Atak szału

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 649

.. ...letniego synka.Potem ataki nocne - pogotowie ekg, usg i nic.W następstwie bałam sie zasypiac, sprzątałam, czytałam , oglądałam TV.Byłam wrakiem kobiety.W pracy nie mogłam skupic sie na niczym.W końcu po którejś z nieprzespanych nocy dostałam takiego szału że zabrałam wszystkie wyniki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1030

.. ...nie będzie, chyba że w ataku szału, paniki czy strachu, będę uciekał i wpadnę pod jakieś auto. I chyba miał rację. DO seroxatu już nie wróciłem. To kłamstwo że nie uzależnia...!!! Czułem efekt odstawienia. Np gdy szedłem wydawało mi się czasem że mam małe ułamki sekund zaniki pamięci,..

Nerwica w ciąży - Str. 100

.. ...jeszcze ostatnio dostaje ataku jakiegoś szału rzucam czym popadnie wydzieram sie wyganiam męza z domu krzycze na córke.NIE ŻYCZE NAJGORSZEMU WROGOWI TEJ CHOROBY. piszcie prosze 11189370 jestem w 8m.c i mam napady paniki nocne nie wiem jak sobie poradzic:( Przed ciaza leczylam sie 1,5roku..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 182

.. ...sie słuchać,przestalam atakowac,jest bardzo dobrze.osoby z nerwicami są bardzo przewrażliwione,czasami drobnostka doprowadza do szału,do tego dochodzi nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne,wokól nas przeciez tez są nasi bliscy z całym bagażem różnych emocji,trzeba wiele sily..

Czy to nerwica lękowa? co mam o tym myśleć?

.. ...niszczyć wszytsko. Mam ataki szału ( krzyczę, bije, płaczę ) a pretekstem do nich jest byle co. NAwet to, że On szafki nie zamknął, chciał zażartować. On mnie wtedy bierze w ramiona i mówi opanuj się, co się dzieje. Mówie mu, że mnei wkurza. Później mi głupio, ale przecież nei powiem mu..