Aspiryna na serce

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...lykniecia nawet zwyklej aspiryny. Teraz wlasnie konczy mi sie dlugi napad - od wczesnego ranka mialem kolatanie serca, suchosc w gardle, a jelita graja mi marsza od nadmairu adrenaliny. Gdy wszedlem na drugie pietro po schodach, to az mi zciemnialo przed oczami, bo tak szybko bijace..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...dużą ilością cytryny - przeczytałam raz że na nerwicę powinno sie coś takiego wypić. Co myślicie o moich atakach, czy to może być nerwica ? Czy u was takie ataki też trwają parę godzin ??? Jestem bezradna..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...wystarczylo podawac aspiryne w wiekszych ilosciach I by tego sie zapobieglo, bo on atez dziala na serce. NO I terez jak te obajwy mi powrocily to kurcze szukam sobie jakies pomocy, w dodatku jestem za granica a wiecie jak to tutaj bywa - z tymi lekarzami. A chce sobie jeszcze pobyc pare..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 10

.. ...Acard, czyż nie? Nie sądzę, żeby wpływał na twoje spowolnienie i problemy z sercem, bo to zdaje się chodzi o rozrzedzenie krwi, żeby po ablacji nie tworzyły żadne mikroskrzepy. Tak myślę, ale może się mylę?..

Mam problem z sercem, co mi jest?

.. ...przeciwzakrzepowe np aspirynka ( ale sam nic nie kombinuj ). Z potasem nie przesadzaj bo w nadmiarze jest niebezpieczny, możesz łykać np magne b6 rozluźnia mięśnie i uspokaja psychikę. Głowa do góry i na holter. dzieki za odpowiedz tylko jest maly problem co do tego badania ja mieszkam w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1246

.. ...podle zapodam sobie aspirynę i chyba do wyrka ściskam wszystkich znowu atak 2 symptomy 1 trzesiawki calego ciala od wewnatrz 2 bol w okolicy trzustki koszmar i serce wali jak szalone i oddech pulsacyjny i co teraz warte sa klutnie czy pieniadze,niczym sa.znowu prosze boga o koniec tej..

Lekki wysiłek i serce masakrycznie przyspiesza

.. ...jest lekarstwo typu aspiryna które się zażywa gdy coś dolega, a gdy juz nie dolega to się go zupełnie odstawia. Dawkowanie beta - blokera powinno być ściśle związane z Twoim planem treningowym. Przy czym treningiem może być nawet energiczny spacer. @whitesi Tu nie ma nic do śmiechu..

Zakrzepica

.. ...do konca zycia bierze aspiryne.Dla mnie bylo straszne robienie sobie samej zastrzyków:( nic przyjemnego,teraz jak patrze wstecz widze ze mialam objawy które istnieja przy zakrzepicy,bolały mnie lydki,ostatnio mialam przyspieszony puls,ale ogolny lekarz przepisał mi tabletki na serce i to..