Badania metocard

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...szpitala gdzie przy badaniach krwi wyszło za malo potasu połozyli mnie na oddział gdzie lezałam ok 3 tyg i podawali leki najpierw metocard50mg gdzie nie skutkował i miałam ataki tego tzw czestoskurczu i suplementacje elektrolitowa.mialam robionego holtera wnioski;w zapisie holtera..

Dodatkowe skurcze - Str. 194

.. ...Porobiono mi wszystkie badania. Są wporządku, holter wykazał w ciągu doby tylko 3 skurcze nadkomorowe. Mam wrażenie że ich ilość się zwiększyła po braniu metocardu który mi przepisano... Czy to możliwe? a może to stres który towarzyszy mi od kiedy wyszłam ze szpitala? Ciągle o tym myślę,..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...czym skierowano mnie na badania poziomu chormonów tarczycy, które niczego nie wykazało ( tzn. wszystko bylo w normie ). Biore te leki od około 4 msc. i nic nie pomagaja, jest tak samo jak bylo, tętno nie spada mi ponizej 120, dodatkowo doszły do tego takie objawy jak: bóle pleców,..

Metocard

.. ...tak serducho podczas badania usg waliło, że nie mógł dokładnie wykonać badania ( efekt nerwów ). Nie przepisał mi tego leku, abym brała regularnie . Ale czy mogę go zażywać dorażnie podczas dużego stresu dla złagodzenia tachykardii? Czy ktoś z was bierze go może na te okropne kołatania..

Interpretacja wyniku EKG i Holera

.. ...III,płaskich w aVF... HOLTER: Badanie wysiłkowe w trakcie terapii Metocard 2x25mg Podczas wykonywanego badania zarejestrowano 102889 zespołów QRS. Średni rytm serca wyniósł 73/min, minimalny - 46/min ( godziny nocne, rytm zatokowy ), maksymalny - 120/min ( zatokowy ). Rytm podstawowy -..

Częstoskurcz nadkomorowy z pulsem 190

.. ...230 pulsu. Wszystkie badania wyszły dobrze. Holterv wykazał tylko 3 skurcze dodatkowe nadkomorowe. Biorę metocard... Jak czesto masz te ataki?w szpitalu badania jak wyszly? Dziewczyny, polecam ablacje,ja meczyłam sie z czestoskurczem 15 lat,w kwietniu 2008 mialam ablacje w CK Allenort w..

Ataki podwyzszonego tentna

.. ...przychodnie byly zamniete. badania EKG wyszlo dobrze, przepisali mi metocard i wypuscili do domu. po 2 tyg mam napady wysokiego tentna a co za tym idzie i cisnienie wzrasta.mialem to ostatniego wieczoru i noc nie przespalem a caly nastepny dzien bylem wykonczony. bardzo sie tym..

ECHO serca

.. ...ok. ale zalecono inne badania które mogą wykazać skąd u Ciebie probemy opisane w wywiadzie. pozdrawiam http://forum.kardiolo.pl/temat7004.htm tu jest wynik holtera EKG badanie na kwas wanilinomigdałowy wyszło podwyższone, zakazano mi zacząć brać Metocard, w niedziele robie sam CZM na VMA..

Już sama nie wiem co mam robić...

.. ...miałam robione wszelkie badania, rtg kręgosłupa, ekg zwykłe i wysiłkowe, badania tarczycy i nic nie wykryli...wypuścili mnie po 9 dniach a ja wyszłam na hipochondryczkę... Dostałam Metocard i Xanax... z czasem się uspokoiło... Lecz niedawno wszystko się znowu odezwało. Bóle/ uciski w..