Aurex lek

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Oropram, Cital, Cilon, Aurex ), fluoksetyna ( Andepin, Bioxetin, Deprexetin, Fluoksetyna, Fluoxetin, Salipax, Seronil ), fluwoksamina ( Fevarin ), wenflataksyna ( Efectin, Velafax, Velaxin, Venlectine ), opipramol ( Pramolan ), Klomipramina ( Hydiphen, Anafranil ), moklobemid ( Mobemid..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 547

.. ...zakonczylam kurację Aurexem. i na jesieni, wlasnie po roku mnie dopadlo, gnalam w nocy na pogotowie, dostalam setke hydroksyzyny - to byla noc z soboty na niedziele - to z wyra podnioslam sie po tym wszystkim dopiero w poniedzialek rano. btylam wykonczona, poszlam do pracy, ale szybko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 710

.. ...codziennie lek o nazwie AUREX to dobry i sprawdzony lek. Stopniowa poprawa nastąpiła po 14 dniach brania leku. Natomiast po 6 tygodniach mogłam już normalnie funkcjonować w pracy w domu . Rozkwitło moje życie uczuciowe. Bywa ze czasem odczuwam osłabienie ale już nie panikuje, spię, jem...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 713

.. ...początu brania leku Aurex miałam problem przez około 2 tygodnie z osiągięciem orgazmu bowiem leki mają w pierwszych tygodniach stosowania niestety skutki uboczne. Natomiast na chwilę obecną nie mam z tym problemów a lek biore od końca sierpnia tego roku. Nie jestem ospała nie mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 871

.. ...nadmienie ze chodzi o lek aurex z grupy SSRI ) od tygodnia odstawiłam lek. A od wczoraj nie poszłam juz do pracy dostałam na nowo ataków paniki i wróciłam do leku chociaż odczuwam że jeszcze nie działa, znów sią trapie... Powidzecie proszę ile jeszcze lat będę na lekach mam 30 lat i chce..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 91

.. ...psychiatry przepisal mi Aurex 20 ale po nim tez zadna rewelka .jestem jakas oslabiona i nic mi sie nie chce nawet zyc.lekarz powiedzial ze tak bedzie przez dwa tygodnie a pozniej wszysko sie unormuje.pzrczekam te dwa tygodnie bo bardzo chce zeby moje problemy zniknely ale jak juz to nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 102

.. ...sie zyciem ten lek to aurex 20 mowie wam jesli przetrwacie pierwsze dwa tygodnie i lek wam bedzie odpowiadal to zobaczycie efekty zycze wam zebyscie czuli sie tak jak ja!!! pozdrawiam dzień dobry choruję na nadcisnienie, od wielu lat mam bóle serca, drętwienia szczeki i ręki, kołatania..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 242

.. ...leki.Psychistra przepisal Mi Aurex 20 i biore go dzisiaj piaty dzien,ale z dnia na dzien leki i wszystko Mi sie podwaja!!!!!!!Nie wiem co robic!Czy to jest normalne??????!!!!!! boro33, te mroczki przed oczami, tez tak mialam u mnie sie tak wlasnie zaczelo. Mroczki, pozniej bol glowy,..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...odstawiłam. Teraz biorę Aurex bo generalnie wszystko się sypnęło... Przyznam, że i ja miałam takie ataki nocne, ale na szczęście tylko 2 razy... Masakra. Pozdrawiam chyba jak w nadmiarze urzywac ja pramolan mialam przepisany w maju z 20 tabletek mam jeszcze 4 biore jak naprawde nie moge..