznie się bałam znowu , później nic mi nie było do 7 grudnia, od tamtego dnia zaczęło mi się codziennie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...lub na rower. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów, praktycznie nie piję kawy, nie używam soli, często biorę omegę 3 i aspargin. Jednym słowem dbam o siebie. Kilka dni temu dość mocno zakręciło mi się w głowie. Później przeszło, ale byłem cały czas osłabiony dość mocno, czułem się..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...zażywam. Podobnie z alkoholem nie piję, ani nic. Dziwię się tym co piją i palą i są zdrowi... Przed komputerem spędzam średnio 6 godzin dziennie. Nie uprawiam sportu. Zdrowy organizm szybko radzi sobie z przejściowymi zaburzeniami elektrolitowymi ( najczęściej niedoborami ), wywołanymi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 379

.. ...Wielkanocny ) znów zapiłem sie alkoholem( bez marihuany, bo uswiadomiłem sobie ze to przez nia mialem ten atak ) i na drugi dzien zamiast kaca miałem atak nerwicowy od 7 rano do 16 i o tej godzinie nie wytrzymałem( drgawki, zmiana cisnienia, biegunka, niepokój, skurcze miesni, zamotanie..

Nierówna praca serca, przeskoki, czy to nerwy?

.. ...podejrzenia o nadużywanie alkoholu. Kiedy trudno utrzymać w ręku łyżkę, włożyć klucz do zamka, napisać coś czytelnie, chory szuka pomocy u neurologa, obawiając się choroby Parkinsona. * Osłabienie mięśni, najczęściej nóg Ciężko wchodzić po schodach czy wstawać z fotela bez wspierania się..

Kiedy oddycham pojawia sią zapach okropny

.. ...osłonowo, zero kawy, alkoholu smażonego mało i śpij na dwóch poduszkach żeby treść żołądkowa nie ulewała się do przełyku ja równierz mam taki problem ale oprócz tego mamdrganie w mostku jakby serce zmieniło swoje połorzenie i mocno uderzało a przy tym pojawia się biegunka.na początku..

Silna nerwica

.. ...napije sie jakiegokolwiek alkoholu w wiekszej ilosci i trzy dni leze struty, prawie codziennie mam biegunki z nerwow, odezwij sie prywatnie to postaram Ci pomoc, w taki sposob w jaki ja sobe radze, POZDRAWIAM !! Aha i jeszcze jedno, jak chcesz byc pewny, że to nerwica to udaj się na..

Biegunka i wymioty jednocześnie

.. ...odżywiać ,tzn.nie pić alkoholu,kawy,mocnej herbaty,żółtych serów,mleka,jajka tylko na miękko,tłustych wędlin,pasztetów,śmietany,buraków ,kapusty,kasz,ciemnego pieczywa,pieczywo jeść czerstwe,roślin strączkowych,kalafiora,owoców pestkowych,gruszek,czekolady,orzechów,ciastek i..