Badania krwi INR

INR (znormalizowany czas protrombinowy)

.. ...oznaczanych w kaogulogramie - badaniu oceniającym krzepliwość krwi. Na koagulogram składają się oznaczenie wartości: czasu protrombinowego ( PT ), wskaźnika Quicka ( PT% ), INR, czasu kaolino - kefalinowego ( APTT ), czasu trombinowego ( TT ), stężenie fibrynogenu, poziom D - dimerów,..

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...to wtedy dawka 3,3,4. Badanie krwi robię raz w tygodniu, ewentualnie 1,5 tygodnia. Jeśli chodzi o jedzenie,to poprostu to są wierutne bzdury. Owszem oddziaływuje to w pewien sposób na wskaźnik,ale po to robi się badanie krwi,aby w prosty sposób skorygować dawkę. Na początku też wmawiano..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 4

.. ...mi jakieś dodatkowe badania krwii po utracie dziecka i wszystkie wyszły dobrze. Nikt tego głośno nie powiedział ale ja uwazam że stało sie tak poprzez uboczne skutki działania Sintromu.Pozdrawiam Witam Juz rok mam zainstalowaną zastawkę mitralną i rzeczywiście utrzymanie INR jest..

Acenocumarol a inne narządy

.. ...co 4 tygodnie robię badanie INR i jeżeli jest dużo podwyższone to wtedy lekarz zmienia mi dawkę tego leku.Mam 32 lata i u mnie INR powinno być między 2 a 3 .Pozdrawiam. Istnieje nowy lek który jest w zastrzykach nie ma skutków ubocznych i nie trzeba robić badań krwi tylko trzeba..

Zastawka mitralna - jaki lekarz wyda skierowanie?

.. ...razy w miesiącu robić badanie INR na krzepliwość krwi.Otóż od samego początku mam problemy z lekarzem który powinien wystawiać skierowanie na to badanie .Proszę napiszcie jaki lekarz powinien wystawiać takie skierowanie.Czy kardiolog,a może lekarz rodzinny?Pozdrawiam w sumie kardiolog bo..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 23

.. ...w mojej przychodni, badanie, czyli pobieranie krwi z żyły tez mam za darmo. Te wyliczanki dotyczą zakupu i dalszej eksploatacji miernika INR ( INRATIO lub COAGUCHEC ), a tak naprawdę interesuje mnie tylko to, czy można stosować te mierniki przy zażywaniu acenocumarolu. Witam, nie jest..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 24

.. ...pierwszy raz dokonałem badania nowo zakupionym aparatem,no i mam problem aparat wskazał INR 2,4 PT 23,7 niby INR jest prawie w normie ale nie rozumiem co to jest to PT i,czy jest dobre ,czy to zawsze jest prawie 10 razy większe niż INR,może mi ktoś to wytłumaczyć?pozdrawiam Przy..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 4

.. ...* a o czym świadczą badania kliniczne, ponadto INRatio i INRatio2 posiada system podwójnej kontroli w czasie rzeczywistym na krwi pobranej z palca pacjenta. Oczywiście zaraz przedstawiciele handlowi CoaguChek * a napiszą że ich urządzenie też posiada system kontroli jakości badania, ale..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...szpitalu zrobiono mi badania i okazalo sie ze jeszcze jestem w calkiem dobrej formie. Ze wzgledu na niestabilny poziom wskaznika zmieniono mi lek na WARFIN , to lek ktory od niedawna jest u nas stosowany. Obecjie moj INR jest bardziej stabilny . Pozdrawiam. Jestem pół roku po operacji..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...refundacji analizatorów do badania gęstości krwi, kto i gdzie może uzyskać. Prace nad refundacją pasków testowych do kontroli gęstości krwi przez NFZ, PFRON, fundacje np. Fundacja Polsat, kto uzyskał i w jakiej wysokości. witam używam INRatio2, wyniki raczej pokrywają się z badaniami w..

Nierówna praca serca po operacji zastawki - Str. 2

.. ...tabletki,raz w miesiącu badanie krwi na wskaznik INR,no i tylko blizna po rozcinanym mostku czasami przypomina o wszystkich tych trudnych chwialach.Będzie dobrze,trzymam kciuki - pozdrawiam Mój mąż jest już w szpitalu i czeka na operację ,miał już koronografię , bardzo się boję żeby..

Do użytkowników aparatu do mierzenia INR typu Protime 3

.. ...wiarygodne, robiąc nawet badanie po badaniu wyniki dużo się od siebie różniły, to samo porównując z laboratorium. Do badania potrzeba dużą kroplę krwi, a u mnie bardzo mało jej wypływa także nie polecam...

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...wszystkich tych co ich męczy badanie krwi na INR - czy jest jakaś droga, którą można zdobyć refundacje za aparat do badania INR?? Cholernie męczące jest to chodzenie na krew 2 razy w miesiącu - zważywszy, że do końca - mam nadzieję długiego życia - niechby jeszcze 30 lat pożyję to przy..