Anty HBS

Częstoskurcz - ablacja - Str. 20

.. ...dziś odebrałam wyniki anty - HBS i się zmartwiłam, że nici z zabiegu :( mam 5,86mIU/ml czyli wynik ujemny a maiłam już dwie dawki szczepienia przeciwko żółtaczce. Czy to znaczy, że u mnie szczepienie nie zadziałało? Powninnam się ponownie zaszczepić? Ja jutro idę do szpitala, a w..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 43

.. ...HCV, Hbc, oraz HBs, antygen HBs, HIV, oraz badanie ogólne moczu. Odnośnie ablacji - to prof. Walczak nie wykonuje już raczej tych zabiegów, jak dowiedziałam się ablować mnie będzie albo dr Szumowski ( jeśli czegoś nie pokręciłam ) albo drugi lekarz, którego nazwiska niestety nie..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 12

.. ...badanie na obecnosc antygenu HBS, HIV1 i HIV2, HCV, Grupa Krwi, RTG Klatki piersiowej, Echo Serca. Placi sie jedynie za konsultacje u lekarzy i za badania drobne takie jak EKG przed wizyta, ewentualnie Holter - pajaczek - 12 odprowadzeniowy. Zreszta to i tak lepsze wyjscie niz jezdzic do..

Dodatkowe skurcze - Str. 43

.. ...następnie po 3 tyg od. dawki anty HBS ( to jest takie sprawdzenie czy wytwarzasz przeciwciała ) - tak jak zalecił prof. Walczak. No i wyobraź sobie, ze nie wytwarzam. Normanie 95 % ludzi po takim czasie po 2 - giej dawce wytwarza przeciwciała - ale nie ja. 2 tyg. temu miałam robioną 3..

Dodatkowe skurcze - Str. 49

.. ...przyszłego idę zrobić znowu Anty HBS po szczepionce na WZW B ( chyba nawet coś mi odpisywałaś na ten temat ) to może coś się wyjaśni na temat mojego terminu ablacji. Bo z ablacji nie zrezygnuję - biorę już 1i 1/2 tabletki concoru 5 dziennie - to trochę dużo. Odnośnie zawrotów, wiesz ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 50

.. ...sie nie denerwować tym Anty HBS - em, mam nadzieje, że będzie ok. Dzisiaj pozdrawiam ze słonecznego Szczecina : ) ) ) EWKA jestem, obserwuję, nie zniknąłem. Ale akurat byłem w takiej sytuacji, że dostęp do netu miałem wyłącznie via telefon, czyli żaden, bo za cholerę nie mogłem napisać..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...zacznij żyć. Już mam wynik anty HBs - mam przeciwciała! jakubiepiotrze, a tak poz tym doskonale Cię rozumiem, wiem co to znaczy złe samopoczucie przy dodatkowych. To samopoczucie wydaje mi się, nie zależy od ilości dod,. skurczów, ale od ich rodzaju i może Ty czujesz się źle np. przy..

Ablacja w CK Anin - Str. 4

.. ...piersiowej, HIV HBS HCV HBV ANTY HBS poziom przeciwciał po drugim szczepieniu i grupę krwi Eluzyna, to teraz przetłumacz mi to wszystko :D No HIV, HBS, grupa krwi i rentgen klatki to oczywiste. ponadto po drugim szczepieniu należy zbadać poziom nabytej odporności na wirus żółtaczki typu..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 29

.. ...fundusz, ale takie jak: anty - HBs, p.ciała anty - HCV robi się prywatnie. Musiałam też mieć konsultację endokrynologa.Terminy baaaardzo dłuuugie,a że czasu było mało więc trzeba było iść prywatnie. To profesor obiecał mi, że zostanę powiadomiona o terminie ablacji, do dzisiaj nie..

Trójglicerydy, wysoki poziom - Str. 2

.. ...* GGTP 134 norm 50 * anty HBS ujemny MPV 14,1 norm 7 - 12 * P - LCR 58,4% norm 13 - 43 * anty HCV ujemny Oraz usg jamy brzusznej wszystko w normnie oprocz jednej lini co to oznacza ze mam chora watrobe? Watroba o nieznacznie wzmozonej echogenicznosci, prawidlowej wielkosci, bez zmian..

Czy mam nerwicę?

.. ...w WKU że mam dodatni antygen HBS, stwierdzili że to w niczym nie przeszkadza a w jednostce że jestem niezdolny... kolejna załamka, studia dla wojska rzuciłęm a oni tak mnie wyrolowali... :( teraz jestem na etapie ważniejszych badań bo wyniki trochę mi się pogorszyły, ostatnio robiłem..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...faszerowany roznymi antybiotykami ( amoksiklav,dalacinC, baktrim,Zinnat ) na moja ropna angine. Niestety nie mam jeszcze wynikow wymazu gardla ( sam musialem sobie je zrobic poniewa zaden lekarz mi tego nie zlecil ).Z gory serdecznie dziekuje za Wasze opnienie i pomoc. Chłopie jeśli masz..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej? - Str. 2

.. ...na miano przeciwciał anty - HBs wykonany posiew z nosa i gardła na nosicielstwo gronkowca złocistego metycylinoopornego MRSA ( dokumentacja ): konieczna likwidacja nosicielstwa MRSA w nosie, która jest możliwa przez zastosowanie donosowego preparatu mupirocyny ( Bactroban ), a w..

Lekarz może odmówić skierowania na ablację?

.. ...odprowadzeniowy, - preciwciała Anty HBS, - RTG klatki piersiowej, - grupa krwii, morfologia, glukoza naczczo, K, Na, Kreatynina, Aspat, THS, fT3, fT4, APIT, INR, mocz - badanie ogólne, przeciwciała anty HCV, Hbc, Antygen HBs oraz HIV. Oczywiście powinnaś się też zaszepić ( o ile jeszcze..

Prosze o interpretacje wynikow!!!

.. ...45 GGTP 134 norm 50 anty HBS ujemny MPV 14,1 norm 7 - 12 P - LCR 58,4% norm 13 - 43 anty HCV ujemny Oraz usg jamy brzusznej wszystko w normnie oprocz jednej lini co to oznacza ze mam chora watrobe? Watroba o nieznacznie wzmozonej echogenicznosci, prawidlowej wielkosci, bez zmian..