Atak duszności objawy nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...ostatnia co jakiś czas atakuje.Czasem szybciej wracam do zdrowia,a czasem to trwa.Pozdrawiam. Marcin27; Wiki Dzięki za odpowiedz i słowa otuchy, czyli moje objawy są typowe dla nerwicy i depresji?? Bo ja mam już tego dość chcę wrócić do normalności! Nie wiem czy to jeszcze możliwe.; A co..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...napadami nerwicy. U mnie atak pojawia się na kacu i zazwyczaj objawia się tachykardią, megadusznościami, zimnym potem, mrowieniem twarzy i kończyn oraz oczywiście paniką że wykorkuję:/ Ostatnio miałem to wczoraj. Jak zwykle po baletach z alkoholem miałem zawalone zatoki, z czego bierze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 208

.. ...inne objawy takie jak ataki duszności, lęków i towarzyszące im nagłe ataki tachykardii i sporadycznie różnego rodzaju bóle w klatce piersiowej. Objawy nasilają się wieczorem co często powoduje problemy z zaśnięciem co z kolei skutkuje kiepską formą i również nasileniem objawów w..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 85

.. ...umrę! Najczęściej mam ataki w nocy. Często budzę się w nocy z uczuciem duszności i silnym kołataniem serca. W ciągu dnia jestem dziwnie osłabiona. Przy wstawaniu oblewa mnie zimny pot i robi mi się słabo. Ciężko mi z tym żyć :( Byłam u kardiologa, ale powiedział, że wszystko jest OK...