Atak tężyczki

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 11

.. ...zdenerwował :( Miałam w nocy atak tężyczki ( Maria38 wie o co chodzi ) no i wylądowałam w szpitalu. No i ten mój biedny mąż został z dwójką maluchów. Na szczęście rodzina się szybko zorganizowała i pomogła. No a w poniedziałek wyszłam na własne życzenie. Muszę się kurka wziąć w garść i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...sytuacjach czasami taki atak trwa parę sekund czasami szyja i głowa bolą około 2 - 3 godzin najgorsza jest świadomość tego co się dzieje jak upadam bo wtedy następuje tzw zespół tężyczkowy czyli poczucie iż ręka czy noga nie może się poruszać? Dziś dosłownie zrobiłem wielki postęp udałem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...wszytskiego jak mnie to przyatakuje a mozesz cos wiecej napisac co to takiego ta tężyczka i to psycholog stwierdził a czy jakies leki kazał ci przyjmowac/?wogle mozesz mniej wiecej powiedziec jak wygląda taka wizyta u psychologa ?? czesc Mateusz wizyta u psychologa to głównie rozmowa..

Praca serca przy niskim poziomie wapnia

.. ...ekstremalnych dostaję ataku tężyczki. Chciałabym dowiedzieć się co dzieje się z mięśniem sercowym podczas ataku. Czy tężyczka może spowodować zatrzymanie akcji serca? Czy mięsień sercowy może zostać uszkodzony na stałe? człowiek posiada przytarczyce, nie przytarczyczki Zobacz sobie to:..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1211

.. ...szczęście nie mam silnego ataku. A jak jest z tym u Was? Często macie takie silne ataki, czy są one krótkotrwałe, polegające na mrowieniu i wrażeniu uderzającego ciepła do głowy?Niekiedy zdarzają mi się sytuacje, gdy np coś mnie zaboli, albo źle się poczuje, to mam wrażenie że umieram,..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...duszność spoczynkową i ataki hiperwentylacji. Przyczyną zaburzeń gospodarki wapniowej są najprawdopodobniej problemy z przytarczycami. Oznacz sobie poziom PTH w surowicy krwi, dalej wapń całkowity+wapń zjonizowany, zrób też gazometrię krwi, no i udaj sie do neurologa na próbę tężyczkową...

Jaki magnez jest najlepszy?

.. ...jednorazowym ( bardzo silnym ) ataku tężyczki 2 lata temu zaczęłam testowac różne preparaty ze związkami magnezu. Na tą chwilę używam już tylko jednego, to Slowmag + B6, 3 tabletki na noc, jeśli nie zapomnę to 2 w ciągu dnia. Slowmag jest o tyle dobry że powleczony otoczką dojelitową nie..

Tężyczka a nerwica lękowa

.. ...proszę, jak często masz te ataki tężyczki? Jak dajesz sobie rade? Ja chodzisz do pracy - tego boję się najbardziej. Miłego dnia. Acha, dziewczyny napiszcie, jeśli znacie jakaś fajną komedie romantyczna. mam ochotę trochę się oderwać od czarnych myśli. pa. Miłego dnia ja bylam w kinie na..