Aspirin protect

Migotanie przedsionków

.. ...dziennie POLFENON oraz aspirynę. Radzę udać się do kardiologa, specjalisty od niemiarowości serca.Pozdrawiam ja nie mam migotania tylko pauzy mechaniczne to cos powaznego ale ja sie nie poddam wiecej ruchu i schudne troche a moze aspiryne protect to tez moze pomoc ja tak bede robil..

Bajpas i praca - Str. 2

.. ...lek BISOCARD i dodatek Aspiryna Protect 100 powodzenia .Prawdopodobnie stres to przyczyna choroby. NIKT NIE MOWI CZY PALI A JA WIDZIALEM TAKICH W SZPITALU PO OPERACJI i co wy na to??? Daniel witam danielu. czytam twoj post poraz czwarty, i tylko pozazdroscic takiego samopoczucia i..

CK-MB - Str. 3

.. ...preductal mr 2 razy dziennie aspirynĘ protect100 1 raz dziennie oraz kaldium 2 razy dziennie pozdrawiam no to chociaż tyle. msm nadzieję,ze po konsultacjach ze specjalistami nie będą Ci już one potrzebne: ). A mnie sie wydaje,ze to nie zwiazku z układem oddechowym !! Duszności mam juz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...dużą ilością cytryny - przeczytałam raz że na nerwicę powinno sie coś takiego wypić. Co myślicie o moich atakach, czy to może być nerwica ? Czy u was takie ataki też trwają parę godzin ??? Jestem bezradna..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 80

.. ...zestaw witamin ogolny, i aspirin protect na rozrzedzenie krwi.Nie wiem czy to cos daje w kazdym razie gdybym miala isc do ogolnego,ktory da mi lek na lepsza przemiane materii,pozniej ze skierowaniem mialabym czekac na zapis do kardiologa 3 miesiace to nerwy by mnie same zzarly,Wczesniej..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 74

.. ...kazali jesc przez miesiac aspirin protect i za 30dni do kontroli. dzieki za odp: ) Myślę ze to chory pomysł pić alkohol 5 dni po ablacji i zdecydowanie ci odradzam!!!A z jakiego powodu miałeś tą ablacje? Mialem ablacjie z powodu WPW a na zabirgu powiedzieli ze to byl czestoskurcz..

Pęknięcie za mostkiem

.. ...mezowi zazywanie Acardu badz Aspirin protect, ze wzgledu na zbyt gesta krew. Dodam tylko, ze spodziewam sie ze gdyby to byl zawal serca tak bez niczego meza by ze szpitala nie wypuscili. Ale moze jednak ....

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...zwiększającej dawce do 200mg, ASPIRIN PROTECT 100, TORVALIPIN 20mg.W/w leki mam brać do końca życia. Nie mam specjalnych objawów, poza łatwym męczeniem( np. podczas szybkiego spaceru z mówieniem ) i brakiem oddechu podczas snu( czasami ) i wysokim cholesterolem( ok.300mg/dl ). Rzadko..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...kawę, biorę też Cardiol, aspirin protect, zacząłem też trochę biegać. A rok temu miałem pietra i byłem też u kardiologa, zrobiłem badania krwi, cholesterol, EKG i tp. było wszystko w porządku Kardiolog stwierdził że to zespól nerwicowo - sercowy coś takiego, A jeśli to wieńcówka to co..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...Kaldyum, Multisal i Aspirin Protect. Biorę to cztery dni i nic. Żadnej poprawy. Mam to brać przez 10 w podwyższonych dawkach a później jak w ulotce. Za tydzień napisze czy coś pomogło. Pozdrawiam Jest nas więcej. Ja mam również bardzo podobne objawy. Ziewanie, niemożność złapania oddechu..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 4

.. ...Kaldyum, Multisal i Aspirin Protect i powiedział, ze po 10 dniach juz bedzie OK. Rzeczywiście. Po około 10 dniach problem minął. Agnieszko, a byłaś u psychiatry? idź, pomoże Ci : ) Mi już ciśnienie przeszło. Też miałem taki problem na początku jak Ty, do tego jak już wydychałem powietrze..