Badania fizykalne

Echo serca - Str. 59

.. ...moja corka roczek miala badanie Echo serca i nie moge zrozumiec tego opisu prosze o interpretacje: FOP/ASD II fizjologiczne IT,IP. Fizykalnie:2tony prawidłowe, szmer skurczowy2/6 wzdłuż LSE o charakterze szmeru przygodnego ,max w punkcie ERBA.Tętno udowe + wątroba pod łukiem. Echo: Situs..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...serducha prądem jezeli po badaniu fizykalnym nie chce sie zatrzymac ale takie przypadki zdarzają sie naprawde rzadko sam zabieg jest pod kontrola naprawdę super lekarzy i prosze nie straszcie tych którzy mają skierowanie na zabieg bo zycie po zabiegu jest komfortem ktorego nie da nam..

Zastawka trójdzielna niedomykalność

.. ...zastawkowy +PI /++/ ). Badaniem fizykalnym stwierdzono przed zabiegiem: wzmożone tętnienie okolicy przedsercowej, szmer wyrzutowy 3/6 i płucny stuk wyrzutu w polu osłuchiwania tętnicy płucnej. Gradient wynosił 45 mmHg. Zabieg był pomyślny, ale niedomykalność zastawki tętnicy płucnej na..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...krótko: jeżeli żadne badania nie wykazują odstęstw od stanu normalnego - problem fizykalnie nie istnieje. 2. Niedawno rzuciłem palenie i zauważyłem, że podrażnienie gardła jest mniejsze. Wraz ze zmniejszeniem podrażnienia zanikać zaczęło uczucie * kulki * . Piję też mniej kawy. 3...

Guz w okolicy nadgarstka

.. ...charakterystycznego wywiadu oraz badania fizykalnego. U wielu pacjentów można stwierdzić występowanie niebolesnego zgrubienia w okolicy nadgarstka, obecnego od kilku miesięcy lub lat, którego wielkość ulega powiększeniu lub zmniejszeniu. U niektórych osób, torbiel powoduje dolegliwości..

Pogrubienie wolnej ściany komory lewej

.. ...parametry? Czemu mial robione badanie? jest sportowcem ? Choruje na nadciśnienie? Tylko badanie UKG,jako poborowy do wojska Jeszcze jedno w badaniu fizykalnym szmer skurczowy nad zastawką aortalną 2/6 i przy lewym brzegu mostka 2/6.Ciśnienie w normie,sporadycznie trenuje piłkę nożną i..

Dodatkowe skurcze, czy nerwica?

.. ...Byłam u specjalisty,badania zrobił. Powiedział że to nerwowe. Nie mówił,że mam dod.skurcze. To możliwe że nie mam skoro objawy sa identyczne? Tak praca serca może świadczyć o podłożu psychogennym jak również o stresie,i przemęczeniu,Jeśli lekarz zrobił EKG i w badaniu fizykalnym niczego..

Bóle serca od kilku lat

.. ...jestem w stanie zrobic Ci badania fizykalnego przez internet. Mozesz miec chorobe wiencowa ale dusznosc bolesna. Lekarz skieruje Cie ne EKG i NA EKG wysilkowe, wtedy po interpretacji zapisu EKG postawi diagnoze. Co moge Ci doradzic? Hmmmmm....Najlepiej bedzie jak od razu udasz sie do..

Interpretacja Echo serca u dziecka

.. ...moja corka roczek miala badanie Eco serca i nie moge zrozumiec tego opisu prosze o interpretacje: FOP/ASD II fizjologiczne IT,IP. Fizykalnie:2tony prawidłowe, szmer skurczowy2/6 wzdłuż LSE o charakterze szmeru przygodnego ,max w punkcie ERBA.Tętno udowe + wątroba pod łukiem. Echo: Situs..