Andepin

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Aurex ), fluoksetyna ( Andepin, Bioxetin, Deprexetin, Fluoksetyna, Fluoxetin, Salipax, Seronil ), fluwoksamina ( Fevarin ), wenflataksyna ( Efectin, Velafax, Velaxin, Venlectine ), opipramol ( Pramolan ), Klomipramina ( Hydiphen, Anafranil ), moklobemid ( Mobemid ), mianseryna (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...psychiatry.przepisal mi andepin, pramolan, validol i propranolol.zycie wywrocilo mi sie totalnie.no i nie czuje poprawy...wpadam tylko w depre.kiedy te leki zaczynaja dzialac?ja biore od tyg.najgorsze ze to mnie dopadlo bez ostrzezenia.nagle.boje sie nawet cwiczyc bo nie wiem czy nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 7

.. ...leki przeciwdepresyje - andepin i doraznie przeciwlekowe - alprox( obydwa leki w malych dawkach ). od dwoch lat jezdze regularnie konno i kocham to robic, niestety mam problem gdyz czesto spadam z konia. niektorzy mowia ze to te leki moga miec wplyw na moje czeste upadki. czy moja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 94

.. ...Seroxat, Seronil, Aurorix, Andepin Bioxetin, Mianseryna, Asentra itp. ) macie potrzebę stosowania dodatkowych leków uspokajających czy przeciwlękowych? Bo ja przyznam się szczerze, że tak . I to mnie wkurza. Bo czyż jeden lek nie powinien wystarczyć? Szczególne, że te nowe antydepresanty..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 596

.. ...gorzej. Na początku brałem andepin i clonazepan, potem luxete, tegretol, znowu andepin. clonazepam brałem sporadycznie, ale uzaleznilem sie mocno od niego i długo musiałem się męczyć zanim go odstawiłem. wszystko szlo w jak najlepszym kierunku. Udało mi się dojść do minimalnych dawek..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...wam jakie to leki: 1. ANDEPIN potocznie zwany prozakiem... babka przepisała mi 1 tabletke dziennie... i to jest typowy lek na depresje ... a dodatkowo w ulotce jest napisane że jest na : zaburzenia depresyjne, nerwica natręctw, bulimia( żarłoczność psychiczna ) powiedziała mi jeszcze że..

Paroksetyna a tabletki antykoncepcyjne

.. ...zwrotnego serotoniny, np. paroksetna ( seroxat ) nie obniżają skuteczności pigułek. Są dużo tańsze zamienniki tego leku. Pozdrawiam A czy andepin 10mg obiża działanie mercilonu? Z góry dziękuję za odpowiedź...