Asmag

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 155

.. ...serca pod wpływem lęku i asmag b to są witaminy . chciałąm wam powiedziec że moja mama w moim wieku też się z tym mę czyła 2 lat i z tego wyszła dziś ma 50 lat i nic nie wraca uważam że mi sie tez uda byc taka jak kiedyś tym bardziej ze mam dla kogo bo mam 4letniego synka i męża który to..

Dodatkowe skurcze - Str. 11

.. ...tak od 3 lat. Biorę asmag b, który mi tak średnio pomaga. No i jak widzicie żyję. A zapewniam Was, że bieganie do akcji to wysiłek i stres jak nie wiem. Nie piszę żeby się przechwalać. Piszę, żebyście uwierzyli w siebie. Mam te cholerne skurcze i co? I nic. Żyję i już. Jeszcz do Ani...

Dodatkowe skurcze - Str. 291

.. ...poprostu odrazu,biorę asmag forte ( magnez ), polocard, WALIDOL pod język i krople nasercowe z głogu i konwalii ( ale kupując krople,nalezy podac jakie macie cisnienie ) tylko trzeba brac walidol i krople na zmianę,zaznaczam nie razem. Po tym wszystkim serce sie uspokaja,mniej sie..

Moja arytmia serca, lekarz nie podejmie się leczenia

.. ...Digoxin, Flecainid i Asmag. Zostałam wypisana do domu z zaleceniem stałego przyjmowania leków: Flecainid i Asmag. W maju tego roku, byłam na wizycie kontrolnej w Aninie u profesora Walczaka. Skierowana zostałam celem ustalenia wskazań do badań elektrofizjologicznych i ewentualnego..

Ciśnienie 88/45 po metoprololu

.. ...ten lek kardiolog oraz asmag.1/2 tabletki 2 razy dziennie.Mój lekarz kazał mi zmniejszyć dawke o połowę, ale i to nie pomogło.Zawsze miałam niskie ciśnienie, ale nigdy aż tak.Wróciło kołatanie serca i zaczęła mnie boleć głowa. Kontrola dopiero za 3 tygodnie, postaram się dostać..

Nadużycie kawy i ból serca, podyższone ciśnienie i puls

.. ...pozdrawiam Proponuje zakupic ASMAG ( magnez ) w aptece i zarzywac 2tab dziennie Pozdrawiam A ja proponuje zupełnie coś innego: KAWĘ, KTÓRĄ MOŻNA PIĆ DO WOLI, BEZ ŻADNYCH NEGATYWNYCH SKUTKÓW ZDROWOTNYCH. Jest to kawa, która: - nie zakwasza organizmu, - nie powoduje dolegliwości..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...że powinnam zażywać ASMAG dziś kolejne EKG już u innego lekarza wykazało dodatkowe skurcze nadkomorowe prawdopodobie nic poważnego łykać Concor COR 2,5 i żyć dalej ale jak żyć kiedy się wydaje że serce wychodzi gardłem i rozsadzi zaraz klatke... POZDRAWIAM witam.ja od roku mam..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 3

.. ...właśnie Hydroxyzinum i asmag ( magnez ). Myslalem ze to moze grypa, a to możliwe ze nerwica. Wziąłem wieć wolne i staram sie odpocząć. Po Hydroxyzinum spałem jak dziecko, uspokoiłem sie i czuję sie dużo lepiej. Nie ma kołatania serca, lub duszności przynajmniej na razie.. Ciekawy jestem..

Arytmie komorowe - Str. 2

.. ...zastawki mitralnej ). Leczę się u kardiologa w Zabrzu ( myślę ze to już z najwyższej półki ) badania miałem wszystkie. Obecnie biorę magnez ( Asmag ) Lib = Łukasz ,ale nie wiem jak to teraz zmienić xD..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk

.. ...robic. Zalezil tez branie ASMAG i kontrolne badania za miesiac, do tego jeszcze jutro do mojego lekarza na konsultacje. Oby tylko mniej tych napadow :( ( ( Sa nieprzyjemne, sami to wiecie... Panika, lęk itd :( Pozdrawiam Nic Ci nie będzie. Jedz dalej te orzechy jak Ci mówiłem a będzie..

Niski poziom magnezu a arytmia

.. ...z witamina B polecam Asmag b pozdrawiam lekarz mi tak kazal z witamina b to bym przedawkowała. biorę chelat aaminokwasu magnezu czyli naturalny magnez........z witaminą b to wogóel mi spadla jak opętany bo w tych preparatch z wit b jest go duzo mniej i można najczesciej tylko 6..