Amotaks

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...amoksycylinę ( Amoksycylina, Amotaks, Apo - Amoxi, Grunomox, Hiconcil, Novomax, Ospamax ), amoksycylinę z kwasem klawulanowym ( Amoksiklav, Augmentin, Curam, Forcid, Ramoclav, Taromentin ) oraz klindamycynę ( Clindacin, Clindamycin, Clindo, Dalacin C, Dalacin T, Klimicin ). Niekiedy..

Dawkowanie amoksycyliny

.. ...niewydolnością nerek. Dawkowanie leku na podstawie informacji zawartych w Indexie Leków MP 2007. Preparaty zawierające amoksycylinę: Amotaks, Apo - Amoxi, Duomox, Grunomox, Hiconcil, Novomax, Ospamax...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 911

.. ...zdarzylo mi sie zazyc amotaks i dostalam wstrzasu analifaktycznego( chyba zle napisalam: ) , to koszmar, udalo sie wrocic do zywych ale nikomu nie polecam, bedac wtedy w szpitalu widzialambabke ktora dostala wstrzasu po zwyklym wapnie, miala po prostu na niego uczulenie, wiec naprawde z..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 20

.. ...przyjmowałam antybiotyk( amotaks ). Zanim zażyłam pierwszą dawkę leku przeczytałam na ulotce, że wpływa na czynnik krzeliwości krwi i zmniejszyłam dawkę aceno.Czynnik owszem podskoczył mi do 3.03 z 2.2 i nic poza tym więc pomysł zmniejszenia dawki jest według mnie bardzo dobry.Jak żona..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...przypisał mi antybiotyk Amotaks DIs. Po paru dniach jednak ból nie znikał, a nawet nasilił się ( pomyślałem, że to wcale nie muszą być zatoki ). Miewam dreszcze i boli mnie gardło, czasem szyja ( okolice chrząstki tarczowatej ) i szczęka z prawej strony ( okolice ucha, promieniuje do..