Alkohol wypłukuje

Za dużo potasu - co jeść, aby zmniejszyć?

.. ...Pozdrawiam serdecznie. Kawa i alkohol wypłukuja potas wiec zacznij nad uzywac :] pepsi,cola wypłukuja potas i wszystkie inne składniki. najlepiej potas usuwa furosemid - ale skoro masz kłopoty z nerkami to nefrolog na pewno powinien ci powiedzeć. ja od wielu lat mam 1 st przewlekłej..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...zmartwień 2.Nadmierna ilość alkoholu np. 2 dniowa impreza co w skutku wypłukuje z nas pierwiatki i mineraly a chodzi tu dokładnie o potas i mg dlatego warto jesli planujemy mocne imprezy zaopatrzyc się w te środki. 3.Przełamanie swoich barier czyli zrobić to czego najbardziej się boimy w..

Nie dam sobie rady...

.. ...magnez z organizmu.Zjedz trochę magnezu z witaminą B6.Trzymam kciuki i nie pękaj.,a systematycznie ćwicz i pij zioła.Tylko trzeba pić przez długi czas ,a nie 2 tygodnie.To nie antybiotyk,działa powoli...

Bóle w klatce oraz leki na nadciśnienie

.. ...niż 102].Papierosy i alkohol precz.To samo z kawą.Systematyczny codzienny ruch,gimnastyka ,marsz szybki polesie ,rowerek treningowy czy coś w tym rodzaju.Mało soli,codziennie 1 ząbek czosnku.Picie lekko ciepłej herbaty ze skrzypu też obniża ciśnienie.Działa to na tej zasadzie ,co..

Wrażenie, że serce staje na ułamek sekundy

.. ...nie pij więcej.Może alkohol był podejrzanego pochodzenia...A może twój organizm po prostu nie toleruje alkoholu.Zrób badania krwi pokazujące stan wątroby.Byc moze sa jakies zaburzenia w pracy watroby i nie tolerujesz alkoholu. może się zatrułeś Piwo wypłukuje potas i musi pare dni minać..

Nie wiem jak to nazwac

.. ...zdrowotnych.odpowiednie odżywianie.,zero alkoholu i papierosów itd.Jeśli chodzi o zioła to picie ziela jemioły,oraz herbatki ze skrzypu polnego ciepłej z sokiem z cytryny.Skrzyp wypłukuje sól z organizmu.Weż się ostro za swoje ciśnienie. NO zal. Zakladam sobie temacik, o tym ze wrescie..