Alkohol wypłukuje z organizmu

Nie dam sobie rady...

.. ...magnez z organizmu.Zjedz trochę magnezu z witaminą B6.Trzymam kciuki i nie pękaj.,a systematycznie ćwicz i pij zioła.Tylko trzeba pić przez długi czas ,a nie 2 tygodnie.To nie antybiotyk,działa powoli...

Bóle w klatce oraz leki na nadciśnienie

.. ...niż 102].Papierosy i alkohol precz.To samo z kawą.Systematyczny codzienny ruch,gimnastyka ,marsz szybki polesie ,rowerek treningowy czy coś w tym rodzaju.Mało soli,codziennie 1 ząbek czosnku.Picie lekko ciepłej herbaty ze skrzypu też obniża ciśnienie.Działa to na tej zasadzie ,co..

Wrażenie, że serce staje na ułamek sekundy

.. ...nie pij więcej.Może alkohol był podejrzanego pochodzenia...A może twój organizm po prostu nie toleruje alkoholu.Zrób badania krwi pokazujące stan wątroby.Byc moze sa jakies zaburzenia w pracy watroby i nie tolerujesz alkoholu. może się zatrułeś Piwo wypłukuje potas i musi pare dni minać..

Nie wiem jak to nazwac

.. ...zdrowotnych.odpowiednie odżywianie.,zero alkoholu i papierosów itd.Jeśli chodzi o zioła to picie ziela jemioły,oraz herbatki ze skrzypu polnego ciepłej z sokiem z cytryny.Skrzyp wypłukuje sól z organizmu.Weż się ostro za swoje ciśnienie. NO zal. Zakladam sobie temacik, o tym ze wrescie..