Artefakty

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 15

.. ...zablokowane, 1 pauza 2,6 sek. ( artefakt? ) USG: lewa komora 48 mm, lewy przedsionek 40 mm, aorta 27, mięsień IVS 10 mm, ściana tylna 9 mm, masa mięśnia lewej komory 184 g., frakcja wyrzutowa 70%, wypadanie płatka zastawki mitralnej i trójdzielnej I stopnia + fala zwrotna I stopnia..

Echo serca - Str. 22

.. ...oceny ze wzgledu na artefakty ruchowe,odcinki proksymalny i dystalnym bez uchwytnych zmian,drozna do obwodu wraz z tetnica tylna zstepujaca - pien lewej tetnicy wiencowej - bez uchwytnych zmian, - galaz przednia zstepujaca LTW - drozna do obwodu,bez widocznych zwezen, - galaz..

Dodatkowe skurcze - Str. 107

.. ...stanie - polowa zapisu to artefakty. Aspargin( czyli mg i k ),i magnez sam,to zawsze jest okej na te dolegliwosci,acz czasem nic nie daje. Betalok juz taki jest,potrafi nadmiernie zwalniac puls,niewiele redukujac skurcze,a troszke spowalnia co ciekawsze funkcje zyciowe: ) Ja tak mialem..

Dodatkowe skurcze - Str. 145

.. ...czasu,tylko strasznie duzo artefaktow w porownaniu z zapisem holterowskim,dlatego albo siedzisz jak trusia albo zegnaj odczycie: ) gabciu - korzeniowska ty moja,jak sie dzis serduszko miewa? pozdro ewryłan; )..

Dodatkowe skurcze - Str. 238

.. ...komorowa z licznymi artefaktami. Cokolowiek one znaczną...zmiana leku na bisocard,,, ..anulka..czytaj co pisze...jakbym była zdrowa i nic by mi sie nie dzialo to bym nie szukała dziury w calym...napisalam Ci wyraznie ze mam dni w ktorych odczuwam je mniej a sa dni ze trwa to po 5 - 6 dni..

Dodatkowe skurcze - Str. 294

.. ...to czułość, jak tam z artefaktami, no i oczywiście czy ma jakiś bufor wsteczny. Jak nie ma - to w krótkich arytmiach trudna sprawa. Wiesz co, jest jeszcze ze 100 znaków zapytania, moja rada : po holterku w CK ANIN, pojdź tam na wizyte, która zaopiniuję ten holter i wydrukuj lub przepisz..

Szybkie tetno II - Str. 5

.. ...wyszly! I zadnych wiecej artefaktow! Tyle co nic. Jak mnie czasem nerw dopada, to sobie mysle o tym holterze ; ) Oczywiscie, serce musi sie uspokoic po tym opiekaniu ; ) U mnie jest z kazdym dniem coraz lepiej. Najgorzej wspominam drugi dzien po ablacji. Wtedy lomotalo mi z byle powodu,..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 4

.. ...diagnostycznej z uwagi na artefakty ruchowe. Różni się jednak bardzo od wyniku z koronarografii.Ta wykazała idealnie czyste naczynia bez płytek miażdżycowych, natomiast tomografia je wykazała. Nie wykazała natomiast stentu, z uwagi na wspomniane wyżej artefakty ruchowe. Budzi to..

Ataki częstoskurczu napadowego a mam 17 lat

.. ...440 zl tygodniowo i sa artefakty a za 60zl miesiecznie? wolalbym tez taki tani pozdr bezinteresowny tak, odczyt był czytelny jak normalne EKG. To nazywa się na 100% TeleEKG. Wczoraj odesłałem pocztą to urządzenie do Wrocławia, bo nie jestem z tamtąd i nie opłacało mi się tam jechać. Ma..

Blagam o pomoc!!!! - Str. 2

.. ...nie wiem o co chodzi? Artefakt to swoistego rodzaju znalezisko. Czasem tak się zdarza w zapisach. Jest to zapis fałszywy, nie odpowiadający rzeczywistości. Zwykle jest skutkiem niedoskonałości technicznej aparatu diagnostycznego. * pozdrawiam * anetas, 2010 - 01 - 09 21:53:55 Kiepska..

ECHO, HOLTER, ZABURZENIA

.. ...EKG W czuwaniu liczne artefakty. Średnia częstość rytmu wynosiła 92/min. Minimalna 42/min. Maksymalna 188/min. Srednia w czuwaniu 100 - 110 we śnie 60/min. bez NCN, VI oraz przerw RR * 1900ms. W godzinach nocnych zarejestrowano 12x blok A - V II stopnia typu Wenckebacxha - wydruk oraz 1x..