Augumentin na co

Co dalej po rozległym zawale serca?

.. ...tabletek przypuszczam że to Augumentin ) niestety poziom glukozy we krwi znów ok.300 ,jednak wprowadzono mniej surową dietę ( m.in. kanapka z szynką ) Proszę o szerszą informacje nt. związków Mg i K, tylko bowiem do mojej wiadomości, ponieważ boję się nawet podjąć próby kontaktu z..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce

.. ...profilaktycznie zazywac augumentin. Pozdrawiam cieplutko I jeszcze jedno : ) mam rowniez czestoskurcz nadkomorowy i z tego powodu nie moge przyjmowac pewnego znieczulenia. Warto opowiedziec dentyscie o wszystkich chorobach itp jeszcze raz cieplutko pozdrawiam W spraiwe znieczulenie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1004

.. ...antybiotyki na to :DUOMOX, AUGUMENTIN! albo ten mailalm albo ten! Polecam duomox jest tani a dobry! I mi po 2 tabletkach juz ustawalo i czulam sie lepiej ale oczywiscie zaywalalm do konca wszystko! Albo uja teraz jak zaczyna mnie gardlo bolec plukam mieszanka solna albo zproboj..

Nerwica w ciąży - Str. 24

.. ...trakcie tego przeziebienia.Ja to czosnek z mlekiem pilam tantum werde do psikania i miod i inchalacje z soli i tyle ,a mialam zapalenie oskrzeli a i augumentin wtedy mialam.A lat mam 25 stara dupa co he he...

Nerwica w ciąży - Str. 143

.. ...brałyście moze antybiotyk augumentin?Dostalam go na zatoki od laryngologa - nie wykupiłam bo sie boje . Doradzie proszę!!!!Stasznie bola mie skronie - bol nasila sie jak lęze .Bardzo dziwne..... bardzo silny antybiotyk, ale na zatoki taki muis być, jezeli powiedziałsaś lekarzowi,że..

Przedawkowanie antybiotyków ?

.. ...przepisał mi antybiotyk Augumentin. Po zakończeniu kuracji temperatura spadła mi do 37 stopni. Uważałem, że wszystko z czasem się unormuje. Niestety w połowie stycznia dostałem zapalenia oskrzeli. Dostałem kolejny antybiotyk Ciproneks, po kilku dniach dostałem duszności, a w łopatkach..