Badania krwi w kierunku

Badanie metodą Dopplera (badanie dopplerowskie)

.. Badanie metodą Dopplera ( badanie dopplerowskie ) jest nieinwazyjną metodą wykorzystywaną w ultrasonografii do oceny przepływu krwi przed dane naczynie czy strukturę oraz do oszacowania takich parametrów przepływu jak jego kierunek i prędkość. Technika została opracowana na podstawie na podstawie zjawisk..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 52

.. ...niepotrzebne i długotrwałe badania. Z tym, że musiałam zrobić badanie krwi w kierunku wykluczenia nadczynności tarczycy. Echo serca wykryło jakieś nieprawidłowości, ale nie jestem w stanie powtórzyć jakie - wiadomo: medyczny żargon; ) Ja jestem jeszcze bardzo niestabilna nerwowo, od..

Dodatkowe skurcze - Str. 279

.. ...pogorszyło. Echo, holter, badania krwi w kierunku sprawdzenia elektrolitów, cukru, cholesterolu, hormonu tarczycy itp. Jeśli ktoś dopiero teraz decyduje się na pierwsze badania to polecam nie ograniczanie się do jednego lekarza. Lekarz też człowiek, też się myli. Tak samo nie brakuje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...mnie do szpitala na badanie krwi w kierunku zawału. W szpitalu na izbie przyjęć zrobiono mi badania, które na szczęście nie wykazały nic poważnego. Lekarz wypytał mnie o sposób odżywiania, co robię, jak żyję. kiedy mu wszystko opowiedziałam: o mamie, o chorym na raka ojcu, stresie w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 281

.. ...pogotowiu gdzie zrobili rkg, badanie z krwi w kierunku serca...zdjecie serca...3h lezalam pod monitorem...i nic...wypisali mnie z * nerwica serca * a ja dalej mialam napady...raz w tygodniu albo 4 razy w tygodniu ...niespodziewanie...w roznych miejscach... w koncu wizyta w uk u..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...) no cóż nie robiłam badan pod kierunkiem boreliozy , ponieważ z tym kleszczem to było bardzo dawno temu.Czy takie badanie robi się z krwi ? Elu ja zaczynam u siebie podejrzewać tężyczkę słyszał ktoś o tym? Wszystkie objawy które mam, by się zgadzały. Witam,dawno tu nie pisalam,ale..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...do laryngologa i na badania krwi w kierunku tarczycy. mam lekko powiększone węzły chłonne na szyi czy tak moze byc przy nerwicy? Witam ewita. Ja miałam identycznie też uczucie guli lub flegmy którą usilnie próbowałam przełknąć.Napiszę w skrócie bo to wszystko tak długo trwało że brakło..

Nagły ból prawej strony klatki piersiowej i pocenie się

.. ...przeszedl. Mam 32 lata badania krwi w miare dobre, tylko minimalna niedoczynnosc tarczycy. Jeszcze jedno, bardzo mocne pocenie sie w nocy. Witaj: ) zrób dokładne badania w kierunku tarczycy, czasem norma tylko trochę przekroczona, bo aktualnie tarczyca nie wyrzuca, a ona lubi zimno, więc..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...wykonano podstawowe badania w kierunku sprawdzenia stanu serca ( ekg, enzymy krwi, troponina itp. ) Wszystko wyszło idealnie, jedynym mankamentem był niedobór potasu. Stwierdzono, że to na tle nerwowym, dostałem hydroxyzynę, coś na uzupełnienie potasu i wypuszczono mnie do domu. Po tym..

Nerwica, przepona, żołądek?

.. ...miałem robione echo, badanie krwi, ekg które nic nie wykazały. Takie nagłe ataki zdarzają mi sie jak narazie ok raz - dwa w tyg. lecz jakos daje do myślenia i nie pozwala normalnie funkcjonowac. Biore magnez, potas, witaminy z grupy B witam! a moze to wlasnie nadmiar magnezu i potasu?..

Serce

.. ...złego nie wykazało, badanie krwi róznież. Czy to może byc problem z żołądkiem??nerwica?? Możliwe że to nerwica ... to samo odczuwam ale przechodzi dość szybko witam! skoro wyniki w kierunku sercowym sa ok. to moze warto pomyslec o gastrologu i badaniu kolonoskopii . czeste biegunki to..

Bóle rąk, przedramion

.. ...lata. a czy robiłaś badania krwi w kierunku reumatyzmu? - czynniki reumatoidalne? a OB nie masz podwyższone?Zrób morfologię i OB też. Zawsze miałam ładne wszystkie badania, ale to sprawdzę. Dziękuję za odpowiedź. zbadaj poziom mocznika może maść butapirazol by ci pomogła? Przeczytaj..

Ból rąk, opuchlizna pomiędzy kciukiem i palcem II, ból karku i barków

.. ...może... zrób sobie badania krwi w kierunku reumatyzmu np.Latex,ASO,seromukoidy,CRP,odczyn Waaler - Rosego,OB i morfologię.Z wynikami do lekarza. Dzięki za rady, tez myślałam własnie o jakichś badaniach w tym kierunku Dzięki za nazwy badań kręgosłup szyjno piersiowy ewa ma rację ,jeszcze..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej? - Str. 2

.. ...dokumentacja ) aktualne badanie HBS ( dokumentacja ) Przypominamy! Badanie krwi w kierunku HbsAg jest ważne 3 miesiące. po ujemnym wyniku badania HBs prosimy o wykonanie, co najmniej 3 - krotne, szczepienia przeciw WZW typu B – wirusowemu zapaleniu wątroby ( dokumentacja ), wg..

Spuchnięte kolano

.. ...i czy to coś poważnego. Byłabym bardzo wdzięczna bo martwię sie co mi jest. do ortopedy zrób sobie badania krwi w kierunku reumatycznym i z wynikami do lekarza.OB,seromukoidy,latex. prześwietlić kolana..

Garść objawów

.. ...lekarza. Wypisał rożnie badania. Ciśnienie było dobre, cukier też tylko mówiła po EKG, że jest jakiś dodatkowy impuls i musi to skonsultować. Dodatkowo zleciła badania krwi. Czy wiecie co to może być ? W rodzinie mam osobę chorą na tarczycę, ale badania miałam robione w tym kierunku..

Co się ze mną dzieje???????????//

.. ...się rozregulować. Zrób badania krwi w kierunku tarczycy: TSH, FT3, FT4. ja myslę,że nie powinnaś panikować.Może twój lekarz ma stary aparat USG o mniejszej rozdzielczości i dokładnie nie może zobaczyć wszystkiego.A tamten ma dokładniejszy obraz ,więc dokładnie obejrzy i powie ci co jest...