Alkohol w nogi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 940

.. ...na silowni albo pijac alkohol w duzych ilosciach - do tego dochodzilo niedosypianie i tak sie troche na wlasne zyczenie pograzylem. Po pierwszym omdleniu, niepokoj,strach, lek juz mnie nie opuszczal,czulem sie jak w matriksie,nie rozumialem co ludzie do mnie mowia, na niczym nie moglem..

Niedomykalność zastawki aortalnej III stopnia - Str. 2

.. ...do palenia. Pije też alkohol. Bardzo mnie to wszystko martwi - w końcu do końca życia będzie na lekach. Minęło 5 lat. Rzeczywiście ma czasami pogorszenia stanu zdrowia, ale on zawsze był wątłego zdrowia. Często puchną i bolą go nogi - jest to związane z operacją i zaburzeniem przepływu..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. ...wypity 2 dni wczesniej alkohol? Czy jest to wogole dopuszczalne? Bardzo prosze o dopowiedź! Pozdrawiam! Witam milutko!!! Kochani miałam koronografie 21.10 tak samo sie panicznie bałam,okazalo nic strasznego....czuje sie super, nawet juz byłam dwa razy na grzybach,co do nogi wcale nie..

Krótkotrwałe bóle po alkoholu

.. ...poważniejszych chorób i alkohol nie powodował u mnie dziwnych reakcji organizmu oprócz jednej. Zazwyczaj podczas jak siadam przed komputerem podkurczam nogi pod siebie lub wręcz kucam na krześle. Za każdym razem kiedy zrobie to po jakimkolwiek alkoholu, mam ból centralnie na środku, w..

Koarktacja aorty - czy to możliwe?

.. ...korzystam z używek, alkohol okazjonalnie. Inna dolegliwoscia która mi dokuczała i dokucza cały czas jest dziwne uczucie w nogach, czesto czuje okropne mrowienie połaczone z bólem, występujace kilka razy dziennie. Ciezko to opisac - to taki bol jak po przemarznieciu na mrozie nogi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 28

.. ...wywiczymy tą metodę!! Po alkoholu mam tak że zdarza mi sie nastepnego dnia miec silniejsze lęki objawy..więc narazie darowałem sobie to nie ucieknie ale kiedyś alkohol był * swietna * metoda radzenia sobie z tym cholerstwem...człowiek sie uspokajał...ale to ma krótkie nogi i długo nie da..

Problem z oczami ,zawroty,ucisk w uszach

.. ...jest po alkoholu głowa robi się lekka boję się ze zaraz stracę równowagę i upadnę nogi też się robią leciutkie i nie wiem na co mam patrzeć po chwili przechodzi ,mam tak zawsze na drugi dzień po alko...

Nastoletnia nerwica - Str. 15

.. ...umysł miej, prochy i alkohol usypiają cię ! Znieczulają ciebie, Życie obok płynie, ty ciągle przebywasz w uśpionej krainie! Stań mocno na nogi, poczuj Życia smak, chociaż jest w nim smutek, częściej radość trwa ! A wtedy zrozumiesz, ŻE ŻYCIE JEST CUDEM, stworzonym przez BOGA , dla nas,..

Drętwienie lewej strony od połowy ust do nogi

.. ...owsianych [błonnik],nasiona wiesiołka - 2 - 3łyżeczki dziennie,pestki ze słonecznika i dyni,oliwa extra wergine].Jeśli jest nadciśnienie - leczyć i w diecie uwzglęniać potrawy i zioła obniżające ciśnienie...

Mam juz dosyć. szukam pomocy

.. ...- 4 dni w tygodniu z alkoholem ale żadko tak było ) Na drugi dzien znowu piwko wieczorek i znowu dokładnie taka sama reakcja. :( płakać się chce. Mam raptem 28lat we wrześniu wesele a ja nie nadaje sie do normalnego funkcjonowania. Nawet juz z nażeczoną nie sypiam bo ... PO... była..