Areplex

Bajpas i praca

.. ...klopidogrel ( najpierw PLAVIX, Areplex a ostatnio ZYLLT ). Lekarz przy wypisie ( mialam drugi zabieg ) zalecil przyjmowanie Clopidogrelum przez okres 6 - 9 miesiecy,oraz dalsze leczenie ambulatoryjne. Ale nic wiecej nie powiedzial na temat odstawienia lekow,mija wlasnie 10 miesiac brania..

Plavix , Zylt - tańsze zamienniki

.. ...ktos może o IFAPIDIN Areplex to najczęściej stosowany po Plavixie kropidogrel i jest połowę tańszy. Refundowany od grudnia we wszystkich 3 wskazaniach. Sprawdzony, wprawdzie na teściowej... ale działa ; - ) ) ) pozdrawiam mam pytanie czy ktos miał po braniu tabletek Zylt silne bole..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...razie kupiłem jedynie AREPLEX - raz że nie mam kasy a inne tabletki jeszcze są. pozdrawiam zawałowców, stentowców i bajpaśników. serca w góre - nie załamywać się. Witam wszystkich ,mam pytanie czy po zamontowaniu stentu ,jestem skazany na tabletki do końca życia???pozdrawiam jak raz o to..

Życie po rozległym zawale serca - Str. 2

.. ...niestety :( :( :( biorę areplex, acard, tritace, concor cor, atoris poza tym magnez, potas , żelazo - gdyż mam silną anemię i witaminy Przede wszystkim musisz zapomnieć , przestać myśleć o zawale , który już był i koniec ! Bo myślenie dobija. Teraz tylko dobrze się odżywiać i patrzeć w..

Reanimacja trzykrotna - Str. 2

.. ...leki i to sporo: rano Areplex 75, Diovan 80, Metocard 100, Inspra 25, IPP 20, Polocard 75, co trzeci dzień jeszcze Furosemidum 40. Wieczorem Areplex 50, Atractin 40. Areplex po roku odłożę, tak mowiła lekarka, chyba że coś sie w medycynie zmieni, bo ten lek lub Plavix, bo to jest to..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...dzięki : ) niestety areplex( zamiennik plavixu ) mam brać do końca życia , tak mi powiedział kardio magdzia co u Ciebie , jak się czujesz ? Witam Ja dowiedziałam sie ze miałam zawał dosłownie przypadkowo.Biore leki na nadcisnienie , skończyły sie więc poszłam do lekarza po recepte i..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...leki:Bisocard 5 ,Tritace 10 . Areplex,Diuresin.Wyniki prawie w normie/cholesterol 152, triglicerydy 150. Nie palę od dwóch lat. I co?I nic poddaję się.Więcej koronografii nie będzie. Bypasy??? Witam tak czytam te wypowiedzi,i zesmutkiem stwierdzam że z tych chorób niema odwrotu.Te..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca - Str. 2

.. ...domu przepisano mi :Areplex( bardzo drogi 126 zł bez refundacji ) ,Betaloc,Tritace ,Amlozek ,Sortis,Ortanol ,i jak to brac tyle na raz ? Prosze tez o wytłumaczenie mi roznicy ( stendy ,Bajpasy ,rozrusznik serca ,kiedy sie stosuje i co jest najlepsze ,bo lekarz oczywiscie przy wypisie..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...najlepszy i najdroższy :Areplex czy ktoś już go brał i z jakim rezultatem ?Pozdrawiam ! ważne : przy dużych trójglicerydach : - to ZERO [!!!] alkoholu i schudnięcieCodzennie tłuszcze roslinne [nie tylko olej],jeść 5 posiłków dziennie o ustalonych godzinach.Gdy jemy 5 mniejszych..

Czy się zaszczepić na W.Z.W bóle w boku

.. ...chyba od 45 lat ! Jestem obecnie po zawale koniuszkowym i od paru dni mam kłucie w boku nie wiem co to jest moze to od leków obnizajacych cisnienie albo od Areplexu ( na sercowy )prosze o opinie !Edward..

Areplex (Clopidogrelum) 75mg

.. Odsprzedam AREPLEX 75mg x 28 tabletek ( 5 opakowań, ważne do 08.2011 ), lakarz odsatwił mi leki. Cena rynkowa 130 złotych, chcę 40 zł. za opakowanie. tel. 501 - 966 - 774 ( śląskie ). chętnie odkupię ,ja narazie jeszcze je..

Zabieg operacyjny po zawale serca

.. ...które brałam od zawału ( areplex i acard ) poza tym ma dodatkowe skurcze i nie wiem jak to przeżyję :( :( :( miał ktoś może podobną sytuację , bardzo proszę o podzielenie sie informacjami - z góry dziękuję E. moja kuzynka jest anestezjologiem i usypia pacjentów nawet po 2 zawałach.Nie..