Aspat u dzieci

Częstoskurcz - ablacja - Str. 43

.. ...naczczo, K, Na, Kreatyninę, Aspat, TSH, APIT, INR, przeciwciała HCV, Hbc, oraz HBs, antygen HBs, HIV, oraz badanie ogólne moczu. Odnośnie ablacji - to prof. Walczak nie wykonuje już raczej tych zabiegów, jak dowiedziałam się ablować mnie będzie albo dr Szumowski ( jeśli czegoś nie..

Echo serca - Str. 58

.. ...miałem miedzy innymi Aspat i ala t zawyzony,oraz cos takiego jak MCHC miałem 37,3 * tez bylo powyzej normy * Za tydzien ide do kardio. Dzień dobry, Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co znaczy stwierdzenie: * przyspieszony przepływ przez zastawkę tętnicy płucnej * Witam Mam 36lat,3 lata temu..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...- morfologia - CRP - aspat,alat i - nc ic ng ( chyba ) Totalnie nie wiem co to znaczy ; ) Moje samopoczucie wogóle się nie poprawiło. Następna wizyta w czerwcu jeszcze muszę troche poczekać. Coraz częściej boję się że będe miała ten zabieg :/ Jezcze nie wspomnialam ze holter wyszedl..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 228

.. ...sprawdzam regularnie alat i aspat to są próby wątrobowe. Jeśli sa podwyszone to znaczy ze cos jej dolega i nie pozwól sobie zbagatelizowac ponieważ to oznacza że cos sie z nią dzieje, że jest jakiś stan zapalny. ja jestem po zółtaczce i trochę na ten temat wiem. Jesli chodzi o twoje..

Dodatkowe skurcze - Str. 118

.. ...niedawno robilam alat i aspat i wszystko w normie a jak chcesz sobie pomoc dziecino jezeli nie bedziesz brala lekow a na ablacje sie nie kwalifikujesz ja po ablacji i co dalej piguly e przesadzasz polfenon to to samo co ja biore rytmonorm tylko inny producent mnie Polfenon szkodził. a..

Dodatkowe skurcze - Str. 188

.. ...powiedział. W badaniu krwi Aspat 44 ( IU ), CK 200 ( U/L ) W badniu kardiologicznym: szmer wyrzutowy 2/VI. Tętno udowe ( + ). Struktury serca prawidłowe. IAS ciagła. Pogrubiałe wsierdzie, bogatozatokowe znakowane w Color Doppler ( + ) Czy te wyniki są prawidłowe proszę o odpowiedz bo się..

Błąd w diagnozie? niewykryty zawałserca

.. ...badania biochemiczne Aspat Alat etc. Jezeli wówczas tam nic nie było to lekarz raczej nie popełnił kardynalnego błędu. Niestety w medycynie nie wszystko wygląda gładko i książkowo ( ludzie to nie samochody ) a zawał może sie pojawić jak błyskawica na bezchmurnykm niebie. Zaniedbaniem..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...negative glukoza: 5.31 ASPAT: 44 ALAT: 74 CRP ( metoda lateksowa ) : ujemny ponizej 6mg/l HBsAgII 0.699 Z tego co sam juz wydedukowalem to chyba nie jest najgorzej najabrdziej czego sie obawiam to zawartosci KET w moczu oraz podwyzszonych wynikow ASPAT i ALAT.Od kilku dni bola mnie..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...81 mg/dl ALAT 22 U/L ASPAT 58 U/L Bilirubina 0,4 mg/ dl Mocznik 18 mg/dl Kreatynina 1mg/dl Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ drobne pomylki za ktore przepraszam, powinno byc WBC 0,38 x do 3 HCT 38,9 % HR :78 ( 1/min ) RR:760 ms P:0 ms QRS : 80 ms PQ ( gwiazdka )ms QT :292 ms QTc 332 ms..

Żółty stolec, problemy gastryczne, osłabienie

.. ...mozliwe badania krwi - Aspaty, Alaty, CRP mialem w normie. Helicobakter pyliori wykluczony. Stolec oddaje raz na dwa dni lub raz dziennie. Dzieje sie to juz dosc dlugo bo ok pol roku. Odczuwam czasem kolatanie serca po wysilku, bez przerwy oslabienie, pobolewanie brzucha. Serce juz..

Nerwica czy nie? historia z dnia codziennego

.. ...KREATYNINA 1,2 MG ALAT43 ASPAT 29 SOD 141 POTAS 4,1 CHLORKI 102 TROPONINA 0,005 kolejne badanie : USG J. BRZUSZNEJ : watroba normoechogeniczna bez zmian ogniskowych niepowiekszona, pecherzyk zolciowy i pzw w normie trzustka i przestrzen okolonaczyniowa wolna od patologicznych odbic, obie..

Stany lękowe co oznaczają?

.. ...wątrobę.Teraz alat ma dobry ,a aspat podwyższony lekko 50.Odżywia się odpowiednio i jest Ok.Juz wiele lat.Tylko pamietaj,nie pij alkoholu,bo całe leczenie na nic. Dzieki za slowa otuchy a mozesz napisac jakie to sa ziolka ? moze sie dodatkowo zaopatrze i wieczorami sobie bede pil..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...wątrobę - krew Alat i Aspat,aminotransferazy zrób też test na wirusa wątroby typu B i C,oczywiście jeśli nie byłeś szczepiony.I zero alkoholu.Stan wątroby pozostaje w scisłym związku ze stanem narządu wzroku.Jak pójdziesz do okulisty,to poproś o zakropienie oczu,by rozszerzyć żrenice i..