Atram

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 4

.. ...rozstrzeniowĄ biore atram 12,5 dwa razy dziennie czy ktoŚ może wie cos na temat tych leków? lecze sie od niedawna w kielcach u dr huberta konstantynowicz czy ktos moze mi powiedziec czy jest dobrym kardiologiem?rafał Witam Kochani. Kardiomiopatię rozstrzeniową stwierdzono u mnie 10 lat..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...czarnym, a teraz wyblakłym atramentem napis: „Boga nie ma...”. Pismo wyglądało jak niezgrabne linijki tekstu w zeszytach pierwszoklasistów. Było nierówne i rozwleczone. Skóra wokół napisu miała czerwone zgrubienia blizn po wielokrotnych okaleczeniach. Mężczyzna..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 48

.. ...czas przyjmuję leki: atram , digoxin, tialorid,przeciwzakrzepowe. Szukam innego sposobu na umiarowienie mojego serducha. Witam wszystkich dawno mnie tu nie było,ale tak to jest jak migotanie się uspokoiło trochę to się zapomina że cokolwiek człowiekowi dolega.Wybrałam się do psychiatry..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 754

.. ...dorośnie.TERAZ czytam Atramentowe serce ,super ksiazka to 1 czesc z trzech i ma być zekranizowana.WIZYTA 150 ,CENA MNIE TAK PRZERAZILA ZE prawie z krzesła nie spadłam ,a tylko przez fuks miłam tyle przy sobie ,ale co szukać innego ,zwłaszcza ze na tym etapie ,wiecej sie dzieje na terapi..

Skurcze dodatkowe gromadne - Str. 2

.. ...teraz od 2 lat biorę Atram 6,25 - 2x na dobę i jest w miarę ok.Oczywiście dodatkowe skurcze no i czasami te * * fajniusie * * GROMADNE!!!!.No i jeszcze biorę Paromerck od depresji i lęków bo z tym też miałam problem przy tym cholerstwie.Może jestem egoistką ale cieszę się że nie tylko ja..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...Prolongatum 391 mg 1x rano Atram 12,5 mg 1x rano Furosemidum 40 mg 2x rano Kaldyum 315 mg 1x po południu Tritace 10 mg 1x po południu Furosemidum 40 mg 1x po południu Lozap 50 mg 1x wieczorem Kaldyum 315 mg 1x wieczorem Atram 12,5 mg 1x wieczorem Jak z powyższego widać, dość sporo potasu..