Antybiotyk augmentin

Wzrost ciśnienia po augmentinie (amoksiklav)

.. ...mogły być spowodowane antybiotykiem? Witam!!! Możliwe że tak pan zareagował na antybiotyk. Słyszałem juz o tak dziwnych reakcjach: ) Musi pan tylko pamiętać o tym na przyszłość i zawsze mówić lekarzowi o tym co sie działo. Oczywiscie tak za duza dawka jakiego kolwiek antybiotyku ma..

Kolczyki a wada serca

.. ...założenie wzięła dawkę antybiotyku na 2 godziny przed , jak i po przekłóciu uszu drugą dawkę po około 4 - 6 godzinach. Powinien to być antybiotych z typu augmentin, duomox lub jakiś inny zawierający półsyntetyczną pencylinę. Aniu,bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.Mnie powiedział o tym..

WPW i inne objawy

.. ...domięśniowo, pobierałem także antybiotyk Augmentin - ponieważ wystąpiła gorączka ale lekarze stwierdzili jednogłośnie że nie jest to sprawa wyrostka robaczkowego, ponieważ ból jest w okolicy rzutu żołądka i pęcherzyka zółciowego, więc podejrzewano u mnie zapalenie dróg żółciowych -..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...mi 49% brałem tylko antybiotyk Augmentin dożylnie i tyle po wyjściu nie dostałem żadnych leków trochę się boję jak to będzie. Niemam sił chodzi kawałek się przejdę i jestem zmęczony robią mi się zawroty w głowie. Ile takie coś może trwać czy ktoś wie ??????????????? Kontrolne echo mam na..