Asentra skutki uboczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...konsekwentnego zażywania Asentry. Przetrzymałam jakoś te początkowe skutki uboczne i żarłam ją przez rok - pomogło! Oprócz Bellergotu teraz nie łykam nic - czasem tylko pigulki na jelito drażliwe ( na pamiątkę najgorszych stresów mi została ta męcząca dolegliwość ) Jest dużo lepiej, ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 176

.. ...wiadomo,decyzja nalezy do ciebie. Asentre biorę od końca września i mówiłam neurolog że po tych lekach przestało mi się w głowie kręcić a ona na to że to i tak dobrze i kazała mi dalej ją brać i dołożyła jakiś lek przeciw lękowy ale po przeczytaniu skutków ubocznych to postanowiłam że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 738

.. ...ci odpowiadam nosze asentre w torebce bo boje sie jej wziaśc z powodów skutków ubocznych,ponadto teraz biore tranxene i coaxil i codziennie wydaje mi sie rano jak wstaje że jest dobrze i w ciagu dnia tez nie jest najgorzej.To mnie powstrzymuje przed kolejnym lekiem pozatym po asentrze i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 841

.. ...Lekarz przypisal mi Asentre. Okazalo sie ze te lęki ktore mialem do tej pory byly niczym w porownaniu ze skutkami ubocznymi spowodowanymi uzywaniem tego leku. Do leku, zwatpienia i zawieszek doszly jeszcze bole glowy, drzenei miesni, kolatanie serca, oraz wszechobecne zmeczenie i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...zarzywanie proszkow na lek Asentra.Jeszcze ich nie zarzywałam bo po przeczytaniu ich skutkow ubocznych mam jeszcze gorsza paranioje.I koło sie zamyka...czasami jest starasznie ciezko nad tym stanem umysłu i ciała zapanowac...gubie sie i wariuje: ) Hmmm,dziwne bardzo uczucie ale jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...psychiatra przepisał mi asentrę - ale sama nie wiem czy dobrze robię. Z jednej strony bardzo boję się skutków ubocznych leków, poza tym czytałam, że w wielu wypadkach po ich odstawieniu objawy i tak wracają z drugiej gdyby przyniosło to ulgę to może nie warto się upierać? Na razie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 925

.. ...przemyślała.Mogłabyś zacząć stosować asentrę ,którą ja biorę.Jest to lek nowej generacji,nie uzależnia ,nie powoduje skutków ubocznych a nawet jeśli,to w minimalnym stopniu.Dzięki niemu psychika i organizm odpoczywa od życia w ciągłym strachu a co za tym idzie regeneruje się i nabiera..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1150

.. ...tygodnia lekarz dolozyl mi asentrin 5 mg ale tylko pol tabletki rano na razie tylko skutki uboczne jutro mam nastepna wizyte tak ze jak widac nerwica dotyka nie tylko tych mlodych ale i tych w moim wieku ktorzy juz troche przezyli w tym zyciu zdjecia narazie nie moge przeslac na nk gdyz..

Ataki paniki, lęki

.. ...psychiatry - ta przepisała mi asentrę i afobam doraźnie - po asentrze miałam skutki uboczne..więc wróciła do zoloftu..zanim po tym wszystkim doszłam do siebie nie chodziłam przez pół roku do szkoły bo nie byłam w stanie tam dotrzeć z powodu lęków. Zaczęło pomagać, ale lęki i tak były..