ANA badanie

Badanie EKG Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca)

Badanie EKG Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca)

.. ...wielkością i wyglądem walkmana. Urządzenie to zamocowane jest w specjalnej kaburze, z którą pacjent nie rozstaje się przez cały czas badania. Badanie holterowskie nie zastępuje spoczynkowego badania EKG. Badanie trwa całą dobę - pacjent nie powinien ograniczać codziennej aktywności..

Recenzja Choroba niedokrwienna serca, red. Wrześniewski, Włodarczyk

Recenzja Choroba niedokrwienna serca, red. Wrześniewski, Włodarczyk

.. ...poznawczej, problematyka związana z tą chorobą ma charakter interdyscyplinarny, przy czym psycholodzy są grupą uczestniczącą w badaniach z tego zakresu od wielu lat i posiadającą niekwestionowany wkład. Praktyka terapeutyczna okazała się wyjątkowo chłonna wobec wyników badań..

Dieta śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska

.. ...mężczyzn z 7 krajów. Analiza wyników tego badania wykazała ścisły związek pomiędzy stężeniem cholesterolu we krwi a częstością występowania choroby niedokrwiennej serca. Okazało się, że największa umieralność z powody choroby niedokrwiennej serca dotyczyła mężczyzn zamieszkujących USA i..

Stymulacja przezprzełykowa

.. ...aparatury stymulującej. Anatomicznie, przedsionki serca znajdują się zaraz przed przełykiem. Sonda wprowadzona w tą okolicę ma dwa zadania. Po pierwsze pobudza serce za pomocą impulsów elektrycznych. Po drugie, rejestruje aktywność elektryczną własną serca oraz wywołaną sztucznym..

Rezonans magnetyczny (MR)

Rezonans magnetyczny (MR)

.. ...gęstość tkanki nerwowej, objętość poszczególnych części mózgu. Dodatkowe informacje można uzyskać wykonując badanie z kontrastem. Jest to jedno z podstawowych badań w nowoczesnej neurologii i neurochirurgii...

Polacy mają za dużo cholesterolu we krwi

.. ...edukowanie społeczeństwa. Z analiz wynika bowiem, że co 11 Polak nie potrafi wymienić żadnego sposobu zapobiegania chorobom układu krążenia. Należy więc uświadamiać ludziom, jak ważne są badania kontrolne, znajomość zasad zdrowego odżywiania, regularny wysiłek fizyczny i higieniczny tryb..

Niedobór witaminy D naraża mężczyzn na choroby serca

.. ...których wystąpił zawał. Zanalizowano też próbki ich krwi, pobranej jeszcze przed zawałem oraz zebrano dane na temat diety i stylu życia mężczyzn. Dla porównania przebadano też 900 pacjentów, którzy nigdy nie mieli chorób układu krążenia. Okazało się, że panowie, u których stwierdzono..

Chipsy szkodzą sercu

.. ...asparaginą oraz węglowodanami, w wyniku czego powstaje akrylamid. Jest to substancja toksyczna dla układu nerwowego. W wielu badaniach potwierdzono też, że indukuje on procesy nowotworowe - zaznaczył prof. Naruszewicz. Akrylamid dostaje się do ludzkiego organizmu trzema drogami: przez..

Bezsenność zwiększa ryzyko nadciśnienia

.. ...jego zespół badań jest analiza rzeczywistej długości snu uczestników polisomnografem, co wyklucza nieścisłości. Wcześniejsze badania wykazały, że bezsenność w połączeniu z bardzo krótkim okresem snu zwiększa metabolizm i zaburza czynność serca, co może prowadzić do nadciśnienia i innych..

Alkohol pomaga po zawale serca oraz z chorobą niedokrwienną serca

Alkohol pomaga po zawale serca oraz z chorobą niedokrwienną serca

.. ...właśnie na podstawie metaanalizy, ( czyli analizując wcześniejsze badania ), że umiarkowane spożycie alkoholu ( jeden - dwa kieliszki wina dziennie albo odpowiednia ilość piwa czy innego alkoholu ) znacząco zmniejsza ryzyko śmierci u osób z chorobą niedokrwienną serca. Materiał do analiz..

Tłumienie złości zwiększa ryzyko zawału serca

Tłumienie złości zwiększa ryzyko zawału serca

.. ...badaniach dr Denollet analizował, w jaki sposób odczuwana złość wpływa na stan zdrowia 644 osób cierpiących na choroby tętnic wieńcowych. Obserwacje trwały średnio sześć lat. W tym czasie 20 proc. badanych miało poważne epizody sercowe, a 10 proc. przeszło zawał serca lub zmarło. 27..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 52

.. ...jakby wada została złapana * na gorącym uczynku * ; ) powiedział, że to zaoszczędzi nam czasu na niepotrzebne i długotrwałe badania. Z tym, że musiałam zrobić badanie krwi w kierunku wykluczenia nadczynności tarczycy. Echo serca wykryło jakieś nieprawidłowości, ale nie jestem w stanie..

Echo serca - Str. 21

.. ...miesnia? wiatm prosze o analize wyników, kardiolog podczas badania wposminał o wadach serca a pozniej nie dało sie z niego wyciągnąć ani słowa( proponował domową wizyte :( ) mam 22 lata 182 wzrostu i 100 kilo Measurements: LWd 4C MOD 124,6 cm3 M - mode IVSd 0,96cm IVSs 1,10cm AoRoot..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...dzień chodzisz i zastanawiasz się, czy nie dostaniesz zawału. Zapisz, co czujesz. Na koniec, wystosuj zestaw kontrargumentów, a będą one niepodważalne, gdyż poparte badaniami. I zajmij się czymś: ) Zamiast siedzieć i się martwić, przeżuwać własne myśli, działaj - wstań, wyjdź na spacer,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...wizyt, poniewaz zapytana zaprzeczyla, jakoby kiedykolwiek miala szmery w sercu lub goraczke reumatyczna. Skierowano ją do mnie, abym ustalil rozpoznanie.Tak jak w poprzednio opisywanycb przypadkach , posiew na obecnosc bakterii byl dodatni. Podczas badania wysluchalem u niej szmer w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 545

.. ...kręgosłupem. Jestem zdołowana bo ile można martwić się o swoje zdrowie. A ja znowu jak zwykle o sobie...... Zastanawiam się czy brać Pramolan kiedyś mój internista zalecał mi doraźne branie tego specyfiku??????? Gdzies czytalam ze to co odczuwasz Jasfilipek moze wmiec duzy związek z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 553

.. ...Polsce wzstpuje pod nazwą ANAPRAN ) i troszkę minimalnie bóle głowy są mniejsze ale są cały czs bardzo dokuczliwe.Byłem niedawno w Polsce u lekarzy, i tradycyjnie badania krwi,neurolog itd, Znowu stanęło na niczym.Wyprosiłem od lekarki MYOLASTAN na rozluznienie mięśni aby lepiej móc spać..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...przejmować? jak myślicie? zastanawiam się czy powinnam iść jeszcze na jakieś dodatkowe badania czy tylko skupić się na odpowiedniej diecie i suplementach które pomogą mi trochę obniżyć ten wynik. a tak w ogóle to czytając rożne artykuły o niedoczynności tarczycy to chyba mam niektóre..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 157

.. ...jestem bardzo zestresowana, czy czasem nie dostanie mi się jakaś bakteria, czy może nie jest zagłęboko itd. Wydaje mi się, że żadne badania już Ciebie nie uspokoją, bo z tego co piszesz to zrobiłaś już prawie wszsytko co można było zrobić. Powinnaś udać się do psychologa i spróbować to *..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...zdolny do racjonalnej analizy sytuacji - nasz niestety jest, a naturalną reakcją na nieznany ból jest strach...a co z tym idzie chęć pozbycia się go poprzez zdiagnozowanie i właściwe leczenie choroby. Niestety nasze szpitale rzadko decydują się na komplksowe badania pacjentów z..

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...podczas snu,ale od rana do wieczora,jakbym byl po 3 piwach,ja bardzo zadko pije alkochol,nie pale.Mam sliczna zone i zdrowe dzieci,ZYC nie UMIERAC.Od roku mam ta niby * NERWICE * .Zaczelo sie od mokrych zimnych stop,potem bole w okolicy serca ,nastepnie te zawroty glowy i dusznosci.Tu w..

Dodatkowe skurcze - Str. 100

.. ...wspolpracownica prof Walczaka uznana dr Szufladowicz jak jej o tym mowilem( ze prosili zebym to powtorzyl tam na brodnie a ja ze nie ma szans )powiedziala: * i bardzo dobrze * , czyli metoda moze byc troche przedpotopowa w dobie badania elektrofizjologicznego... Minia ma racje wiencowke..

Dodatkowe skurcze - Str. 128

.. ...moŜliwe po ocenie anamnezy, badania fizykalnego, testu wysiłkowego i badania echokardiograficznego. Wyjątkowo istnieje potrzeba diagnostyki inwazyjnej. Wytyczne postępowania terapeutycznego w tej arytmii komorowej przedstawia tabela III. Tabela III Zasady leczenia łagodnych..

Struna na sercu 12-latka

.. ...tendinae ) - poczytaj w anatomii... Pozdrowienia Lisa Ja tez sie spotykałam z określeniem struny przy badaniu serca. Może i czegoś takiego nie ma. Ale w takim razie, co kardiolog ma na myśli mówiąc o strunie przy badaniu serca dwulatka? U mojego synka wystąpiły szmery w sercu po infekcji..

Śluzak?

.. ...Czy byla pani konsultowana przez kardiochirurga? Tak byłam, tylko narazie wykonuje wszystkie badania aby wogóle potwierdzić a raczej zaprzeczyć tej diagnozie... witam panie, ja jestem juz 6 lat po operacji Śluzaka w lewym przedsionku, objawem mojej choroby byl zator do lewej nogi,..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. ...zakresie od 0.00mm w kanale 1 do +1.00mm w kanale 1. arytmie nadkomorowe składały sie z 103 pijedynczych pobudzeń nadkomorowych, bez pauz lub wypadniętych pobudzeń, 3bradykardii do 46p/min, 21tachykardii zatokowej do 153 p/min, 1 okres częstoskurczu nadkomorowego o częstości 157 p/min o..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 70

.. ...gdzies wyjsc to jest analiza,bede sie dobrze czula,czy nie?wyjsc,czy nie?okropne...tez tak jak Ty MArzenko mam potykania serca,kolatania,mialam podejrzenie ze jest to arytmia nadkomorowa,ale po badaniu elektrofizjologicznym wyszlo ze jest ok( pisalam juz kiedys o tym na tym forum )ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...160/100. Zostałam skierowana do szpitala, ale nie zostałam przyjęta. I od tamtej pory rozpoczęła się moja wędrówka po lekarzach. Miałam podstawowe badania krwi, USG, Holter i wszystko ok. Jednak ja nie czuję lepiej. A wręcz objawy się nasiliły. Od tamtej pory mam silne bóle tyłu głowy (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...których byłam , kilkanaście osób brało ten lek i były zachwycone. Lexapro ma bardzo małe skutki uboczne , nie otumania i nie wpływa na zdolność myślenia. Jest go też stosunkowo ławo odstawić ( w porównaniu do innych leków ). To lek z górnej półki , jest bardzo drogi ale skuteczny. Co..

Nerwica? nie wierzcie w to!

.. ...wizyt, poniewaz zapytana zaprzeczyla, jakoby kiedykolwiek miala szmery w sercu lub goraczke reumatyczna. Skierowano ją do mnie, abym ustalil rozpoznanie.Tak jak w poprzednio opisywanycb przypadkach , posiew na obecnosc bakterii byl dodatni. Podczas badania wysluchalem u niej szmer w..

Badanie Holtera

.. ...ciagu dnia wynosi 130 z rana np jak sie budze mam 150 odczuwam straszny dyskomfort w sumie bardzo duzo ulgi daje branie leków ja dostałam leki juz dozywotnio :( Biore metohexal wykryli u mnie tez astm oskrzelową wiec trzeba isc do pulmonologa :/ ale nie martw sie bedzie dobrze musi byc..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...czasu na wyniki, przekonana że moje życie muszę przystosować do tak strasznej choroby. Badanie rezonansem nie wykazało żadnej choroby. Dokładnie dwa dni temu odebrałam wynik. Cieszyłam się chwilkę, gdyż objawy nie ustąpiły:( . Ciągle czuję się tak, jakbym miała sm, mimo że rezonans to..

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...że względu na zmiany anatomiczne?Moze konsultacja w innym ośrodku?O d razu zastrzegam , ja sie ablacja nie zajmuję ,więc nie odpowiem tak szczegółowo i kopetentnie na to pytanie jak zapewne uczynilby dr. Kowalski ~zuzanna, 2008 - 03 - 11 20:47:21 ( IP: 82.139. * * * ) Zuzanna30 Pani Izo..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...aż znalzłem stronkę o analizie pierwiastkowej włosa http://www.biomol.pl/pl/index.php. Wierzę że badanie to pomoże mi ustalić czego mam za mało a czego za dużo. Dzięki temu będę mógł dobrać odpowiednie zioła. A nie tylko sugerować się obiawami. Wierzę że uda mi się wygrać z..

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...Barlowa - przypadośc związana z zastawką mitralna ? Ola - * takie objawy również mogą sugerować wypadanie płatka zastawki dwudzielnej, lecz mogą one być przyczyną wielu innych chorób, których nie można rozpoznać po samych objawach, dlatego najlepiej jest zrobić dokładne badania...

Obniżony hematokryt

.. ...miarę profesjonalną analizę. Dziękuję z góry adam to nie są duże różnice pomiędzy tymi badaniami. powiem ci ze w ciągu dnia co chwile sie to zmienia. to zależy od pogody. wysiłku fizycznego od rodzaju spożywanych pokarmów płynów i leków. nie wiem nie pamiętam jakie są normy ale moim..

Badanie stylu życia ludzi

.. ...powiedzieć o Twoim stylu życia. Mogę jeszcze dodać, że katedra ufundowała nagrodę, która zostanie rozlosowana po zebraniu wszystkich ankiet. http://www.badaniestylu.pl Jeszcze raz ogromne dzięki : ) Agnieszka..

Aparat do mierzenia INR - Str. 2

.. ...Każdorazowo robiąc badanie analizator przeprowadza podwójną analize kontroi jakości badania wykonując w czasie rzeczywistym dodatkowe dwa badania. wyniki tych kontroli są wyświetlane, a dodatkowo wyśietlany jest także wynik PT. Urządzenie może także działać na baterie lub zasilacz, więc..

Problem w EKG

.. ...Potrzebuje szybkiej analizy przed pojsciem do lekarza ! Moj opis EKG to : Srednia Oś QRS - normogram amplituda zespou QRS zwiekszona w V3 v4 v5 amplituda zespolu QRS obnizona w aVL patalogiczny załamek Q w aVR, aVL, V6 nieprawidlowy załamek R w V2 V4 odcinek ST uniesiony w II V3 V4 V5..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...Polsce wzstpuje pod nazwą ANAPRAN ) i troszkę minimalnie bóle głowy są mniejsze ale są cały czs bardzo dokuczliwe.Byłem niedawno w Polsce u lekarzy, i tradycyjnie badania krwi,neurolog itd, Znowu stanęło na niczym.Wyprosiłem od lekarki MYOLASTAN na rozluznienie mięśni aby lepiej móc spać..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 3

.. ...dostępny nowy model analizatora do pomiaru krzepliwości krwi INR /PT Analizator ma wbudowany podwójny system kontroli jakości badania w czasie rzeczywistym. Miernik nazywa się INRatio firmy Hemosense. Jest tańszy od CoaguChek XS oraz posiada tańsze w zakupie paski testowe do oznaczania..

Analiza wyników badania serca

.. ...miedzykomorowa 1,0/1,3 cm sciana tylna LK 1,0/1,3 lewy przedsionek 5,5x6,3x6,3 aorta wstepna 3,7 prawy przedsionek 4,2x4,9 prawa komora 2,7 ZASTAWKA MITRALNA: czesciowe wypadanie przedninego platka A3, platki cienkie dobrze ruchome Vmax 1,4,gradient max 8,2 mmHg E/A gradien sredni 2,3..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 5

.. ...się nie drapię. Zastanawiam się, czy to może być na tle nerwowym. Mam IgE całkowite ok. 700% ponad normę ( w badaniu rok temu było ok. 600% ponad normę ), ale badania alergiczne ( testy skórne, płatkowe ) mi wychodzą ujemne. Oprócz tego miałem zrobione wiele innych badań, na inne możliwe..

Interpretacja wyników pomiaru tętna

.. ...ile odpocząłeś przed pomiarem. Wyniki drugiego pomiaru wskazują jednak na tendencję do nadciśnienia tętniczego - niezbędna okresowa kontrola, dieta, badanie dna oka itp - pozdrawiam : ) staszek0121@wp.pl..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą

.. ...potrzeby,ze nie mam marfana,ze mam nerwice.Ekg robilam w grudniu,tez wyszlo ok,a rtg klatki w lutym - tez ok. Badanie jest komercyjne ( przynajmniej na razie, może za 2 lata...( skierowania więc mieć nie potrzeba. Na cenę ma wpływ kilka czynników, np. czy przy badaniu jest kardiolog,..

Arytmia serca u zawodnika kulturystycznego

.. ...czas zazywam sterydy anaboliczne po to by sie rozwijac w swoim sporcie. Zauważyłem ze jak odstawiam i mija z 3 miesiące to arytmia zanika, byłem juz z tym problemem u lekarza i ekg wykazało arytmie, pozniej bylem na echo lecz te badanie stwierdzilo ze wszytko jest ok, teraz sie..

Wynik badania moczu

.. ...byłabym wdzięczna. Dane z analizatora Barwa - żółta przejrzystość - przejrzysty krew: - bilirubina: - urobilinogen: - ketony: - proteiny: - azotyny: - glukoza: - pH: 5,0 Ciężar właściwy 1,030 leukocyty: - Mikroskopowa analiza osadu: Nabłonki wielokątne : liczne Nabłonki okrągłe:..

Czy kilka dodatkowych skurczy naraz to już arytmia?

.. ...jest jeszcze dłuższa anamneza i ewentualnie dodatkowe badania.Chociaż generalnie nie jest źle.Takie odczucia mogą się zdarzać z różnych powodów( np dojrzewanie ) i przechodzą samoistnie,mogą jednak następować wznowy.Proszę mierzyć ciśnienie rano,wieczorem i przy * takich sytuacjach...

Częste zasłąbnięcia

.. ...też serdeczną prośbę o analizę moich objawów i próbę określenia tego co może mi dolegać. Zdaję sobie sprawę, że nie można postawić diagnozy na podstawie opisu samych objawów, ale być może wskazują one na jakieś konkretne schorzenie, lub grupę schorzeń. Na początek napiszę, że mam 28 lat...

CZUJE tetno w brzuchu

.. ...dwunastnica - trochę anatomi nie zaszkodzi. jak będziesz tak się nakręcać to dostaniesz większej nadkwasoty i większego stanu zapalnego całych jelit i trzeba będzie nie tylko gastroskopii ale i kolonoskopii ( dolny odcinek jelitek do badania ). lepiej wyluzuj : ) a tętno w brzuchu to..

Badanie histopatoligiczne

.. ...bylo zrobic wiarygodnej analizy histopatologicznej ( chybe ze masz wiecej wynikow, o ktorycj nie piszesz ). Wypalanie laserem jest zwykle wtedy niewskazana, bo niszczy tkanke i trudno zrobic diagnoze histopatologiczna. Takie rzeczy sie wycina i bada. czemu analiza nie mogła być..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. Opinie o analizatorze INRatio firmy HemoSense. Prosimy wpisywać spostrzeżenia, opinie, wartości porównawcze uzyskiwanych wyników w laboratorium i na aparacie INR krzepliwości krwi. Prosimy podzielić się informacjami na temat zażywanych leków o raz ich dawkami. Informacje na temat refundacji analizatorów do..

Powracający ból mostek szyja

.. ...ketonowych ) a lovrall n anadciśnienie oraz objawy dławicowe ( zapobiega zatorom ) i w związku z tym zastanawiam sie czy go odstawić gdyż boję się ze moga to być objawy wieńcówki :( Dodam jeszcze iż miałem robione badania krwi i moczu i wszystko poza ciałami ketonowymi ( 150 ) wyszło w..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 2

.. ...Aninie a jestem przekonana,że bardzo mała grupa osób z tymi dolegliwościami tam właśnie trafia.W różnych miejscach w Polsce są i różni kardiolodzy,którzy nie zawsze kierują na badania opisanie przeze mnie wyżej a jeżeli kierują to może być to sprawa braku pieniędzy aby je wykonać.NFZ też..

Wyniki badań ANA1

.. ...oznaczać wymik badania ANA1 ( ++ ) bardzo się boję nogi mnie bolą i robią mi się sińce a żyły to straszliwie bolą do lekarza idę dopiero w styczniu.Dziękuje z góry jak wynik jest dodatni,to musisz zrobic jeszcze badanie ANA2.Takie badania zleca często reumatolog przy niektórych chorobach..

Badania krwi i moczu

.. ...mogą oznaczać? krew: ANA1 ( ++ ) ANA2 wynik graniczny. Metodą immunofluorescencji pośredniej( IIF ) STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciwjądrowych niespecyficznych w mianie 1:160, dających na komórkach HEp - 2 obraz świecenia homogenny i ziarnisty. Autoprzeciwciał tych nie..

Sprawnosc i jakosc zycia po zawale

.. ...jedank do dokladnej analizy problemu, wciaz mam za malo przebadanych osob. Dlatego zwracam sie z ogramna prosba do wszystkich osob po przebytym zawale, w wieku ok 40 - 60 lat o pomoc. Prosze o kontakt na mojego maila: judytaa@o2.pl a osobom ktore zachca mi pomoc przesle ankiete lub..

Chora wątroba czy coś innego ?

.. ...cieżar wł . 1,020 odczyn moczu 5,0 leukocyty nieobecne azotyny noeobecne białko ,glukoza,ciała ketonowe nieobecne bilirubina i erytrocyty nieobecne urobilinogen w normie Jeśli ktoś może ocenić dziękuje..

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...ponieważ przeciwciała ANA miałem ujemne. Leżałem też na neurologi rezonans głowy, odcinka lędźwiowego i nic, do tego 2 razy robiłem badanie EMG mieśni i nic, robiłem badania na tarczyce, boreliozę, chlamydie pn, wszystkie rodzaje żółtaczek i nic . Mnóstwo kasy wydałem - bo badania..

Holter - jak zinterpretować?

.. ...okresach tachykardii w kanale 1 zarejestrowano 3 epizody przemijajacego odcinka ST Parametry analizy czasowej HRV - zwracaja uwagę wysokie wartości: SDNN 237 MSEK , RMSSD 67 MSEK, INDEKS TRÓKĄTNY 74 Dodam że choruję na boreliozę, a w ostatnich badaniach wyszło aktywne zakażenie..

Kto mi doradzi z gory wielkie dziekuje:)

.. ...rdzeniowo - mozgowy do analizy,robilem tez badanie na obecnosc 6 rodzaju grzybow candida )i wszystkie badania wyszly ok.jesli ktos wie jakie powiniennem zrobic jescze badania bede bardzo wdzieczn.wiem ze to moze byc nerwica bo jestem bardzo juz tym wszystkim zdolowany i znerwicowany nie..

Proszę o pomoc !

.. ...trace swiadomosc, zastanawiam sie gdzie jestem, a potem przychodza inne objawy. Robilam juz wiele badan - bylam u psychologa, robilam badania krwi, ekg, eeg glowy, bylam u neurologa i nikt nie wie co to jest, bo wszystkie wyniki mam dobre. Niektorzy lekarze sadza, ze to od dojrzwania -..