Asentra działanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...nerwicy. No i przepisał mi ASENTRE, o której wspomniałeś. Tylko jest to lek o tym samym działaniu co Paxtin, czyli antydepresyjno - antylenkowy. Doprawdy nie wiem dlaczego lekarze neurolodzy chcą leczyć nerwice takimi lekami. przecież one mają inne przeznaczenie. Ponoć w Stanach..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...zawroty głowy betaserc, asentre na nerwicę oraz biorę cloranxen na lęki no i magne B6. Po trzech tygodniach brania asentry czułam się fatalnie, ale nadal brałam bo ona ma działanie po 2 - 3 tygodniach stosowania. Bóle i zawroty głowy ustąpiły, skurczy też już nie mam, nic mi nie spływa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 781

.. ...wezmę. Mam teraz w domu asentrę ale też nie za bardzo chcę to brać , ponieważ i bez tego mam kłopoty z żołądkiem. Co do tego że xanax ma może takie działanie to może i to prawda. Choć czasem mogę go nie brać dłużej i nie odczuwam nic . Oczywiście w domu. A uzależnienia boję się panicznie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 805

.. ...leków jak Asertin czy Asentra.Działanie ma podobne ale ma inna substancje.I jest mocniejszy. Musisz sie niestety przekonac na włąsnej skurze jaki jest : ) Pozdrawiam. Do kitty25. Powiem Ci ze ja nawet jak kiedys miałam bardzo silna nerwice i depresje - pierwszy raz jak mnie złapało - to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...biorę 9 - ty miesiąc Asentrę( przez dwa m - e brałam Xanax o przedłuzonym działaniu )ijest w sumie dobrze.Z Tobą też tak będzie,bo jak ma być skoro wyniki masz dobre.Dasz rade,tylko moze zmień lekarz Witaj Młody.Bardzo dobre podejście do tego problemu.CZztając wypowiedzi osób na forum i..