Asparaginian

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 947

.. ...że to suplement diety ASPARAGINIAN jest mocny bo wystarczy 2 tabletki na dzień i czuje się inacze pozdrawiam Czy wy też tak macie że stoicie na przejściu dla pieszych i się wam kręci w głowie w takim momencie że wieje wiatrwy wy patrzycie na osobę zdrugiej strony przejścia wiatr porusza..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 81

.. ...potas i wapń. Biorę asparaginian forte ( to jest magnez + potas ). Dotąd nie pomyślałam o wapniu, a często się przeziębiam i boli mnie gardło ( choroba zawodowa ), to wapń się przyda. Czytałam kiedyś, że wapnia nie można brać z magnezem. Może magnez+potas rano, a wieczorem rzeczywiście..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...biorę od tych 3 tyg Asparaginian ( magnez+potas ),który zalecił mi lekarz na pogotowiu. Biorę 1 dziennie o 14:00. Zwiększę dawkę o zwykły magnez i będę brała go wieczorem. Może dwa razy dziennie da lepszy rezultat. Z nerkami...szczerze mówiąc niewiem,bo od dziecka choodzę do toalety o..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk

.. ...http://xenon.com.pl/pl/wodoroasparaginian_magnezu.php A TERAZ MAŁA ANALIZA: ! tabletka PODOBNO( ! ) zawiera 300mg wodoroasparaginianu magnezowego.Po przeliczeniu wychodzi około 7% Mg2+ czyli około 20 mg magnezu.Czyli aby dzienna dawka wystarczyła trzeba łyknąć dziennie około 25..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...zażywać mi magnez. Kupiłem asparaginian i biorę 1 tabletke dziennie ale nie widze, żeby przynosiło jakiś pozytywny rezultat. Z objawów to czasami boli mnie klatka w okolicy serca ale najgorzej jest po duzym wysiłku fizycznym a mianowicie około od 1h do 3h kiedy już wypoczne po wysiłku..