Arytmia serca na tle nerwowym

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 685

.. ...prawdopodobnie masz arytmię na tle nerwowym...są to tylko moje przypuszczenia a zbadać Cię powinien dobry kardiolog.Z tego co ja się dowiedziałam od mojego kardiologa, to są to zaburzenia podstawowego, miarowego rytmu serca. Przydarzają się praktycznie każdemu i zwykle mają postać..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 53

.. ...bierze się go tylko w arytmii zagrażającej życiu i że potęguje działanie innych beta - blokerów ( czyli np. atenololu czy proplanololu ). No i usłyszałam, że to tylko na tle nerwowym i że mam wyjechać na urlop. Ale jak ja mama wyjechać na urlop, jak mi tak serce wariuje??? A jak coś mi..

Zbyt niskie cośnienie przy stosowaniu leków na nadciśnienie

.. ...mg i 1 raz po 10mg/na arytmie serca - rowniez na tle nerwowym/biore leki systematycznie.Rano mam cisnienie 100/50 po lekach.Boje sie ,ze spadnie mi do jakis anomalii.rozmawialam z lekarzami - powiedzieli ,ze jest ok.Czy ktos ma taki problem?Proszeo odpowiedzi.Pozdrawiam. Jolu nie..

Częstoskurcz nadkomorowy w ciazy

.. ...wowczas stwierdził ze to arytmia na tle nerwowym na podstawe samego ekg i z magnezem i potasem oraz validolem odesłał do domu... przestalam sie wiec tymi kilkusekundowyi atakami przejmowac... po 3 latach w 18 tygodniu doszło mi kolatanie serca i puls w granicach 150 - 200 ( wynik badania..

Leki a nerwica serca?

.. ...pisze nie brac przy arytmii? Bo niby mi nierytmicznie bije no ale niby nie mam arytmii takie dziwne no..nielogiczne Gosiu,ja bym radziła iść jeszcze do kogoś innego,sprawdzić,,u mnie arytmia zaczęła się właśnie od trzepotania serca na tle nerwowym,nie rozpoznana od razu przez lekarza -..