Badania guz mózgu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 711

.. ...bardzo dokłądnie przebadane. Czy potrzebne jest echo serca? Jakie jjest wasze zdanie? Pomózćie Do Sebek Śląski. Witaj myśle że sam po wielu przeprowadzonych badaniach dochodzisz do wniosku że z Twoim ciałem jest wszystko wporządku zatem jeżeli kolejny lekarz wyklucza schorzenie typu guz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...wykonywali mi wszystkie badania neurologiczne. Tomograf głowy, badanie mózgu na reakcje, pobierano mi nawet szpik z kręgosłupa do badania. Wszystkie badania przebiegły pozytywnie. Po tygodniu badań zrobiono mi także badanie USG węzłów chłonnych, tarczycy oraz dopler tętnic szyjnych...

Zatoki i nerwica czy aby napewno?

.. ...zadecyduje czy i ew. jakie badania wykonać. Sądząc jednak z opisu Twoich dolegliwości, to raczej stawiał bym na nerwicę. Ja swego czasu też bałem się, że mam nie guza, ale tętniaka mózgu ( miałem wykrytego tętniaka serca - z medycznego pukntu widzenia jest on bez znaczenia ). Znalazłem w..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...prawidłowy. Okulista podcza badania dna oka równiez niczego nie zauwazył. Bardzo się boje, że przyczyną tego wszystkiego moze byc guz mózgu. Choć podobno guz mózgu nie zaczyna się zwykle od bolow głowy a od zaburzeń widzenia, mowy itp. Wiem że to mogą być napięciowe bóle głowy lun..