Angina ropne

Usuwanie migdałków

.. ...częste występowanie anginy ( ropne, paciorkowcowe zapalenie migdałków ). Obecnie wskazania te są bardziej wyważone. Jeśli przerośnięte migdałki utrudniają połykanie lub stanowią przyczynę bezdechu sennego, należy rozważyć ich operacyjne usunięcie. Częste anginy nie są wskazaniem do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 743

.. ...poniewaz obawiałm sie anginy ropnej bo gardzło miał paskudne i chyba dobrze zrobiłam bo juz mu lepiej.Zaczol jesc i odzyskal mowe.U niego zofioo infekcje rozwijaja sie błyskawicznie z racji alergii i pozostałosci po astmie.Wracajac do samopoczucia to martwi mnie ze mialas taki zły..

Angina ciągle powraca

.. ...lata temu. Niedoleczona angita i ciagle nacieki ropne na migdalach tworza przewlekly stan zapalny a jak wiadomo to jets bardzo nie dobre dla zdrowia. Jesli nie chcesz miec klopotow z sercem i nerkami tak jak ja to mam to Ci dobrze radze idz po skierowanie do szpitala. pozdrowienia ja rok..

Dodatkowe skurcze - Str. 226

.. ...pozostalosci - blizny po anginie ropnej ( od dziecka mam ja zwykle 3 razy w roku:( :( : ) chocby jakby sie przyjrzec odrobine i zaczerwinione luki gardlowe - ja to tak nazywam...moze znowu angina mi sie zaczyna albo ? sama nie wiem co to moze byc?juz zaczynam znowu panikowac Justybka nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 142

.. ...lat,pojawila sie u mnie po anginie ropnej i tak juz zostalo. Witam Cię Asiu!!!Tak szczerze mówiąc do rzucenia palenia zmobilizował mnie wstyd.Poprostu nikt z mojego grona najbliższych nie palił i głupio sie czułam siędząc w ich towarzystwie ze śmierdzącym papierosem.Palenie rzuciłam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 243

.. ...grudniu powoduje on u mnie anginy ropne.lecze to i nie moge sie tego pozbyc to mnie wykancza a te bole w sercu sa meczace.ja nie mam nawet nerwicy.to ten paciorkowiec. Mam 14 lat. też mnie bardzo boli serce ale tylko w godzinach wieczornych ok .18 aż do zaśnięcia. Pojawia się przy tym..

Fala zwrotna w zastawce trójdzielnej oraz fala zwrotna w tętnicy płucnej

.. ...teraz chorowałam na anginy ropne i komplikacje mialam na stawy z tego powodu, dlatego tez badane było serce. Nie mam zadnych lobjawow, prócz tego ze szybko sie męcze ale to raczej spowodowane jest tym ze przez 2 miesiace prawie lezałam w łóżku. Z góry pdziekuje = * Fala zwrotna w..

Po zapaleniu mięsnia sercowego

.. ...często chorowałam na anginy i zdarzało się, że były niedoleczone ponieważ śpieszyłam się do pracy. Kiedyś po ropnej anginie czułam się żle więc lekarz skierował mnie na badania analityczne i okazało się, że są nieprawidłowe; wysokie OB ,leukocyty i ASO powyżej 500 . W czasie osłuchiwania..

Nerwica w ciąży - Str. 13

.. ...dzieciom.Potem były trzy ciężkie anginy ropne( wszystkie na tle nerwowym ),spędziłam około miesiąca prawie nieprzytomna ,z temperaturą 38/39 stopni.I jeszcze to uczucie ,że mój mózg przestaje pracować,że zapadam się w nicość.Aż trafiłam do mojej pani psychiatry,która wyciągnęła mnie z..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 20

.. ...jedzenia nie mogę.Niestety angina....znowu antybiotyk i leki od grzybicy bo układ pokarmowy nadal wyjałowiony i teraz jeszcze ropne zakażenie gardła...Taki już mój los. Ale dostałam dwie recepty : ) ) Jedna na leki a druga wyjazd nad morze i to w najbliżym czasie...Więc niedługo pojadę..