Ataki duszności w ciąży

Nerwica w ciąży - Str. 13

.. ...ciąży miałam dwa ostre ataki duszności z drgawkami.NIe brałam nic.Piję melisę dwa razy dziennie i walczę z męża alkoholizmem.Bo uważam że warto.Mam codziennie problemy z oddychaniem( tak jakby coś siedziało mi na piersi i nie pozwoliło mi odetchnąć ),przyspieszony puls.Ale..

Nerwica w ciąży - Str. 94

.. ...irracjonalne myśli, u innych ataki niepokoju, depresje, duszności itd itp, a u niektórych przez wszystko na raz albo po kolei. Ale wszystko właściwie sprowadza się do jednego - nieracjonalnego lęku, który jest podstawą nerwic i depresji. Asia 79 a teraz jak czujesz sie dobrze tzn nie..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...drażni. najgorsze sa * ataki * nerwicy. takie dosyć typowe, łomotanie serca [mam wypadający platek, charakterystyczne dla nerwicowcow], lęki, po prostu straszne czasem, duszności, bóle w klatce piersiowej,do tego dochodzą drętwienie rąk, bóle kręgoslupa na calym odcinku a szczegolnie w..

Nerwica w ciąży - Str. 125

.. ...moj organizm oszalał. Ataki miałam co dzien, az był czas ze 3 dni z łóżka nie wychodziłam tak mnie lęk i duszność męczyły. Wróciłam więc do paroksetyny. Jesli chcesz bym podała Ci namiar na mojego lekarza w Wawie to podaj mi swój mail, to Ci wyślę. Jest to kobieta, ja chodzę prywatnie,..