Antybiotyk amoksiklaw

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 72

.. ...ZAPALENIE GARDŁA I DOSTAL ANTYBIOTYK amoksiklav,do wtorku ma nie chodzic do przedszkola,na razie troche mu sie poprawiło .katar okropny i kaszel.Fajnie ze Pani KRYSIA sie odezwala.Tom szkoda ze urlop Ci sie juz konczy bo mogłeś troche odpoczac od pracy a teraz pewnie się stresujesz na..

Wzrost ciśnienia po augmentinie (amoksiklav)

.. ...mogły być spowodowane antybiotykiem? Witam!!! Możliwe że tak pan zareagował na antybiotyk. Słyszałem juz o tak dziwnych reakcjach: ) Musi pan tylko pamiętać o tym na przyszłość i zawsze mówić lekarzowi o tym co sie działo. Oczywiscie tak za duza dawka jakiego kolwiek antybiotyku ma..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...faszerowany roznymi antybiotykami ( amoksiklav,dalacinC, baktrim,Zinnat ) na moja ropna angine. Niestety nie mam jeszcze wynikow wymazu gardla ( sam musialem sobie je zrobic poniewa zaden lekarz mi tego nie zlecil ).Z gory serdecznie dziekuje za Wasze opnienie i pomoc. Chłopie jeśli masz..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...wszystko w normie. 1 seria antybiotyków, poprawa na 2 - 3 dni i znowu to samo, druga seria amoksiklaw, nieco pomógł, ale nie na długo, początek listopada, następna morfologia, wyniki super, białko crp w normie, ob 3mm, mocz w porzadku, tsh, t3, t4 ok, enzymy wątrobowe ok, cukier 108,..