Anin

Tele-EKG jest znacznie tańsze

.. ...Instytut Kardiologii w Aninie. Chodzi o tele - EKG, czyli możliwość przesyłania tzw. obrazów bioelektrycznych powstających w sercu przy wykorzystaniu technologii teleinformatycznych z dowolnego miejsca, w którym znajduje się pacjent do dowolnego miejsca, gdzie stawiana będzie diagnoza. W..

Wszczepienny defibrylator serca

.. ...Instytutu Kardiologii w Aninie. Kardiolodzy przyznają, że leczeni tą metodą pacjenci napotykają na duże problemy społeczne związane ze specyfiką ich leczenia. Żyją w dużej obawie o własne życie, a jest im odmawiane leczenie sanatoryjne czy rehabilitacyjne. Ponadto u części z nich te..

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Religi

.. ...Kardiologii w podwarszawskim Aninie stosuje go m.in. syn zmarłego profesora - Grzegorz. W Fundacji trwają prace nad całkowicie wszczepialnym sztucznym sercem, z którym chory mógłby żyć poza szpitalem, a także nad komorami dla dzieci. Inny ważny projekt FRK to polski robot..

Nowy budynek Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu

.. ...też podwarszawskiego Anina. Wiadomo już, że w holu budynku, obok dewizy ŚCCS: Jesteśmy, aby ratować , nowocześnie leczyć, dawać nadziej stanie popiersie współzałożyciela ośrodka prof. Zbigniewa Religi. Koszt nowego budynku to 103 - 108 mln zł. Dotacja ministerstwa zdrowia - możliwa..

Przeszczepy serca także w Poznaniu

Przeszczepy serca także w Poznaniu

.. ...przeszczepiającym serce po Zabrzu, Aninie koło Warszawy, Krakowie i Gdańsku. Serce przeszczepiono 40 - letniemu mężczyźnie; dawcą był 24 - latek - ofiara wypadku drogowego. Operacja się udała, stan pacjenta jest stabilny - powiedział w poniedziałek PAP szef zespołu chirurgów prof. Marek..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...20.02 do Instytutu w Aninie na ablację : ) Pozdrawiam Pana Doktora : ) Witam! Tak sobie czytam te wypowiedzi pana dr i już nie wiem co mam myśleć? Mam 24 lata. Zespół WPW ujawni się u mnie w 13 roku życia. Do grudnia 2006 miałam tylko 3 większe napady częstoskurczów. Teraz jestem na..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 3

.. ...prywatnej klinice w Aninie. Są tam też wykonywane zabiegi ablacji. Koszt ok. 15 000 zł. Nie miałam jeszcze bezpośredniego kontaktu z tym lekarzem, ale zdaje się na opinie jego pacjentów. Wizyte mam pod koniec stycznia. Myśle, że nareszcie trafie na konkretnego lekarza. Asiula, chcialabym..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...Jestem po ablacji w Aninie / styczeń 2007r/ mam 55 lat, zabieg ponoć się udał / AVNRT/. Chciałabym zapytać czy po takim zabiegu, mogą występować takie dolegliwości jak / kopnięcia sekundowe w okolicy żołądka , przy pochyleniu sekundowy skrucony oddech / - ile tygodni czy miesięcy po..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 11

.. ...Centrum Kardiologii Anin. Karta Informacyjna - Rozpoznanie Stan po ablacji drogi wolnej AVN u pacjęta z napadami AVNRT Zastosowane leczenie zabigowe wykonano EPS i ablację RF, indukowano AVNRT. Wykonano ablację drogi wolnej AVN . Po zabiegu ERP AVN 130 8+1 = 320ms Po zabiegu nie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 2

.. ...zdziałałaś w klinice w Aninie? uwierz mi, ja się czuję gorzej niż przed zabiegiem...:] Czy Marla i Nov_a zmówiły się by wspólnie tu narzekać i odstraszać ludzi? :/ mam pytnie jakie masz samopoczucie po zabiegu. co jest gorsze od czestokurczów po zabiegu. mam zabieg za tydzien i sie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 3

.. ...ona miała zawieźć do Anina do prof.W tym tygodniu zadzwonie do niej i spytam odezwę się na gg wieczorem.Pozdrawiam.Mariola. bardzo się cieszę, z twojej decyzji i że nie dałaś przekonać się niektórym malkontentom, widzącym wszystko w czarnych barwach. ja juz mialam podjeta decyzje na tak..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 7

.. ...Instytucie Kardiologii w Aninie ostatnią miałem po koniec października. Nie warto sie bać każdy inaczej to przeżywa. chcecie wiedzieć coś wiecej to gg 8330129. Przede wszystkim z ortografią u CIebie cienko. druga sprawa podczas badania holterowskiego mozna pracowac przy komputerze, mozna..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...jeszcze.Słyszałam ,że w Aninie robią dokładnie te Zabiegi.Odpisz .Pozdrawiam Witam Panie Mariuszu i jak po ablacji po zabiegu czy już jeste lepiej czy gorzej? Proszę mi troszkęopisać, jeśli Pan może ten zabieg, bo 11 listopada byłam na wizycie u kardiologa w Sopocie, 3 razy w tym roku..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...Centrum Kardiologii Anin przy ul Plowieckiej 37,twoje zaburzenia moga stawac sie dluzsze dlatego sadze ze najlepiej bedzie tam sie udac, ja wiem jak to jest bo juz dlugo na to choruje, mialem zabieg 11 lat temu ale nie do konca i wrocilo. Teraz dzieki wizycie u Pana Profesora Franciszka..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...Centrum Kardiologii Anin, na badaniach i wizycie i lekarz strwierdził że faktycznie miałem częstoskurcz z małymi wstawkami migotania przedsionków ale nie wielkimi. Ale nie o tym chce mówić, mam również skurcze dodatkowe, które nadchodzą znikąd, denerwuje mnie to bo kiedy zmniejsze dawke..

Podejrzenie zespołu WPW

.. ...Walczak z kliniki w Aninie. To podobno najlepszy specjalista od ablacji w polsce - wykonuje je od wielu lat, wiec mam nadizeje, ze niczego nie schrzani; ) Jak bede po zabiegu to opisze tu swoje wrazenia. Pozdr przeczytaj moją wypowiedż na temat inwazyjnego wejścia w tętenice. /30.04 br/..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 2

.. ...Walczak przyjmuje w Aninie w Fundacji Instytutu Kardiologii tel 0 - 22 613 05 04 ja miałam ablację 3 lata temu zabieg się nie powiódł i nie wiem czy zdecydowałabym sie ponownie zabieg miałam robiony w Lublinie.Przed zabiegiem radziłabym się dobrze zastanowić ja obecnie żle się czuję..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...centrum zdrowia dziecka w aninie... po 6 miesiacach( bralam tabletki na obnizenie tetna ) mialam ablacje w centrum kardiologii( wykonana przez prof. walczaka< - niesamowity czlowiek! ) mialam ją jeden raz( ale przewodu nie usuneli calkowicie, bo bylo zbyt duze ryzyko ) potem( za..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...Czekam na zabieg w CK Anin. Ja jestem typem * ruchliwego człowieka * , który biega, pływa, nierobienie nic dla mnie to męczarnia. Czy w trakcie tego leżenie można troszke ruszać pozostałymi kończynami? Po jakim czasie od zabiegu można wrócić do codziennych czynności zawodowych, domowych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 668

.. ...mną może być taka plątanina, hah, dowiedziałem się że jestem perfekcjonistą co było dla mnie szokiem, bo patrząc na siebie to raczej leniwcem kanapowym ; ). Terapia odkryła przede mną jeszcze inna ciekawą rzecz, otóż gdy sam starałem sobie radzić z problemem bez terapii, popełniałem..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 3

.. ...również w Klinice w Aninie w swoim czasie za ich pośrednictwem można było zakupić takowy aparat, oczywiście paski również na ro za cenę około 200 pln , może te informacje będą pomocne, orientowałem sie kilka lat temu w temacie gdyż jestem po dwóch ablacjach Pozdrawiam firma to Roche..

Instytut Kardiologii Anin i ablacja

.. ...Instytucie Kardiologii w Aninie. Najpierw tomograf potem.... sam nie wiem, ale i tak się cieszę ze to już!!!! Trzymajcie za mnie kciuki Jędrku - są preparaty które mogą radykalnie usunąć choroby serca, nie dopuścić do udarów i zawałów.. Może trudno jest Ci w to uwierzyć... Zadzwoń do..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...prof. Walczaka w CK Anin. Mam termin na 26 stycznia. Czy dobrze rozumiem, że przed konsultcją z nim dobrze najpierw zrobić te wszystkie badania, o których piszesz? Ja niedawno robiłam badania, na których wszystko wyszło - zespół WPW ( pisałam o tym nieco wyżej ). Nie wiem, czy badania, o..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 2

.. ...terminu 26 styczenia w Aninie? Bo do mnie dzwonili czy chce ten wczesniejszy termin, bo się miejsce zwolniło.. Nie nie rezygnuję chciałam jescze wcześniej się dostać, ale powiedzieli, że nie ma miejsc, więc zostałam przy 26 stycznia. A powiedzieli Ci,że ktoś w tym terminie zrezygnował?..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 3

.. ...rodzice dzwonili do Anina, niestety za kazdym razem byla wymowka - profesor zajety, nie ma elektrod itd... Mialam wtedy 15 lat, arytmie, migoto - trzepotanie przedsionkow i czestoskurcz komorowo - przedsionkowy... Ale ciesze sie, ze innym sie udalo... A ja miałam ablację 21 - 02 - 2008 w..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...w Warszawie, czy np Anin muszę zmienić kasę chorych? Przemeldować się. Czy ktoś się orientuje? Z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie Kasia Dodam że do tej pory nie było to bardzo uciążliwe, prowadziłam dość aktywny tryb życia: - kosz podwórkowy za czasów podstawówki - taniec towarzyski,..

Po ablacji - nie wiem czy udana!

.. ...Instytucie Kardiologii w Anine dokładnie w zeszły piątek pod okiem prof. Walczaka. Bałam się jak ch..., ale nie było tak źle, wręcz przeciwnie całkiem przyjemnie. Na początku myślałam, że nie dojdę do sali, w której miał odbyć się zabieg bo ze strachu i z głodu ( na zabieg idzie się na..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 2

.. ...ablacje wykonywaną w CK Anin i sam zabieg trwał nie całe 20minut; ) dłużej trwały samo podpinanie mnie do tych wszystkich urządzeń i później tamowanie... Ale np. koleżanka która leżała ze mną na sali miała już trochę dłuższa ablacje... To zależy od każdego indywidualnie... Pozdrawiam i..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 3

.. ...wytrzymać; ) A lekarze w CK Anin są wspaniali i szczerze to nawet nie bralam pod uwagę tego że może się mi cos stać podczas zabiegu... To jest dla mnie szansa na normalne życie... Piszesz o dziecku... Dlatego tym bardziej zdecydowałabym się na zabieg teraz, bo podczas ciąży nie można..

Prof. Walczak - Anin

.. ...niego konsultacje w aninie. z gory dziekuje z aodpowiedz Możesz się spodziewac, że potraktuje Cię jak jedynego pacjenta na świecie. Brak słów na opisanie tego człowieka. Po prostu jest boski : )Siła spokoju, kompetencji i cudownego podejścia do pacjenta : )Byłam, więc wiem o czym piszę...

Gdzie w Krakowie wykonać ablację?

.. ...proponuje Warszawe - Anin z Panem Prof. Franciszkiem Walczakiem na czele, podaje swój nr gg: 3444934 i swój adres e - mail: Salemcat@interia.pl, ja miałem tam ablacje. Z powodu tego, że moje WPW jest troche skomplikowane i czułe, i przez to że mam zaburzenia rytmu serca dosyć często to..

Częstoskurcz nadkomorowy u dziecka

.. ...Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej 37 oraz w Instytucie Kardiologii przy ul. Alpejskiej 42 w Warszawie - Anin, w tych dwóch placówkach leczniczych, ablacje wykonuje ten sam zespół pod kierownictwem Pana Prof. Franciszka Walczaka, jest to niezwykły specjalista w tej dziedzinie,..

Ablacja gdzie lepiej?

.. ...Kardiologii w Warszawie Anin. Miałam identyczną przypadłość jak Ty 200 - 235 uderzeń. Polecam klinikę Asklepios w Rzeszowie - dr.STECA.Cudowny lekarz!!! Jestem po zabiegu 8 miesięcy i jest spoko.www.luxmed - okz.pl dzieki: ) zastanawia mnie fakt jak dlugo mozna czekac?wyslalam papiery w..

Ablacja gdzie lepiej? - Str. 2

.. ...ośrodek. Moni zdaniem w Aninie Instytucie Kardiologii.: ) Pytanie do Ewy z Zabrza Bardzo proszę o podanie możliwości kontaktu z lekarzami z kliniki w Zabrzu ( Ci, którzy wykonywali Tobie zabiegi ablacji ). Odpowiedz tutaj na forum lub na adres mail: andrzej2301@o2.pl Pozdrawiam Witam -..

Wizyta w Aninie z prof. Walczakiem

.. ...rejestrujac sie w ck anin do prof.walczaka wyznaczono mi termin na 14 lutego. jestem bardzo zadowolony ze bede czekal tak krotko.czy ktos z was mial wizyte ( do czynienie ) z prof.walczakiem? tak ja. super profesor - zna się na rzeczy i do tego bardzo przemiły człowiek. bardzo. mam 25..

Jutro badania, potem ablacja - 3majcie kciuki

.. ...udajesz sie do kliniki w aninie?tez planuje wizyte w tej klinice i tez wiąze sie to z przebyciem klikuset kilometrów. a z jakiego powodu sie tam udajesz i dlaczego akurat tam/? Zaraz jade!!! Żałuje że się nie odezwałam Dorotko, ale tak mi jakoś zeszły te dwa dni, że nie miałam czasu za..

Dziś wizyta, za tydzień ablacja

.. ...miałaś zabiek - w CKAnin czy w Instytucie Kardiologii? Asiulka! dlowa do gory ja i Mirek jestesmy z Toba ; ) bedzie gitara i wierze w to ; ) grrr.. a ja 28.02.2007 mam ablacje... co to bedzie, co to bedzie ; ) Pozdrooffki ; ) Artur Nie mialam jeszcze zabiegu, czekam wlasnie. Mnie..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 2

.. ...Krakowie? Wszędzie tylko Anin, Ochojec, Zabrze, ewentualnie Ochojec, Zabrze, Anin : - ) )Ja mam tez zaklepany: termin w Ochojcu na koniec lutego i troche się miotam. Mój kardiolog skierował mnie do Krakowa ( z racji pewnie przynależności ). T_U I jeżeli chodzi o WZW, to jestem po..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 6

.. ...najlepiej zrobic to w Aninie, ale wybor nalezy do ciebie. Powiklan moze byc niestety bardzo duzo, ale zdazaja sie stosunkowo rzadko. Jesli juz sie zdarzaja, to sa z tej niegroznej grupy. Waga ciala nie ma chyba zadnego wplywu na zabieg a dokladnie na jego skutecznosc, bo w przypadku np...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 7

.. ...sie dowiedzialem, w Aninie robia najwiecej w Polsce. Witam Pana serdecznie i dziękuję za tak mądrą i wartościową wypowiedź na forum na temat abkacji .Mam do Pana ogromną prośbę ,proszę mi powiedzieć czy wizyta u prof. Walczaka na ul. Niemodlińskiej w Warszawie jest płatna , jeśli tak to..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...forumowiczow ) do szpitala w Aninie, konkretnie do pani Szufladowicz ( wiem, ze jest z zespolu prof. Walczaka, ktorego nazwisko przewija sie tu najczesciej ). Dowiedzialam sie od niej wielu ciekawych rzeczy na temat tego co mi dolega ( oczywiscie jednak nie unikne ablacji )... ale przede..

Będę miał ablację! Anin Warszawa

.. ...w Centrum Kardiologi Anin w Warszawie 28.02.2007. 8.30 rano, cholernie sie boje, trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam Wszystkich Artur Witaj!!! Czy ty jesteś tym samym Arrrturem, który pisał nam o dr Walczaku? W Centrum Kardiologii piszesz - to sporo Cię to będzie kosztowało. Napisz coś..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Centrum Kardiologii Anin, ul.Płowiecka 37, telefon do recepcji - 0 22 509 14 60, wizyta u pana profesora kosztuje 225 zł, warto się zapisac, byłam więc wiem co mówię: ) Hej ja 22.01.07 byłem na konsultacji u Pana Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy ul...

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 3

.. ...Centrum Kardiologii Anin NZOZ ul. Płowiecka 37 04 - 501 Warszawa recepcja: tel. 022 509 14 60 - 62 fax 022 509 14 63 Obu polecam, jestem po ablacji właśnie w CK Anin : ) 07 października 2009 minął rok od ablacji. Czuję się wspaniale. Zabieg wykonał dr Szumowski, w czasie zabiegu był..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 4

.. ...warszawy, więc blisko mam Anin, ale może lepiej zasięgnąć rady Krakowa. Czy profesor Sadowski jest najlepszy w kwestii zastawek? Czy przeprowadza osobiście operacje? Jak czuje się się twoja mama? Pozdrawiam i życzę twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia. witaj annajaga moją mame..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 3

.. ...Instytucie Kardiologii w Aninie. Po pierwszych badaniach frakcja wyrzutowa wynosiła 11%, ale dzieki leczeniu stopniowo rosła i maksymalna jaką miałam to 52%. Wówczas czułam się rewelacyjnie. Teraz z czasem bywa różnie, raz lepiej raz gorzej. Niestety ostatnio gorzej. Po drodze wystąpiły..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 6

.. ...furosemid. Byl pod kontrola Anina. 2 stycznia 2008 byl na badaniach. Wrocilismy do domu, czul sie dobrze, a z niedzieli na poniedzialek ( 7 stycznia ), o 2:35, zmarl. Wczoraj byl jego pogrzeb. Mial tylko 13 lat. Okazalo sie, ze posrednia przyczyna zgonu byla znowu kardiomiopatia. Zaden z..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 7

.. ...doc Zofia Bilinska z Anina. Moze ktos ma namiary na te pania doktor? Witam. Od dwóch tygodni biorę nowy lek Inspra o ktorym mówił przedmówca.Również mam kardiomiopatię ,frakcja wynosi 25 - 30%. Mam nadzieję ,że się poprawi. Zacząłem też na własną rękę suplementację koenzymem Q10 i L -..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 14

.. ...Kraków, Zabrze, Warszawa - Anin, Wrocław ) wiolka też miałem 10% EF teraz trochę więcej bo 35 leczę się już 8 lat teraz mam 33 ( wstrząs kardiogenny, kontrapulsacja, lot karetką lotniczą do Zabrza z planem transplantacji dalej mam swoje serducho ) zachorowałem przed obroną pracy..

Po ablacji - Str. 2

.. ...odstać swoje w kolejce do Anina? czy któs może mi coś powiedzieć???? bedę wdzięczna gosia nie wyczytalam nic o Banaha na zadnym forum, ale wiele głosów bardzo poleca Anin. Ja skoleji mam pytanie. Ile częstoskurczy rocznie miałaś i jak długo trwały? Bo ja się zastanawiam nad tym czy..

Po ablacji - Str. 4

.. ...próbowali zrobić to w Aninie i nic.Ja miałam robione to w Warszawie.Jeśli żyjesz z tym normalnie ,tętno nie przekracza ci 200, masz wydolne serce, nie masz miżdżycy , czyli ten częstoskurcz nie zagraża twemu życiu i nie meczy cię tak bardzo ja bym nie robiła.Ale niestety ta choroba..

Po ablacji - Str. 5

.. ...Centrum Kardiologii Anin i pana Prof. Franciszka Walczaka, tam wykonuja juz ablacje w ramach NFZ pomimo tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii Anin.Jest to..

Po ablacji - Str. 6

.. ...Szumowski http://www.ckanin.pl/lekarze/szumowski.html Ja bym nie czekał Hej dziewczęta! Ja już jestem po ablacjach ( 2 ). Bałam się jak cholera. Ataki początkowo też miałam żadko - ok. 3 w ciągu 10 lat, ale od października ubiegłego roku prawie co tydzień. Potem codziennie. Wmawiano mi..

Szybkie tętno

.. ...listopad )na konsultację w Aninie pod kontem właśnie ablacji. Ablację miałam robioną 2 marca w Katowicach Ochojcu.Fanstastyczni specjaliści,fachowa opieka.U mnie wyglądało to tak,że ataki częstoskurczu miałam rzadko,ale codziennie męczyły mnie wstawki szybszego bicia serca.Np.z każdym..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...to, ze w szpitalu w Aninie jeszcze dluzej sie czeka, wiec tutaj i tak nie jest zle. Jak dowiadywalam sie pod koniec maja, to mowil, ze ogolnie moze mi tylko powiedziec, ze lipiec/sierpien to prawdopodobne miesiace. Teraz widac, ze lipiec chyba juz raczej nie wchodzi w gre. I tez bym sie..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie ! Pozdrawiam ! Artur, a bierzesz jakies leki? tzn zapewne jakeis brales przed zabiegiem - a teraz Ci..

Niedomykanie sie zastawki

.. ...operacji tego metoda laserowa ( dziadek ma 78 lat i lekarze powiedzieli ze operacji na otwartym sercu by nie przezyl ). Chcialbym sie dowiedziec cos o tej laserowej metodzie. Bede wdzieczny za odpowiedz...

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...Kardiologii w Warszawie - Anin ponieważ wole aby przy ablacji byli obecni tacy lekarze jak np Pan Prof Franciszek Walczak, Pani Dr. Ewa Szufladowicz czy Dr. Łukasz Szumowski, jest to jednak najlepszy zespół do ablacji, wiem bo miałem już jedną i szczerze powiem, że wczesniej rozważałem..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 2

.. ...skurczy komorowych w IK Anin. Wiem, że każdy podchodzi do tego na swój sposób, ale mam wrażenie, że takie szczegółowe analizy przyniosą Ci tylko więcej stresu. A przecież każdy odczuwa zabieg inaczej i ma inny próg bólu. Ja jestem akurat typem osoby, która woli za dużo nie wiedzieć, bo..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...opieką kardiologów z IK Anin i nie wróżą mi tak ciekawej, acz krótkiej przyszłości jak Ty ; ) Ja Tobie również życzę dużo zdrowia i udanej ablacji. Pozdrawiam dana napisz do mnie - adres mail w profilu nicku mam nadzieje ze się uspokoi serducho pozdrówka abi ewo s przepraszam serdecznie..

Palenie papierosów a WPW

.. ...Centrum Kardiologii Anin lub do Instytutu Kardiologii w Warszawie ( też Anin ) we Wrocławiu wykonują zabiegi ablacji ale tam czeka się nawet 2 lata. Jeśli stwierdziliby u Ciebie WPW to Pan Profesor Walczak z Centrum Kardiologii Anin i Instytutu Kardiologii w Warszawie Anin napewno długo..

Arytmia - dziwne dolegliwości?

.. ...Osobiście radzę wizytę w Aninie u prof. Walczaka - zajmuje się zaburzeniami rytmu serca. Słyszałem że to jeden z najlepszych specjalistów więc poszedłem. wizytka 150zł ale warto. nie odesłal mnie z kwitkiem tylko na wiosnę położy mnie w klinice i będzie starał się wywołać te skurcze,..

Kardiolog w Warszawie

.. ...przyjmuje na Plowieckiej i chyba na Walicow ) Polecam Panią Dr. Ewę Bujnowską i Panią Dr. N. Med Ewę Szufladowicz, koszt wizyt w granicach od 110 do 130zł. Centrum Kardiologii Anin na ul. Płowieckiej 37...

Skurcze dodakowe i nerwica

.. ...Centrum Kardiologii w Aninie powiedział mi że nie jest to związane tak usilnie z WPW ale w moim przypadku może sporadycznie wywołać częstoskurcz ponadkomorowy, chociaż nie jest to regułą, ale podkreślam ja mam zespół WPW, kiedy przeżywam sytuacje stresową, bądź coś się dzieje, to..

Ablacja

.. ...w roznych osrodkach.Anin, Katowice itd. Smiertelnosc,skutecznosc,powiklania itd. Uważam,że to świetny pomysł.Ja jestem przed ablacją, nie mogę się zdecydować.Jest to dla mnie bardzo trudne,dlatego chętnie przeczytam wypowiedzi osób po. Właśnie jestem 7 dni po zabiegu wykonanym w..

Ablacja - Str. 4

.. ...skonsultowac sie z lekarzem ktory sie ta tematyka zajmuje. Polecam Pana Profesora Franciszka Walczaka z Centrum Kardiologii Anin w Warszawie i Instytutu Kardiologii w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie...

Ablacja - Str. 5

.. ...piszecie o Katowicach i Aninie. Czy ktoś ma doświadczenia w: 1. Klinika Kardiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Szpital Grochowski - prof. KUŁAKOWSKI 2. Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha 1a - DR KUZIUK Jestem przed zabiegiem nie wiem na co się..

Ablacja - Str. 6

.. ...Miałam ją robiona w CK Anin i jestem zachwycona profesjonalizmem lekarzy i pielęgniarek, wspaniała opieka i warunki. Oby wszystkie szpitale były takie oj rozmarzyłam się. Wszyscy mówią, że nie należy się przejmować zaburzeniami przed upływem 3 miesięcy od ablacji i z tym trzeba sie..

Po bajpasach - Str. 3

.. ...diagnozowana i operowana w Aninie i tam również przeszłam następne badania i zabieg PTCA. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam i życzę zdrowia Dzieki Helu! Jak mozna sie domyslic jest to jednak niejednoznaczne z zakladaniem tych stentow. Z Twego poprzedniego..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...wstawienia by - passów ( w Aninie ). Wrócił do pracy ... Pierwsze 7 lat rzeczywiście były bezproblemowe. Potem już trochę gorzej .. dołączyła arytmia, migotanie etc. 3 lata temu miał trzecią koronorografię + wstawinie stenta. Było raz gorzej, raz lepiej - średnio raz na pół roku jakaś..

Po bajpasach - Str. 7

.. ...serduszko.Operację miałem w Aninie, operował doktor Grzegorz Religa a tamponadę robił doktor którego nazwiska nie pamiętam ale jestem mu bardzo wdzięczny. Tamponada była konieczna z powodu krwotoku z serca do worka osierdziowego . Nie było to wynikiem błędu kardiochirurga lecz siostry..

Dobry kardiolog w Warszawie

.. ...1.Prof.WALCZAK z Instytutu w Aninie/super specjalista od ablacji/ 2.Dr.Michałkiewicz w szpitalu wojskowym na ul.Szaserow/specjalista od ablacji/ 3.Dr.Romiszowska z Lux Med /specjalistka od profilaktyki/ Zdrówka życzę!!!!!!!!1 witam również poszukuję dobrego kadriologa z warszawy...

Arytmia komorowa u czterolatka

.. ...prof. Walczaka w CK Anin i mam nadzieję, że on mi cos pomoże, bo 2 kardiolodzy do kt. chodzę w Szczecinie tylko zwiększaja mi leki. Odnosnie wysiłu, ja juz zaczęłam coś odczuwać, do tej pory tego nie było. Kiedy np. gdzieś szybko idę, np. muszę kawalek z 15 min. szybko iść kończy sie to..

Jestem już po ablacji - Str. 2

.. ...zabiegu Ablacji w CK Anin, zabieg miałem w czwartek 23, po zabiegu czuje sie bardzo dobrze, jeszcze leze na obserwacji w szpitalu ale mam nadzieje ze mnie jutro ( tj poniedzialek ) wypuszcza do domku, jedyne co dokucza to bol glowy, ale to normalne. Sam zabieg wspominam dobrze, chwilami..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 2

.. ...chcialem zawiezc go do anina by swa diagnoze przedstawil rozniez inny lekaz. stan jest jest dosc powazny gdyz podczas jednej z wizyt u lekaza ten stwierdzil ze defibrylator zadzialal AZ 50 razy a to nie jest dobrze. nawet nie wiem jak organizm powinien sie zachowywac podczas tego..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...zastawek i rozrusznik wszczepiony ) na taki zabieg w Aninie musi czekać 1,5 roku chyba że odpłatnie tzn.15.000, czy są gdzieś krotsze terminy. Serdecznie pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź...

Ablacja w Gdańsku

.. ...nie skuteczna pomo w Aninie to dziś nie byłabym wśród żywych . W Gdańsku są partacze .Lekarze którzy partacza w Gdańsku to Lubiński ,Pazdyga i Kempa. niezgodze się z toba. dr Pazdyga wstawiala mi stymulator i wszystko bylo super zrobione i nadal jkest, jezdze do niej na kontrol i w zyciu..

Sztuczna zastawka na jak długo wystarczy?

.. ...sztuczna zastawke St.Jude w Aninie - teraz po 24 latach do wymiany. ide do Katowic - jest mi juz wszystko jedno gdzie juz nie moge przejsc nawet 100 m. juz nie mam sily na konsultacje gdzie indziej - wiem ze b.dobry Krakow. Taką samą zastawkę miałem wszczepioną właśnie w Katowicach -..

Kardiomiopatia przerostowa

.. ...Kardiomiopatii Przerostowej w Aninie.Na konsultację czekałem 6m - cy.Przed gabinetem czekałem 3 godz.Konsultacja trwała ok.4 - 5 minut.Całkowity brak przygotowania * lekarza * do wizyty,nie badał,nie osłuchał,krótka rozmowa jak się czuję no i zalecenia * lekarskie * następna wizyta za..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 3

.. ...maja 18 lat trafilam do anina gdzie zczela sie moja przygoda z tym szpitale - ktora trwa do dzisiaj...od 4 lat mam wszczepiony kardiowerter a w tamtym roku mialam juz wymieniony na nowy gdyz w starym zaczela szwankowac bateria...do tego kiedy wszczepili mi po raz pierwszy kardiowerter..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 4

.. ...kardiomiopatje jestem czesto w aninie u doktor chojnowskiej chcialbym porozmawiac o tej chorobie moj tel 602790608 Do Jarka Tak L - Karnityna oraz koenzym q10 są pomocne w kardiomiopatiach . Na efekt jednak trzeba czekać kilka miesięcy stosowania .Najlepiej stosować oba preparaty..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 5

.. ...ich ok 12. lecze sie w aninie u doktor chojnowskiej od samego poczatku. zyje normalnie, tyle ze nie uprawiam sportow ekstremalnych. codziennie lekarstwo, co rok ( wczesniej co pol ) holter, pare badan i konsultacje. naprawde nie ma z czego robic tragedi. jest to ciezka choroba, ale..

Kardiolog (LQTS)

.. ...czy ktoś wie gdzie w warszawie prywatnie przyjmuje dr elżbieta włodarska z anina. proszę o maila..

Laseroterapia naczyń wieńcowych

.. ...również w Katowicach, w Aninie, i pewnie jeszcze w innych miejscach...., trzeba by podzwonić, popytać, tylko nie zawsze chcą szczerze rozmawiać przez telefon : - ( Pozdrawiam Kiedyś dość dawno temu oglądałam film o wszczepianiu komórek macieżystych do serca, ale działanie ich nie było..

9 dni po wymianie zastawki aortalnej

.. ...opowiem. Operacja była w Aninie. czesc. napisz ile masz lat, ja mam ale sztuczna zastawke aortalna moze wymienimy sie pogladami wszczepiona akurat 5 lat temu w katowicach ochojcu. pozdr. Mam 35 lat, dzisiaj jest 14 dni od operacji wszystko funkcjonuje super.Czasami zdażają się bóle..

Ablacja metodą Carto

.. ...ostatnio zabieg Carto w Aninie?. Jeśli tak to prosiłbym o info co do skuteczności. Pozdrawiam, Piotr witam ja jestem po zwykłej ablacji w Koszalinie nie powiodło się i w sierpniu będę miała robioną metodą Carto w poznaniu nie ukrywam że mam stracha czy jeśli się nie uda w Poznaniu to..

EKG przez telefon w Warszawie

.. ...lekarze są z Bródna oraz z Anina. u nas a pakiecie są następujące usługi: Monitorowanie EKG pacjentów za pomocą tele - Event Holtera i telefonu stacjonarnego Monitorowanie EKG dla grup pacjentów wraz konsultacją i opisem lekarza specjalisty Prowadzenie zegara leków wspierających terapię..

Długość życia po bajpasach - Str. 2

.. ...serduszko.Operację miałem w Aninie, operował doktor Grzegorz Religa a tamponadę robił doktor którego nazwiska nie pamiętam ale jestem mu bardzo wdzięczny. Tamponada była konieczna z powodu krwotoku z serca do worka osierdziowego . Nie było to wynikiem błędu kardiochirurga lecz siostry..

Koronografia - ryzyko i strach?

.. ...i operację miałam w Aninie.. Pozdrawiam ja tez mialam koronarografie itez znoslam dobrze Igor co pisze o przypadku kolezanki moze byla uczulona na kontrast i z tad ten skutek Ja byłam uczulona na kontrast przy innych badaniach, więc się bałam koronarografii, ale o tym uczuleniu..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. ...w Katowicach lecz w Aninie, ale miejscowość nie ma tu znaczenia, bo są to dobre kliniki.Jest to badanie inwazyjne i zawsze budzi pewien strach i obawy, ale wszystko jest do przeżycia. Każdy się boi tego badania,a to że twój ojciec nie przeżył , to wcale nie oznacza, że ty tego nie..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 3

.. ...zapytam o klinike w Aninie ( ul. Alpejska 42 )? Moja tata ma miec robioną najpierw koronografie, a poźniej zabieg przezskórnego zamykania ubytu serca. Jest przerażony, my rownież, ale staramy sie go pocieszac, jednak chciałabym dowiedziec sie czegos wiecej o tym zabiegu od osob, ktore go..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 5

.. ...bezinwazyjny zabieg do Anina na przykład? Czy może nie ma sensu, bo została skierowana dlatego, że coś się dzieje, i więc i tak przy okazji zostanie przeprowadzony zabieg mający na celu odetkanie żył? Jak Państu się wydaje? Dorzuce kilka wlasnych uwag na swiezo, bo wlasnie wyszedlem po..

Ablacja - pytanie do osób, które ją miały

.. ...będę miał trzecią w IK Anin Uszy do góry. Znam dziewczynę która niedawno przeszła 9 ablację. pozdrawiam Cześć Jędrek.życzę Ci powodzenia przy trzeciej ablacji,a dziewczyna o której piszesz powinna medal dostać.do tej pory czytałam tylko o jednym powtarzaniu ablacji a tu proszę .jak mogę..

Kardiolog w Zabrzu

.. ...do kogos normalnego w aninie dr Konka jest ludzki A czy moglbys podac Adres tej kliniki albo moze adres stronki www no i ewentualnie njakis numer ... do lekarza bądz tego doktora do szpitala bądz doktorka :> sory za bląd :P Ponawam prośbe Każdy kardiolog w Zabrzu jest świetny!..

Kto zna Anin - Warszawa

.. ...informacji na temat ANINA szczerze mówiąc głupieję bio jak czytam w internecie o Aninie - jego strukturę to martwię się czy mają wszystko co potrzeba czy jest w razie czego OIOM itp. mam pytanie kto Ci robił zabieg i gdzie na Alpejskiej? gdzie potem leżałeś na który oddziale jake sa tam..

Spradzony kardiolog na terenie Warszawy

.. ...kaczej sa dobrzy bo sa z anina ostatnio chodze na swietokrzyska do medserwis tam tez pracuje fachowcy z anina ale powiem ci abys zwracala uwage na tytuly np lekarz specjalista habilitowany masz wieksza pewnosc ze posiada wieksza wiedze, ja teraz w medserwisie chodze do babki ale chyba..

Przerost serca

.. ...http://kaliszok.republika.pl/kardiomiopatie.htm zobacz to W Aninie jest poradnia zajmującva się tą jednostką chorobową tel. 0 - 22 343 - 43 - 85 0 - 22 343 - 43 - 95 centrala 0 - 22 343 - 46 - 00 klinika wad nabytych 0 - 22 343 - 41 - 74 0 - 22 343 - 42 - 03 koniecznie dąż do postawienia..

Dodatkowe skurcze - Str. 10

.. ...usg,bylem na konultacji w aninie u prof.walczaka itd.itd.itd.wszyscy mnie pocieszali i zapewniali ze to nic groznego, ze to tylko dyskomfort.ale ten dyskomfort zmienil moje zycie w pieklo, wywrocil je do gory nogami.mam 24 lata i chyba stracilem nadzieje ze to kiedykolwiek minie, a..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...nawet prof.walczak z anina tez twierdza ze to nic groznego.a ja juz wariuje, mialem mysli samobojcze itd. inni mowia ze to nerwica, wiec od 2 miesiecy chodze na psychoterapie.mila pomoc ale nie pomaga.zreszta problemy innych ludzi ni sa mm prblmami. jedni bajduurza ze nie moga sie..